PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید موبایل جدید تا ۱میلیون

Thor God
11-04-2013, 22:59
بنده قبلا هم تو تاپیک ؛؛ یک موبایل تا ۵۰۰ یا ۶۰۰ تومن ؛؛ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به مدل neo L رسیدم و این مدل رو هم خریدم
در حل حاضر میخوام neo L رو بفروشم و یه گوشی تا ۱ ملیون تومن خریداری کنم ولی ۱۰۰ تومن بالاتر هم مشکلی نداره

کلا کاربرد هام اس ام دادن و گوش دادن به موسیقی ( خیلی زیاد طوری که میخوام باتری خوب جواب بده ) و دیزاین و طراحی هم برام خیلی مهمه
صفحه نمایش هم نیاز نیست که خیلی بزرگ باشه و جوری هم نباشه موقع گشتن بین شماره ها زوم بشم ... کیفیتشهم بالا باشه خوبه

مدل هایی که خودم در نظر دارم اینها هستن :

HTC Sensation XE
HTC Desire X
HTC Desire V

نمیدونم مدل های خوبی رو گفتم یا نه ؟ دیزاین خوبی دارن ولی نمیدونم از نظر سخت افزاری هم خوبن یا نه ! نیازی هم نیست که زیاد گیر بدین که سی پی یوش فلان باشه گرافیکش فلان باشه ولی دوست دارم تا اونجا که ممکنه اندروید باشه و حافظه زیادی هم بخوره چون میخوام فول آرشیو رپ و تا حدودی هم متال رو تو موبایل داشته باشم صدای خوب هم خیلی مهمه ( یه حسی بهم میگه خو برو باند بگیر خلاص کن خودتو :دی )

الان قیمت گلکسی اس تری مینی چنده ؟ از مدل های بالا قوی تره ؟
تو این رنج میشه گلکسی مدل خوب خرید ؟

ببخشید که خیلی طولانی شد
پیشاپیش ممنونم

h!tman
11-04-2013, 23:17
S3 مینی از همش قوی تره
200بالاتر نمیشه مشکل نداشته باشه ؟:دی
xperia T شده 1200
با افزایش قیمت نسبت به S3 mini
دوربین بهتر
سخت افزار بهتر
صفحه نمایش بهتر
دوربین بهتر
بدست میارید.گوشی فعلی خودمم هست

ol.mansoor
12-04-2013, 00:07
به نظرم شما که اهل موسیقی زیاد و با کیفیت هستید و طراحی خوب هم مد نظرتون هست + کارایی و دوربین خوب
انتخاب اول htc sensation xe
انتخاب دوم htc amaze 4g
انتخاب سوم lg l9 p768
سراغ سونی رفتن هم به نظر من جز پشیمونی چیزی نداره ( لنز دوربین ضعیف که کیفیت 13 مگا پیکسلی هاش هم حتی به 8 مگاپیکسلی های اچ تی سی و سامسونگ و ال جی نمیرسه + کیفیت پایین صفحه نمایش های گوشی های سونی )

Thor God
12-04-2013, 00:22
آقا خیلی ممنون از راهنماییت
امیدوارم لپ تاپ بخری اونجا جبران می کنم گرچه اطلاعات ما به شما نمیرسه

خب پس باید ۲۰۰ تومن اضافه کنیم نه ؟ بعدا نیای بگی ۱۰۰ تومن اضافه کن فلان مدل رو بخر :دی

این مدل کلا چه جوریاس ؟ می ارزه که ۲۰۰ تومن بیشتر خرج کنم ( خودم که فک می کنم می ارزه ) آخه من نهایت استفادم اس ام اس و آهنگ و نت گردی و چت و منسنجر و عکس و کلا کارهای مالتی مدیاست
راستی این مدل دوربین جلو هم داره ؟
فرقه این مدل با اکسپریا تی ایکس چیه ؟ آخه تی ایکس اختلافش با این مدل زیاده ولی زیاد هم فرقی با هم ندارن

Sony Xperia Acro S چطوره ؟ چون از اکسپریا تی هم فکر کنم ارزون باشه؟ نه ؟ در صورتی که مشخصاتس مثله اکسپریا تی هستش ...
اچ تی سی وان اس چطوره ؟ ( منظورم از نظر فنی و قیمته )

Thor God
12-04-2013, 01:09
به نظرم شما که اهل موسیقی زیاد و با کیفیت هستید و طراحی خوب هم مد نظرتون هست + کارایی و دوربین خوب
انتخاب اول htc sensation xe
انتخاب دوم htc amaze 4g
انتخاب سوم lg l9 p768
سراغ سونی رفتن هم به نظر من جز پشیمونی چیزی نداره ( لنز دوربین ضعیف که کیفیت 13 مگا پیکسلی هاش هم حتی به 8 مگاپیکسلی های اچ تی سی و سامسونگ و ال جی نمیرسه + کیفیت پایین صفحه نمایش های گوشی های سونی )

والا چند تا سایت رفتم دیدم انگار که نظر ها خیلی منفیه رو همین اکسپریا تی
تا ببینم این دوستمون که این گوشی رو خریده راضیه یا نه ؟ آخه میگن باتریش ضعیفه

این سنسیشن نسخه سیستم عامل ۲ و ۳ هست مشکل پیدا نمی کنم ؟ امکان ارتقا وجود داره ؟

موارد دگه ای به غیر از اینها نیست ؟ از ال جی هم بدم میاد کلا ...

h!tman
12-04-2013, 01:39
من کلا مشکلی با این گوشی ندارم
دوربین کیفیتش خوبه،نه عالی
صدا یکم کمه .
مشکلی با باتری ندارم ، نسبت به Galaxy S 3 Mini فقط مشکل باتری داره ولی سخت افزاری بیشتر از دو برابر قوی تر داره. من باتری اینو با نرم افزار به 2روز رسوندم. الان هم با 4ساعت اسکرین آن، 54 درصد داره بعد یک روز
سنسیشن که کلا از رده خارجه
Desire X ضعف های خیلی زیادی داره،مثل فیلم برداری 480P
Desire V هم که تک هسته ای و صحبتی ازش نیست
Acro نسبت به T هیچی نداره

Thor God
12-04-2013, 01:55
فکر نکنم اکسپریا تی انتخاب خوبی باشه چون برای کارهای مالتی مدیا و گوش دادن آهنگ و این دست کارها به درد نمیخوره کم بودن صدا کم بودن باتری ضعف دوربین و ...

دوستان انتخاب دیگه ای نیست ؟ یعنی اینقدر بودجم کمه ؟ یا تا ۱ تومن موبایل خوب نیست ؟ بالا که نمیشه رفت حداقل بیاید قیمت های پایین تر

h!tman
12-04-2013, 02:49
همون sIII Mini بهتره پس.

ol.mansoor
12-04-2013, 15:27
والا چند تا سایت رفتم دیدم انگار که نظر ها خیلی منفیه رو همین اکسپریا تی
تا ببینم این دوستمون که این گوشی رو خریده راضیه یا نه ؟ آخه میگن باتریش ضعیفه

این سنسیشن نسخه سیستم عامل ۲ و ۳ هست مشکل پیدا نمی کنم ؟ امکان ارتقا وجود داره ؟

موارد دگه ای به غیر از اینها نیست ؟ از ال جی هم بدم میاد کلا ...

بله به نظرم دور سونی رو در کل خط بکشید مخصوصا شما که قبلا موتورولا داشتید و اصلا چیزهای دیگه هم ممکنه به چشمتون خوب نیاد چه برسه به سونی !!!
سنسیشن تا ورژن 4.0 قابلیت ارتقا داره
به غیر از این ها i9100g هم هست که خوبه

Thor God
12-04-2013, 21:36
نمی دونم چرا نمیتونم انتخاب درستی داشته باشم
آخه موبایل مثله پی سی یا لپ تاپ نیست که راحت انتخاب کنیم ( فوقش تو خرید پی سی یه کم رو کارت گرافیک باید تحقیق کنی بقیه قطعات معلومه ) ! و مدل های لپ تاپ هم خیلی به هم شبیه هستن ( از نظر قیمت و کانفیگ ) ولی تو موبایل کلی فرق داره مثلا کیفیت صفحه نمایش یا مثلا کمبودن باتری و کمبودن صدا
تا الان هم رو هر مدلی که دست گزاشتم کلی اشکال داشته

فکر کنم همین اس تری مینی رو بگیرم ولی باید برم بیشتر بررسی کنم چون ۱ و ۲۰۰ هم کم پولی نیست حداقل برای من که اینجوریه
اس تری از نظر صفحه نمایش ضعیفه صداش هم کمه ... تو جی اس ام نوشته بود البته تو نظرات و اینها خوندم

دوستان یه کم بیشتر فکر کنین ببینین مدل هاای دیگه ای نیست ؟

30vil
12-04-2013, 21:59
نمی دونم چرا نمیتونم انتخاب درستی داشته باشم

دوست عزیز شما که طراحی و دیزاین براتون مهمه مطمئنا ، مینی به کارتون نمیاد با اون طراحی ضعیف و ناقصش

از ال جی بدت میاد کلا اما L9 بهترین انتخاب در رنج بودجه شما میتونه باشه

Thor God
16-04-2013, 19:46
همون sIII Mini بهتره پس.

والا رفتم خوب فکرامو کردم از اس تری مینی هم زیاد خوشم نمیاد نه دیزاین داره نه طراحی نه صدای خوب فقط یه سی پی یو قوی داره که اونهم به کاره ما نمیاد
نطر شما در مورد سنسیشن چیه ؟ HTC Sensation XE خوبه ها نه ؟ شما برای چی گفتید که خیلی ضعیفه و به درد نمیخوره ؟ تو جی اس ام که زده 1 و نیم گیگا هرتز ... ؟
لطفا دلیل مخالفتتون با این مدل رو توضیح بدید ؟

دوست عزیز شما که طراحی و دیزاین براتون مهمه مطمئنا ، مینی به کارتون نمیاد با اون طراحی ضعیف و ناقصش

از ال جی بدت میاد کلا اما L9 بهترین انتخاب در رنج بودجه شما میتونه باشه

میشه یه لینک بدید که مشخصات این مدل رو کامل زده باشه + که بازدید کنندگان هم نظر داده باشن و عکس هم از این موبایل باشه ؟
من خودم از سنسیشن xe خیلی خوشم اومده ... هم زیباست و هم قویه کیفیتش هم خوبه ( یه سوال مبتدی بیتس هم میخوره نه ؟ )

بعد یه سول ! چرا این مدل های xe و xl اینقدر تفاوت قیمت دارن ؟ xl 400 تومن گرون تره اما رزولیشنش هم پایین تره
در کل نظرت در مورد سنسیشن چیه ؟ من خیلی خشوم اومده می ارزه 1 تومن خرج کنم ؟

30vil
16-04-2013, 20:52
میشه یه لینک بدید که مشخصات این مدل رو کامل زده باشه + که بازدید کنندگان هم نظر داده باشن و عکس هم از این موبایل باشه ؟
من خودم از سنسیشن xe خیلی خوشم اومده ... هم زیباست و هم قویه کیفیتش هم خوبه ( یه سوال مبتدی بیتس هم میخوره نه ؟ )

بعد یه سول ! چرا این مدل های xe و xl اینقدر تفاوت قیمت دارن ؟ xl 400 تومن گرون تره اما رزولیشنش هم پایین تره
در کل نظرت در مورد سنسیشن چیه ؟ من خیلی خشوم اومده می ارزه 1 تومن خرج کنم ؟

به نظر من سنسیشن ارزش خرید رو نداره و خیلی قدیمی شده!

اینم لینک معرفی کامل L9 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

h!tman
16-04-2013, 21:06
سنسیشن به خاطر گند اچ تی سی بسیار ضعیفه !

Thor God
16-04-2013, 21:19
به نظر من سنسیشن ارزش خرید رو نداره و خیلی قدیمی شده!

اینم لینک معرفی کامل L9 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون بابت لینک ولی میشه بگید جای خالی رو با چی پر کنم ؟

سنسیشن از نظر مشخصات و سخت افزاری و همچنین دیزاین خیلی خوبه ...
والا من که هنوز نمیدونم چرا با سنسیشن مخالف هستین ؟

سنسیشن به خاطر گند اچ تی سی بسیار ضعیفه !

:|

در کل من دلیلی نمیبینم که سنسیشن مدل بدی باشه حداقل تا الان که چیزه بدی ازش ندیدم ! :n03:

h!tman
16-04-2013, 21:29
قرار بود دو هسته ای باشه، ولی در عمل ضعیف تر از مدل تک هسته ای Sensation XL عمل کرده . به همین خاطر میگم که گند زده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا جوری این چیپست رو نابود کرده که هیچکاریش نمیشه کرد

Thor God
16-04-2013, 21:50
قرار بود دو هسته ای باشه، ولی در عمل ضعیف تر از مدل تک هسته ای Sensation XL عمل کرده . به همین خاطر میگم که گند زده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا جوری این چیپست رو نابود کرده که هیچکاریش نمیشه کرد

ای بابا ... اعصابم داره خورد میشه ... نمیدونم چی کار کنم
میشه یه لیست تا بودجه 1 تومن برام تهیه کنید ؟ از برند های معروف و گوشی های قوی خودم باید بشیم یه هفته وقت بزارم تخصصی بررسی کنم
ممنون میشم این کار رو برام انجام بدید

30vil
16-04-2013, 22:11

Xl صفحه نمایش بزرگتری داره 4.7

حافظه داخلی 16 گیگ داره

اختلاف قیمتشون به همین دلیله

Thor God
17-04-2013, 18:11
خب حالا xe و xl و سنسیشن معمولی کلا به درد نمیخورن ؟
الان فقط میمونه l9 ! و xl ! انتخابم بین یکی از این دو تا باید باشه که به احتمال زیاد xl رو برمیدارم !
نظرتون در مورد xl چیه ؟ این هم بده ؟

30vil
17-04-2013, 18:57
خب حالا xe و xl و سنسیشن معمولی کلا به درد نمیخورن ؟
الان فقط میمونه l9 ! و xl ! انتخابم بین یکی از این دو تا باید باشه که به احتمال زیاد xl رو برمیدارم !
نظرتون در مورد xl چیه ؟ این هم بده ؟

دوست عزیز اگر واقعا دلت با XL هست همونو بگیر چون اگر در این شرایط بهترین گوشی هم بگیری شاید راضیت نکنه!

اما اگر مشاوره میخوایی با این بودجه اگر L9 بگیری خیلی بهتره!

برتری L9 به sen XL

NFC داره

صفحه نمایش با پیکسل 245 در برابر 199 !!

رزولوشن بیشتر

گوریلا گلس

باتری قویتر

دوربین بهتر

رم بیشتر

سخت افزار بهتر

سبکتر و نازکتر:n02:

آندروید JB

برتری XL به L9