PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : امان از اینترنت ایران

qatreh
11-04-2013, 16:40
سلام
نمیخواستم اینجا بنویسم چون شاید فایده ای نداشته باشه ولی خوب مینویسیم به هر حال
تا کی باید شاهد قطعی و تایم اوت های پی در پی در ساعات و روزهای متوالی باشیم؟
تا کی پینگی که باید حداقل زیر 300 باشه به دلایل مختلف میل به بالا میکنه و میره طرفای 800
من حداقل طی این چند روز چند بار با به اصطلاح پشتیبانی صحبت کردم در این مورد ولی اولش میگن مشکل از سمت شماست بعد که یه مقدار صحبت کنی و دلیل بیاری اعتراف میکنن که اینترنت کشور مشکل داره و زیرساخت مسئوله و ما کاره ای نیستیم
خب حداقل توی سایتتون بزنید مشکل سراسریه و دست ما نیست
میگه چون مقطعیه و حل میشه لازم نیست اطلاع رسانی کنیم(عجب دلیل محکمی)
هر چند به نظر میرسه اگه بخان اطلاع رسانی کنن باید هر روز اطلاع رسانی کنن(چون اینترنت ایران خیلی با ثبات و پایداره)
آه... این مشکلات کی میخان حل بشن و اصلا قراره حل بشن یا نه

arashsard
11-04-2013, 20:44
همیشه جای این سوال برام بوده که کشوری مثل کره جنوبی که اون اینترنت با کیفیتو میده دست ملتش چرا کابلشون جر نمیخوره ؟؟؟ چرا زیر ساختشون به مشکل نمیخوره؟؟؟؟ اگه قرار به فاصله باشه که کره جنوبی یه نیم کره با اروپا و آمریکا فاصله داره.. :n14: ما که اقتصاد 16 جهانیم :n08::n08: ( 16 :n08: ) اقتصاد 16 جهانیم اون وقت جوونامون آرزوی داشتن پراید دارن :n04:... پرایدی که توو کشوی مثل کره مفتی بزارن کناره خیابون کسی برش نمیداره... پرایدی که شرکت کیا موتورورز سال 93 94 میلادی تولیدش توو کره متوقف کرد :n08: اون وقت ما هنوز داریم از روش کپی میزنیم و باباتش باید به کیاموتورز پول هم مدیم... واقعا ما اقتصاد 16 جهانیم.. :n08: حالا بگذریم... اینو کجای دلم بزارم... ما که اقتصاد 16 جهانیم چرا کیفیت اینترنتمون از آخر 16 هست ؟؟؟ :n04: :n08:

آخه تا کی میخوایم سر ملت کلاه بزاریم... آخه تا کی میخوایم مردومو دور بزنیم...

بزار یه واقعیت رو بگیم... اینا خیلی هم خوب میتونن اینترنت خوب دست ملت بدن... اما خودشون نمیخوان... کشوری که اون فیلترینگ شدید میکنه و بعدش میاد شیلتر شکن خودش میفروشه به ملت :n04: آخه توو ذهن اینا چی میگذره... خدا فقط میدونه...

Drug Man
11-04-2013, 20:49
سلام
نمیخواستم اینجا بنویسم چون شاید فایده ای نداشته باشه ولی خوب مینویسیم به هر حال
تا کی باید شاهد قطعی و تایم اوت های پی در پی در ساعات و روزهای متوالی باشیم؟
تا کی پینگی که باید حداقل زیر 300 باشه به دلایل مختلف میل به بالا میکنه و میره طرفای 800
من حداقل طی این چند روز چند بار با به اصطلاح پشتیبانی صحبت کردم در این مورد ولی اولش میگن مشکل از سمت شماست بعد که یه مقدار صحبت کنی و دلیل بیاری اعتراف میکنن که اینترنت کشور مشکل داره و زیرساخت مسئوله و ما کاره ای نیستیم
خب حداقل توی سایتتون بزنید مشکل سراسریه و دست ما نیست
میگه چون مقطعیه و حل میشه لازم نیست اطلاع رسانی کنیم(عجب دلیل محکمی)
هر چند به نظر میرسه اگه بخان اطلاع رسانی کنن باید هر روز اطلاع رسانی کنن(چون اینترنت ایران خیلی با ثبات و پایداره)
دوست عزیز با اومدن اینترانت ملی این مشکلات حل مشه چون با اینترانت ملی دیگه نیاز نیست دیتا اول به خارج بره بعد برگرده دوباره داخل کشور در نتیجه سرعت و ثبات بالاتر میره

sir12011
11-04-2013, 20:50
درود دوست عزیز:n16:

سرعت نت بد جوری اومده پایین این روزا

به امید روز های خوب واسه نت و کشورمون

mehdi700007
11-04-2013, 22:01
دوست عزیز با اومدن اینترانت ملی این مشکلات حل مشه چون با اینترانت ملی دیگه نیاز نیست دیتا اول به خارج بره بعد برگرده دوباره داخل کشور در نتیجه سرعت و ثبات بالاتر میره
دوست عزیز اگه واقعا اینا بخوان اینترنت پرسرعت بدن میتونن در عرض ۲۴ ساعت همین اینترنت داغونو سرعتش رو چندین برابر کنن چون ایران از نظر زیر ساخت های ارتباطی خیلی اماده هست ولی خوب نمیخوان ،حتی حاضر نیستن قانون مسخره ۱۲۸کیلو بیت رو بردارن و وقتی اینترنت ملی بشه دیگه اطلاعاتی وجود نداره که من و شما بتونیم رد و بدلش کنیم واقعا به نظر شما اینترنت ملی رو برای راحتی من و شما میخوان راه بندازن؟ اخه کی ما میخوایم از این خواب خرگوشی بیدار شیم و حقایق رو ببینیم دیگه چه بلایی باید سرمون بیاد تا به خودمون بیایم...

supermax15
11-04-2013, 22:25
تو ایران که هنوز با شلنگ داده ها رو انتقال میدن

*Forgotten*
11-04-2013, 22:52
سلام

این مشکلات هیچ وقت حل نمیشن چون افراد زیادی از این مشکلات پول های کلان در میارن و ریشه زدن

M A S T 3 R
11-04-2013, 22:52
این چند روز شورشو در آوردن اصلا معلوم نیست دارن چیکار میکنن اصلا نمیشه عین ادم وبگردی کرد اینقدر پینگ این روزا بی ثبات شده

arashsard
12-04-2013, 01:52

ببخشید شما مثلا میخوای بگی خیلی آدم لارجی هستی ؟؟؟ دوست عزیز کدوم اینترنت ملی... کدوم کشکی... کدوم دوغی... دلت خوشه هااا.... 2 ماه به اصطلاح خودشون اینترنت ملی رو راه انداختن... 4 تا سایت بانک و 4 وب سایت خبری ورزش3 و بازتاب و ... روو بستر ملی راه اندازی کردن... والسلام...

Eblis 2011
12-04-2013, 02:06
دلتون خوشه ها ...
یکی از بچه ها صحبت میکرد میگفت فامیلشون تو مخابرات کار میکنه ، میگفت اینقدر اونجا کلاهبرداری میکنن که حد نداره .
سرعت 128 رو به عنوان 512 به مردم میفروشن و از اونور دزدی و کلاهبرداری میکنن و حق من و شما و جوونای این مملکت رو میخورن
اینترنت ملی و سرعت بالا و این حرفا همش وعده ی سرخرمنه ... دلتون رو به این چیزا صابون نزنید..
هر روز که میخوابیم و روز جدیدی رو شروع میکنیم وضع کشور مخصوصا بحث نت و این حرفا بدتر میشه ... تو این کشور هیچ وقت فکر آبادی نباش چون نمیذارن ..
وگرنه هزاران هزار سرمایه ی ملی و خدادادی تو این مملکت نهفته ...
به امید ظهور منجی عالم و گرفتن حق مظلوم از ظالم.

ahriman323
12-04-2013, 02:17
یه روز خوب زمانی میاد که.......دی:

arashsard
12-04-2013, 12:14
یه روز خوب زمانی میاد که.......دی:

100% .....

gnulinux
12-04-2013, 12:50
سختی همون صد سال اول هست ::n02:

Gregar
12-04-2013, 19:43
یادمه یکی از بچه ها یه پست داده بود ایران داره کاری رو میکنه که کره شمالی خیلی وقته کرده . یعنی کاملا بستر ارتباطی کشور رو در مقابل عامل خارجی ببنده و ... . خیلی طولانی بود داستانش .
ولی هر روز که داره میگذره و وضعیت این نت رو میبینم واقعا به اون گفته ها ایمان میارم . دیگه کم کم شکی ندارم که ایران لااقل توی مقوله شبکه و نت به هر سمتی که دارن میبرنش سمت خوبی نیست و اینده فاجعه باری رو واسه ما یوزرها به بار میاره . احتمالا هم تنها قربانی ها ما یوزرها هستیم .
فقط دعا کنین که این مشکلات اخیر دائمی نباشه و فقط به خاطر بحث انتخابات باشه .

*Forgotten*
12-04-2013, 19:54
یادمه یکی از بچه ها یه پست داده بود ایران داره کاری رو میکنه که کره شمالی خیلی وقته کرده . یعنی کاملا بستر ارتباطی کشور رو در مقابل عامل خارجی ببنده و ... . خیلی طولانی بود داستانش .
ولی هر روز که داره میگذره و وضعیت این نت رو میبینم واقعا به اون گفته ها ایمان میارم . دیگه کم کم شکی ندارم که ایران لااقل توی مقوله شبکه و نت به هر سمتی که دارن میبرنش سمت خوبی نیست و اینده فاجعه باری رو واسه ما یوزرها به بار میاره . احتمالا هم تنها قربانی ها ما یوزرها هستیم .
فقط دعا کنین که این مشکلات اخیر دائمی نباشه و فقط به خاطر بحث انتخابات باشه .

کافیه فقط کاری کنن که فیل شکن ها اصلا کار نکنن
دیگه هزینه ای نیازی نیست بکنه

arashsard
12-04-2013, 20:46
بله... به نظر میرسه میخوان ارتباط با خارج رو مختل کنن.... احتمالا کامل نبندن ولی اینقد تووش کرم میریزن و اختلال ایجاد میکنن که درسترسی خوبی با خارج نداشته باشیم... :n16:

mahmoodsoft
12-04-2013, 21:50
بله... به نظر میرسه میخوان ارتباط با خارج رو مختل کنن.... احتمالا کامل نبندن ولی اینقد تووش کرم میریزن و اختلال ایجاد میکنن که درسترسی خوبی با خارج نداشته باشیم... :n16:

احتمالا خودشون هم کرم دارن:n08:
من که چند تا تا سایت روی بستر ملی بیشتر ندیدم ، تابناک و ورزش3 و ...
اگه سایت دانلود پیدا کردید ما رو هم خبر کنید:n18: البته به غیر از yjc.ir:n02:

Beta
12-04-2013, 21:53
واسه منم فقط سایت های IR.* باز میشه!

J@viD
12-04-2013, 21:55
من به پشتیبانی زنگ زدم گفتم مشکل تایم اوت دارم گفت اوه اوه گفتم چیه گفت دارم به اعلام خرابیهات نگاه میکنم
دزدی تو روز روشن که میگن همینه حالا پولش مهم نیست سگ خورد اعصابی که طی این مدت ازمون خراب شده حد و حساب نداره
توهین به شعورمون میکنن با فیلترینگ بی حساب این همه پولم دارن میگیرن خدماتشونم که دارین میبینین
اگه یه شرکت خصوصی بود که میتونست مستقیم اینترنت بده دست مشتری این مخابرات اینجوری مردم بدبختو زجر نمیداد
الان رسانه ها کجان چرا صداشون در نمیاد؟ دارن رو گردباد امریکا و اقتصاد امریکا کار میکنن
همه چی دولتی و باند بازی
دوره زمونه ای شده که دزدی و کلاهبردای پردرامد ترین شغله وقتی کسی نیست بگه چرا همین میشه دیگه

roteal2007
12-04-2013, 22:06
برادر اینا میخواستن یه مدت اینترنت رو زنونه مردونه کنن کجای کاری....مقایسه نکن که فقط اعصابت داغون میشه.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

fanoudi
12-04-2013, 22:12
آشغال شده من از عید که کاهش سرعت رو حس میکنم واقا اوضاع خراب شده ان شا ا... به سزا عمل میرسن با این خدمات آشغالشون پول میدی و اعصابت خورد میشه؟!

mohammadi_4u
12-04-2013, 22:49
عوض شما من همونطور که ده و دنیاا میدونن جگر سه ای اس پی رو کباب کردم .خدایی کباااااب......
ریسش شبا خواب منو میبینه!!
یه روز نت من کند بشه نت خیلی ها کنده میشه!!!

Sent from my iPad using Tapatalk HD

hajoo
13-04-2013, 00:07
سالی که که نکوست از بهارش پیداست.
زلزله .مرگ هنرمندامون. باخت تیم های فوتبال.وضع اینترنت.
اسم سال رو هر چی میزارن برعکس میشه.سال جهاد اقتصادی که شد جهاد اختلاسی. حالا ببینیم حماسه سیاسی چی میشه ;p

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

*Forgotten*
13-04-2013, 00:27
ولی من در کل اینو فهمیدم زمانی که شما از یه شرکت اینترنت و خدمات دریافت میکنید اونا سرعت و کیفیت خدماتشونو با سرور های داخلی میسنجن و پیش خودشون میگن بهترین خدمات و سرعتو میدن ولی اگه نسبت به سرور های خارجی بررسی بشن فاجععن

حتی تو سایتشون وقتی میری نرمافزاری برای تست سرعت اینترنتی دارن که ازشون خریدی و اونو با سرور های داخلی تست میکنن نه خارجی

آخر سر هم میگن به به عجب کیفیتی میدیم بیرون:n04:

arashsard
13-04-2013, 00:43
احتمالا خودشون هم کرم دارن:n08:
من که چند تا تا سایت روی بستر ملی بیشتر ندیدم ، تابناک و ورزش3 و ...
اگه سایت دانلود پیدا کردید ما رو هم خبر کنید:n18: البته به غیر از yjc.ir:n02:

وب سایتای خصوصی هیچ کدوم حاضر نیست بیان روو سرور ملی... همین p30world خودمون روو سرور هلنده ( یا آلمان دقیقا یادم نیست ) ... اکثر سایتهای دانلود فارسی روو سرور هلنده و آلمانه و ... هست... من که دانلود سنتر روو بستر ملی ندیدم.... فقط چنتا سایت های دولتی مثل بانکها و سنجش :n08: ( من توو عمرم یه بار رفتم سنجش ) و سایتهای به درد نخور.... من که فقط ورزش 3 رو میرم روو بستر ملی.... :n02: جالبه اینترنت ملی هم میفروشن :n04:

Gregar
13-04-2013, 00:49
ولی من در کل اینو فهمیدم زمانی که شما از یه شرکت اینترنت و خدمات دریافت میکنید اونا سرعت و کیفیت خدماتشونو با سرور های داخلی میسنجن و پیش خودشون میگن بهترین خدمات و سرعتو میدن ولی اگه نسبت به سرور های خارجی بررسی بشن فاجععن

حتی تو سایتشون وقتی میری نرمافزاری برای تست سرعت اینترنتی دارن که ازشون خریدی و اونو با سرور های داخلی تست میکنن نه خارجی

آخر سر هم میگن به به عجب کیفیتی میدیم بیرون:n04:

دردی که کل کشور میکشه هم از همینه دقیقا . رقابت درونی .
بعد از اون طرف نرخ تورم 31 درصد اعلام میشه .

یعنی در حالی که رقبا قیمت مصرف کننده رو هم تراز هم بالا میبرن و باعث تورم میشن هیچ افزایش کیفیتی ارائه نمیدن . خداییش الان از همون اول که اینترنت کشورمون همونی بوده که هست . در حالی که ظاهرا هم خیلی افزایش قیمت نداشتیم ولی از راههای دیگه مثل دزدی جبرانش رو میکنن . تازه امسال سال افزایش قیمتهای اینرنته خدا به داد برسه . ولی ایا ذره افزایش کیفیت داشتن ؟

italodance
13-04-2013, 07:50

منظور شما یعنی قطع شدن کلی شبکه خارجی

بله مشکل حل شد همه خوشحال شدیم :n08:

*Forgotten*
13-04-2013, 09:23
دردی که کل کشور میکشه هم از همینه دقیقا . رقابت درونی .
بعد از اون طرف نرخ تورم 31 درصد اعلام میشه .

یعنی در حالی که رقبا قیمت مصرف کننده رو هم تراز هم بالا میبرن و باعث تورم میشن هیچ افزایش کیفیتی ارائه نمیدن . خداییش الان از همون اول که اینترنت کشورمون همونی بوده که هست . در حالی که ظاهرا هم خیلی افزایش قیمت نداشتیم ولی از راههای دیگه مثل دزدی جبرانش رو میکنن . تازه امسال سال افزایش قیمتهای اینرنته خدا به داد برسه . ولی ایا ذره افزایش کیفیت داشتن ؟

دقیقا ، یکی از علت هایی که قیمتا رو زیاد بالا نمیبرن همینه که کیفیت اینترنت خارجی رو به حالت رکود و روز به روز بدتر شدن میبرن پس از هزینه اضافی فرار میکنن
الان اگه کسی بتونه آمار بگیره واقعا چند درصد کاربرای اینترنت برای اینترنت داخلی هزینه می کنن نمونش همین فیسو بوک
الانم همشون خودشونو به کری زدن و نمیشنون که کاربرا فقط با سرور های خارجی سرو کله میزنن

supermax15
13-04-2013, 13:44
اینجور صحبت ها اصلا فایده نداره چون اونا عرضه هیچ کاری رو ندارند به جز فیلنرینگ

supermax15
13-04-2013, 18:27
آشغال شده من از عید که کاهش سرعت رو حس میکنم واقا اوضاع خراب شده ان شا ا... به سزا عمل میرسن با این خدمات آشغالشون پول میدی و اعصابت خورد میشه؟!
من چند ساله که کاهش سرعت رو میبینم
اوضاع خراب بوددددددد
امیدی هم به بهتر شدن وضع اینترنت ندارم
اصلا اسم این اینترنت ما اینترنت پرسرعت نیست هیجی اصلا جر خدمات به حساب نمیاد
فحش و نقرین ما تاثیری نداره و شده گفته های عادی

Gregar
13-04-2013, 19:07
دقیقا ، یکی از علت هایی که قیمتا رو زیاد بالا نمیبرن همینه که کیفیت اینترنت خارجی رو به حالت رکود و روز به روز بدتر شدن میبرن پس از هزینه اضافی فرار میکنن
الان اگه کسی بتونه آمار بگیره واقعا چند درصد کاربرای اینترنت برای اینترنت داخلی هزینه می کنن نمونش همین فیسو بوک
الانم همشون خودشونو به کری زدن و نمیشنون که کاربرا فقط با سرور های خارجی سرو کله میزنن

بله دیگه سرورهای داخلیمون که مفتش هم نمیارزه . مگه سرورهای خارجی که اونم احتمالا بعد از اینترنت ملی دیگه باید باهاش خداحافظی کرد . همین الانش هم کلی ادم دردسر داره با سرورهای خارجی . کلا اینده بدی در انتظار اینترنت کشوره .

Memonex
18-04-2013, 14:40
واقعا لعنت به همه این شرکت های دزد و کلاهبردار الخصوص مخابرات شعبه لرستان که روز به روز داره سرعت رو میاره پایین و قیمت میره بالا از اون ور، امیدوارم که کوفتشون بشه و پشتیبانی احمقش هم مشکلات رو به گردن کاربر و ویندوز اون میندازه یعنی یه بز بیشتر از اینا میفهمه، الان هم بصورت نامحسوس خیلی راحت سرعت های نامحدود رو با گذاشتن فایروال داخلی کشیدن پایین و بالاتر از 70 نمیره البته من یه راهی داشتم که تا امروز اون فایروال و سرور محدود شده رو دور میزدم از طریق تنظیمات مودم ولی الان هرکاری میکنم جواب نمیده با این سرعت یه فایل صد مگی دانلودش دو ساعت طول میکشه. ضمن اینکه تا دیشب فیس بوق هم فقط و فقط با سرویس Kerio باز میشد ولی الان بدون هیچ پیغامی کلا Time out میشه.

از ماست که بر ماست تقصیر خودمونه ما به اینا اینقدر میدون دادیم و تا وقتی که یکبار برای همیشه از حقمون دفاع نکنیم روز به روز بیشتر به دزدی ها و دادن اینترنت های مزخرف تر ادامه میدن تا آخرش که قطع بشه. مطمئنم بزودی اون روز هم میاد و خیلی راحت همه میرن سراغ سایتهای داخلی و بیخیال اینترنت آزاد میشن.

hamed m2m
19-04-2013, 14:26
همین الان میتونید شروع کنید احساس نت داشتن!!.میتونید شروع کنید احساس اینترنت پرسرعتو!.احساس کنید حتی اگه وجود نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mohammad Yek110
21-04-2013, 16:04
سلام
یه مشکل خیلی عجیب دارم
الان سایتای خارجی و پی سی ورلد رو با فریــ ـ گیت باز می کنم ، ولی وقتی فریــ - گیت روشنه سایتای دولتی و ایرانی باز نمیشن و ارور Connection Timed Out میدن
چی شده ؟؟!!!

wooooow
21-04-2013, 16:08
سلام
یه مشکل خیلی عجیب دارم
الان سایتای خارجی و پی سی ورلد رو با فریــ ـ گیت باز می کنم ، ولی وقتی فریــ - گیت روشنه سایتای دولتی و ایرانی باز نمیشن و ارور Connection Timed Out میدن
چی شده ؟؟!!!

منم این مشکل رو دارم

انگار فری * گیت فقط سایت قیلتر رو باز میکنه :n13:

البته نمیشه گفت مشکل -- چون مشکل خاصی ایجاد نمیکنه :n26: (( فقط باید چند بار باز و بستش کنی :n02: ))

Mohammad Yek110
21-04-2013, 16:35
نه ، الان پی سی رو با فریـ ـ ـ گیت باز کردم ، ببندمش پی سی باز نمیشه

Masоud
21-04-2013, 17:43
نه ، الان پی سی رو با فریـ ـ ـ گیت باز کردم ، ببندمش پی سی باز نمیشه

تو تنظیماتش اسم سایت هایی که نمیخواید توسط این برنامه باز بشن رو بنویسید، مشکلتون برطرف میشه.

Mohammad Yek110
21-04-2013, 17:56
درسته ، ولی چرا باید نت اینجوری باشه ؟؟؟؟ :|

javadsm1370
21-04-2013, 22:16
خاک تو سر ایران با این اینترنت زغالیش
تو کشور کره اینترنت رایگان میدن با سرعت 3 گیگ بر ثانیه انوقت هم ما داریم با این سرعت کیلوبایتیمون افسوس میخوریم

MR.CART
03-05-2013, 17:58
بابا تا کی میخواین همینطوری بشینین؟
یه دفعه ای چند نفری باید بریم مخابرات اعتراض کنین عزیز
یا شاید به قول سیاوش تصور اینترنت پر سرعت کن حتی اکه تصورش غیر ممکنه

arashsard
03-05-2013, 19:48
بابا تا کی میخواین همینطوری بشینین؟
یه دفعه ای چند نفری باید بریم مخابرات اعتراض کنین عزیز
یا شاید به قول سیاوش تصور اینترنت پر سرعت کن حتی اکه تصورش غیر ممکنه

نمیشه کاری کرد... دست اینا نیست که... سیاست کلی کشوره... مردم ایران نباید ارتباط خوب و قوی با خارج داشته باشن... روی طرز تفکرشون تاثیر میزاره :n08: خوب نیست واسشون.... خارجیا همشون دروغ میگن فقط ما راست میگیم :n04: وسلام .. به این راحتی.. به این خوشمزگی

Ezel
05-05-2013, 12:21
صحبت درباره ی فیلترینگ ممنوعه :

قوانین انجمن ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فعالیت های ممنوعه :

16- تا اطلاع ثانوی بحث در مورد ف ی ل ت ر ی ن گ ، ف ی ل ت ر ش ک ن ـ پ ر و ک س ی در كليه انجمن ها ممنوع ميباشد

+

منع فعالیت سیاسی :
هر گونه فعالیت سیاسی بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعا برخورد خواهد شد.