PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با ویندوز 8

amin1374
11-04-2013, 07:54
سلام من ویندوزم خودشو آپدیت کرده بعدش صبح ک روشنش کردم دیدم یک نوشته گوشه سمت چپ اومده ویندوزو بیلدشو زده
ولی ویندوزو چکش کردم لایسنس شده و اکتیوه فقط اون نوشته هست و این عکس زیر مشکلاتم هست
راهکارتون چیه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin1374
11-04-2013, 08:28
الان کلا دیگه وارد بخش چنج اکانت پیکچر نمیشه میزنم روش صفحه آبی میشه بعدش میپره بیرون!

Smartie7
11-04-2013, 09:14
سلام

سیستم ریستور کنید به تاریخ قبل از اون آپدیت ببینید درست میشه یا نه
اگر درست نشد ویندوز رو با یه کرک دیگه، کرک کنید!

amin1374
11-04-2013, 09:55
سلام

سیستم ریستور کنید به تاریخ قبل از اون آپدیت ببینید درست میشه یا نه
اگر درست نشد ویندوز رو با یه کرک دیگه، کرک کنید!
کردم منتها گفتم که کلا این دفعه بالا نمیاد همون عکسه هم نمیاد ک گزاشتم فقط آبی میشه و اون دایره هه میچرخه ی بار بعدش میپره بیرون!

jafarian
11-04-2013, 15:35
اگر که برای شما اون نوشته پایین گوشه سمت راست دسکتاپ به نمایش در میاد این دو تا روش برین برای حذف اون گزینه :n01:

روش اول

برنامه OnThreeSeas از سایت پایین دانلود کنید بعدش این برنامه از حالت فشرده خارج روی فایلی به اسم Win8waterremover.exe کلیک راست گزینه Run it as Administrator انتخاب کنید در کادری که باز میشه روی گزینه install کلیک کنید بعد که کار این برنامه به اتمام رسید گزینه Restart Windows Now انتخاب کنید تا سیستم ریستارت شود داخل سایت پایین بصورت شکلم مشخص شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

روش دوم

منوی run اجرا داخلش دستور regedit تایپ اینتر کنید بعدشم به این مسیر پایین از رجیستری برین اول

بعد در پنجره سمت راست روی گزینه NotificationDisabled دبل کلیک کنید درکادر vaule data بعد عدد 1 وارد اکی کنید رجیستری رو ببینیدین سیستم ریستارت کنید یا ازبرنامه remove all watemark هم میتونید استفاده کنید.

amin1374
11-04-2013, 17:12
ممنون از شما دوست عزیز ولی اون نوشته با ی کرک دیگه حل شد متها عمده مشکل اون چنج اکانت پیکچره ک میره توش و میپره بیرون!