PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست تیم حرفه ای طراحی بازی آنلاین

adamous06
12-04-2013, 10:13
من يه مقدار سرمايه واسه ايجاد يه بازي آنلاين(تحت مرورگر) دارم و مدتهاست دنبال فعاليت در اين زمينه هستم،تقريباً اکثر بازي هاي آنلاين(خانوارز و بازي هاي مشابه همينطور ماي اف سي و بازي هاي مشابه اون و اسپيد آپ و ...) رو چک کردم و يه مقدار بازي کردم واسه آشنا شدن با روند داستان.در حال حاضر داستان يا سناريوي واسه اين کار دقيقاً مد نظرم نيست.ميخوام تمام موارد از 0 - 100 به عهده مجري باشه.به نظرتون بازي هاي استراتژيک مثل خانوارز يا آسمان دژ همينطور بازي هاي مربيگري آنلاين مثل MYFC.IR
با وجود تعداد زيادشون جواب ميده؟امکان طراحي و اجراي بازي هايي مثل call of dutty بصورت دو بعدي با يه داستان قوي هست؟ ترجيحاً مجري هايي که سابقه در اين زمينه دارن پيشنهاد بدن و نمونه کاري که انجام دادن رو معرفي کنن.ايده،طرح و سناريويي که به نظرشون جذاب و بکر هست تشريح کنن،مدت زمان آماده سازي و قيمت نهايي ذکر بشه
مهمترين موضوع در وهله اول سناريو و داستان بازي و بعد گرافيک و امنيت اين پروژه هست

sajjadheydari
18-05-2013, 21:29
من يه مقدار سرمايه واسه ايجاد يه بازي آنلاين(تحت مرورگر) دارم و مدتهاست دنبال فعاليت در اين زمينه هستم،تقريباً اکثر بازي هاي آنلاين(خانوارز و بازي هاي مشابه همينطور ماي اف سي و بازي هاي مشابه اون و اسپيد آپ و ...) رو چک کردم و يه مقدار بازي کردم واسه آشنا شدن با روند داستان.در حال حاضر داستان يا سناريوي واسه اين کار دقيقاً مد نظرم نيست.ميخوام تمام موارد از 0 - 100 به عهده مجري باشه.به نظرتون بازي هاي استراتژيک مثل خانوارز يا آسمان دژ همينطور بازي هاي مربيگري آنلاين مثل MYFC.IR
با وجود تعداد زيادشون جواب ميده؟امکان طراحي و اجراي بازي هايي مثل call of dutty بصورت دو بعدي با يه داستان قوي هست؟ ترجيحاً مجري هايي که سابقه در اين زمينه دارن پيشنهاد بدن و نمونه کاري که انجام دادن رو معرفي کنن.ايده،طرح و سناريويي که به نظرشون جذاب و بکر هست تشريح کنن،مدت زمان آماده سازي و قيمت نهايي ذکر بشه
مهمترين موضوع در وهله اول سناريو و داستان بازي و بعد گرافيک و امنيت اين پروژه هست

با سلام خدمت دوست گلم باید بگم که سناریوی خوب در وحله بعدی قرار داره برای اینکه بازی خوبی بسازی که جهانی شه منابع مورد نیاز هست و اون منابع هم شامل سرور معتبر از یک شرکت معتبر در این زمینه است که برای شروع کار کاملا الزامی هست .
دومین کار این هست که زبان برنامه نویسی مورد نظرمون رو بشناسیم و بدونیم با کدوم میشه بازی در چه سطحی داشت و ساخت .
طراح قوی می خواهیم که برامون عکس ها و کارکتر ها رو طراحی کنه که من فعلا برای بازی 2 بعدی و تحت مرورگر سراغ ندارم . برای قسمت برنامه نویسی تحت جاوا و php و html 5 من در خدمتتون هستم شما منابع رو حاظر کنید من مراحل بعدی رو براتون ذکر خواهم کرد.
سوم اینکه باید بدونیم ساخت این کار در شرایط فعلی آیا به صرفه است چون الان تعدا این چنین بازیهایی روز به روز در حال گسترش هست .
چهارم منابع مالی مداوم که هر ماه یا هر سال باید به نگه داری و خرید سرور اختصاصیمون تعلق خواهد گرفت آیا چنین منبعی دارید . و آیا در آمد زا خواهد بود ؟
برای قسمت کارکنان تیم مدیریتی طراحان و تیم امنیتی سایت آیا تمحیداتی اندیشیده اید ؟
آیا می دانید که هر لحظه ممکن است بازیکنی از -- یا تقلب در بازی استفاده کند برای همین برنامه نویس سایت همیشه باید به مشکلات باگ ها به طور مداوم رسیدگی کرده و هر از چندگاهی آپدیت یا نسخه جدیدی از بازی ارائه دهد.
برای نمونه بازی تراوین رو نگاه کنید ببینید الان در ورژن چندم قرار دارد . من کسانی رو سراغ دارم همکار بنده هستن ولی نرم افزارهایی نوشتن که به راحتی می تونن قلعه های مجاور رو بگیرن بدون دادن تلفات اونم با چند سطر کد .
به نظر من ارزش داره سرمایه گذاری کنی ولی اول از همه به این حرفهایی که زدم خوب توجه کن .
با تشکر ببخشید که زیاد از حد اظهار نظر کردم .:n27: