PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قفل گذاشتن روی قسمت های مختلف ويندوز

alex_pk
05-08-2006, 18:25
سلام دوستان

من يه برنامه ميخوام برای قفل گذاشتن روی قسمت های مختلف ويندوز
مثلاً يه درايو رو کاملاً قفل کنم
يا يک فولدر رو

همچنين اگه بشه دسترسی به قسمت هايی رو محدود کنم

(البته اگه چند برنامه هم باشه که هرکدومشون يکی از اين کارهارو هم انجام بدن هم خوبه)

و همچنين يه برنامه ديگه ميخواستم که اجازه نده کسی رو کامپيوتر برنامه نصب کنه

و يه برنامه که اجازه اجرای بعضی از برنامه های نصب شده روی کامپيوتر رو از طرف سلب کنه

خواهش ميکنم اگه نرم افزاری ميشناسيد معرفی کنيد

ممنون. :)

alex_pk
06-08-2006, 23:23
کسی نيست به من کمک کنه؟

M.B.Asadi
07-08-2006, 20:23
با سلام
قسمت هاي مختلف ويندوز اكثرا به روشهاي مختلفي قفل ميشن شما اگه بگيد چه قسمتهايي رو ميخواهيد قفل كنيد حتما پاسخي پيدا ميشه. :)

alex_pk
08-08-2006, 01:07
M.B.Asadi جان سلام ...تو پست اول گفتم عزيز

مثلاً يک drive يا يک پوشه
همچنين کسی برنامه های اجرا شده تو کامپيوتر رو بجز admin نتونه استفاده کنه

ممنون.

AK1
08-08-2006, 01:51
با نرم افزار هاي كه تو كافي نت نصب مي كنن مي توني اين كار رو بكني من دارم چند تا دان مي كنم ببينم چطوره اگه همون چيزي باشه كه خاستي مي گم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AK1
08-08-2006, 02:38
من كه استفاده كردم از اين ببين به كارت مي ياد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alex_pk
08-08-2006, 03:09
سلام akmfad1 جان
دستت درد نکنه...استفاده ميکنم و نتيجش رو ميگم

خيلی ممنون.

M.K_Soft
08-08-2006, 16:24
جديدن ماكروسافت نرم افزار microsoft private folder رو برا همین کار ساخته. میدونی که کارای ماکروسافت حرف نداره. این نرم افزار یه پوشه می سازه که تو اون پوشه هرچی بزاری احدی نمی تونه بازیش کنه مگه با پسوردی که خودت اول کار بهش میدی.
شرمنده من خودم برنامشو دارم ولی لینکشو ندارم. با توجه به توضیحات اگه به دردت می خوره بگو برات میل کنم.

AK1
08-08-2006, 16:44
جديدن ماكروسافت نرم افزار microsoft private folder رو برا همین کار ساخته. میدونی که کارای ماکروسافت حرف نداره. این نرم افزار یه پوشه می سازه که تو اون پوشه هرچی بزاری احدی نمی تونه بازیش کنه مگه با پسوردی که خودت اول کار بهش میدی.
شرمنده من خودم برنامشو دارم ولی لینکشو ندارم. با توجه به توضیحات اگه به دردت می خوره بگو برات میل کنم.

عزيزم اين نرمافزار قبلا معرفي شده بود ;)
راستي بدرد بخر هم نيست خود شركت ماكروسافت از ليست دانلود ورش داشته و ديگه عرضه نمي شه :tongue: