PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای خرید لپتاپ y500

mh.attari
09-04-2013, 22:33
سلام دوستان من بلاخره از بین y500 lenovo و m56vz asus لنوو رو انتخاب کردم و از طریق یکی از نمایندگی های تهران دیروز برای با گارانتی سازگار ارسال کرده که فردا میرسه اول بگید انتخابم بد بوده یا خوب دوم بگید به دستم که رسوند پست چه کار کنم چیا رو کنترل کنم با توجه به اینکه حضوری نخریدم و احتمال تعویض قطعات هست
ممنونم

mh.attari
10-04-2013, 09:10
کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ک

Dr.know
10-04-2013, 09:24
سلام دوستان من بلاخره از بین y500 lenovo و m56vz asus لنوو رو انتخاب کردم و از طریق یکی از نمایندگی های تهران دیروز برای با گارانتی سازگار ارسال کرده که فردا میرسه اول بگید انتخابم بد بوده یا خوب دوم بگید به دستم که رسوند پست چه کار کنم چیا رو کنترل کنم با توجه به اینکه حضوری نخریدم و احتمال تعویض قطعات هست
ممنونم
تا جایی که من از نمایندگی رسمی سازگار خبر دارم این مدل خیلی وقته تو کشور گیر نمیاد !!
کافیگ رو بگو ؟؟
قیمت هم ذکر کن !!

Thor God
10-04-2013, 14:56
قطعا ضرر کردی داداش اگه بودجه داشتی باید ایسوس بر میداشتی قطعا صفحه نمایش فول اچ دی و گرافیک ۶۵۰ غیر قابل مقایسه با زد پونصد هست ...
اما دقت هم بکن که این مدل تو ایران موجود نیست

برای مشخصا سیستم هم یه نرم افزار cpu-z و HWMonitir میتونه کمکت کنه حتما هم ببین که باتری ۱۰۰ درصد و کامل سالم باشه ... در ظمن تو سرچ ( پایین قیمت استارت ) هم بنویس سیستم اینفورمیشن بعد تو صفحه ای که باز میشه سربرگ ها رو ببین و بررسی کن که سیستم دستکاری نشده باشه
از نظر سخت افزاری هم لپتاپ رو تا نصفه باز کن و زیر نور مستقیم لامب بگیر و بررسی کن ببین سالمه یا خط و خش داره. بدنه رو خوب بررسی کن مطمعن باش که اولین باره ویندوز داره اجرا میشه و فن رو هم بررسی کن که خاک نگرفته باشه ...

mh.attari
10-04-2013, 17:35
قطعا ضرر کردی داداش اگه بودجه داشتی باید ایسوس بر میداشتی قطعا صفحه نمایش فول اچ دی و گرافیک ۶۵۰ غیر قابل مقایسه با زد پونصد هست ...
اما دقت هم بکن که این مدل تو ایران موجود نیست

برای مشخصا سیستم هم یه نرم افزار cpu-z و HWMonitir میتونه کمکت کنه حتما هم ببین که باتری ۱۰۰ درصد و کامل سالم باشه ... در ظمن تو سرچ ( پایین قیمت استارت ) هم بنویس سیستم اینفورمیشن بعد تو صفحه ای که باز میشه سربرگ ها رو ببین و بررسی کن که سیستم دستکاری نشده باشه
از نظر سخت افزاری هم لپتاپ رو تا نصفه باز کن و زیر نور مستقیم لامب بگیر و بررسی کن ببین سالمه یا خط و خش داره. بدنه رو خوب بررسی کن مطمعن باش که اولین باره ویندوز داره اجرا میشه و فن رو هم بررسی کن که خاک نگرفته باشه ...
فکر کنم با این مدل اشنایی ندارید برادر بزرگوار y500 نه z500
y500 فول hd و گرافیک 650 داره دی:
چشم ممنون از راهنمایی ها

mh.attari
10-04-2013, 17:43
تا جایی که من از نمایندگی رسمی سازگار خبر دارم این مدل خیلی وقته تو کشور گیر نمیاد !!
کافیگ رو بگو ؟؟
قیمت هم ذکر کن !!
بار جدید رسیده برادر
احتمالن اولیشم برا من دادن
i7 - 1tra-650-8gig ram
چظوره حالا؟

mh.attari
10-04-2013, 19:49
بچه ها من الان پشت نوت بوکو دقت کردم دیدم پیچهای مشکی رنگ رفتگی داره انگار قبلا باز شده ولی من گارانتی سازگار خریدم و پلمپ سازگار روش بود نظرتون چیه؟؟

msf66
11-04-2013, 00:52
یه سوال داشتم چند خریدی با این کانفیک:n13:
بنظرم برگردونی خیلی بهتره چون اصلا نباید باز شده باشه خیلی مشکوک میزنه:n04:

mh.attari
11-04-2013, 00:55
3600 فردا خبرشو میدم

kiuq
11-04-2013, 01:23
بچه ها من الان پشت نوت بوکو دقت کردم دیدم پیچهای مشکی رنگ رفتگی داره انگار قبلا باز شده ولی من گارانتی سازگار خریدم و پلمپ سازگار روش بود نظرتون چیه؟؟

خوبی ممد جان .؟ . : )

حتما ببر گارنتی و بگو که اینطوره . . ولی احتمالا چیزی نباشه

mh.attari
11-04-2013, 09:19
خوبی ممد جان .؟ . : )

حتما ببر گارنتی و بگو که اینطوره . . ولی احتمالا چیزی نباشه
ممنون داداشی زنگ زدم سازگار گفت ما باز نمی کنیم لپتاپ ها رو از تهرانم خریدم اونوقت باید از تبریز پاشم ببرم تهران تازه ببرم گارانتی چی بگم مشکلی نداره فقط پیچاش خط داره که یعنی باز شده :(

Thor God
11-04-2013, 09:48
فکر کنم با این مدل اشنایی ندارید برادر بزرگوار y500 نه z500
y500 فول hd و گرافیک 650 داره دی:
چشم ممنون از راهنمایی ها

آقا من شرمندم عجله داشتم ! سریع یه چیز نوشتم رفتم زد پونصد رو به خاطره اینکه خیلی تو انجمن همه گیر شده با وای پونصد اشتباه گرفتم ( اون قدر که عجله داشتم)
این مدل رو هم میشناسم اتفاقا با یکی از بچه ها هم سره برتری های این مدل به ان ۵۶ داشتیم بحث می کردیم ...
در کل انتخاب نسبتا خوبی داشتی دوست من

برای اون مشکلی هم که گفتی پیچ ها انگار باز شده بهتره که ببری گارانتی

kiuq
11-04-2013, 10:14
ممنون داداشی زنگ زدم سازگار گفت ما باز نمی کنیم لپتاپ ها رو از تهرانم خریدم اونوقت باید از تبریز پاشم ببرم تهران تازه ببرم گارانتی چی بگم مشکلی نداره فقط پیچاش خط داره که یعنی باز شده :(

حالا ببر نمایندگی شهر خودت ببین نظرشون چیه . .

mh.attari
11-04-2013, 10:18
حالا ببر نمایندگی شهر خودت ببین نظرشون چیه . .
بردم گفت به ما مربوط نمیشه داداشی :(
لپتاپ رو همین جوری گذاشتم شنبه بشه زنگ بزنم بخش فروش سازگار بشون بگم اینطوری هست
لپتاپ به احتمال 100% همینطوری از چین اومده چون همه برچسبا روش بود و ... اما لنوو که ریفر نداره؟؟؟؟؟؟؟
تازه اگر تو کارخونش باز کرده بودند فکر نکنم رنگ پیچ ها میرفت
کار ما رو میبینی 3.6 دادیم لپتاپ باید بزاریم جلومون به این فکر کنیم که چه مشکلی هست به جای لذت بردن ازش

mh.attari
13-04-2013, 15:19
اقا عجب شرکتی هست این سازگار ارقام زنگ زدم گفت فوری یه ایمیل بزن به شرکتمون (انگار اپل هست) زدم 3 ساعت بعد بهم زنگ زدن اقا ببر گارانتی تبریز تحویل بده یه نوشو برات میفرستیم اصلا هم ناراحت نباش...
یعنی هر چیزی بگیرید با این گارانتی مفت گرفتید...

real_
22-04-2013, 15:01
دوستان یه سوال
levono y500
2تا کارت گرافیک همزمان داره روش؟

real_
25-04-2013, 11:01
از دوستان کسی هست y500 داشته باشه؟

mh.attari
25-04-2013, 17:06
تو پیغام خصوصی جواب دادم

hamid3600
23-05-2013, 22:02
سوال منم هست.2 تا داره؟

hossein pc 2011
23-05-2013, 22:11
با گرافیک onboard میشه 2 تا.

Mohammad Yek110
24-05-2013, 21:15
سلام ، هست ولی توی ایران نیست ، فقط با گرافیک تکی GT650m هست ، آنبورد هم که همه سی پی یو های جدید اینتل دارن
ولی توی کشورهای دیگه هست و صد دلار قیمتش گرون تره ( 1099 دلار ).که دوتا کارت گرافیک GT650m به صورت SLI شده داره

LENOVO)
08-06-2013, 20:40
سلام منم یک هفتست که y500 خریدم خوبه فقط یه مشکلی داره اینه وقتی از برق درش میاری بخوای بازی کنی بازی اگه گرافیکی باشه سرعتش میاد پایین و به اصطلاح لگ میزنه ولی با برق عالیه ولی من پرسیدم از هرکی گفتن سی پی یو ها قوین و بازی ها سنگین قدرتشون نمیرسه :n13:

Persian-swag
09-06-2013, 13:13
سلام منم یک هفتست که y500 خریدم خوبه فقط یه مشکلی داره اینه وقتی از برق درش میاری بخوای بازی کنی بازی اگه گرافیکی باشه سرعتش میاد پایین و به اصطلاح لگ میزنه ولی با برق عالیه ولی من پرسیدم از هرکی گفتن سی پی یو ها قوین و بازی ها سنگین قدرتشون نمیرسه :n13:

:n04::n04: !
مشکل نیست برو تو Power Option و قدرت گرافیک رو حالت Battery بزار رو High Performance !
اون کسایی که ازشون پرسیدی رو بگو کی بودن که انقدر دکتر بودن !
تنظیمات چه ربطی به قدرت داتی پردازنده داره !
شما با 100 تا پردازنده i7 هم اگر تنظیم نباشه لگ داری !

LENOVO)
10-06-2013, 15:23
:n04::n04: !
مشکل نیست برو تو Power Option و قدرت گرافیک رو حالت Battery بزار رو High Performance !
اون کسایی که ازشون پرسیدی رو بگو کی بودن که انقدر دکتر بودن !
تنظیمات چه ربطی به قدرت داتی پردازنده داره !
شما با 100 تا پردازنده i7 هم اگر تنظیم نباشه لگ داری !

داداش تاثیری نداره خودم امتحان کردم از خیلی ها هم پرسیدم حتی تو تاچیک z500 هم همین بحث بود و این طبیعی هستش به هر حال ممنون:n16:

چرا اینقد تاپیک y500 خلوته تاپیک z500 رو ببینید :n04::n30:

Mohammad Yek110
10-06-2013, 15:32
سلام ، منم همین مشکلو با y500 دارم ، از یکی از مدیران پرسیدم گفتن طبیعیه ولی میشه با تنظیمات Power Options درستش کرد
تنظیمات سی پی یو و گرافیک رو درصدش رو در حالت باتری کم کرده ولی حالت آداپتور زده 100 درصد ، اونا رو اگه ببرید بالا درست میشه ، من تاحالا امتحان نکردم

LENOVO)
11-06-2013, 19:19
داداش تاثیری نداره اصلا کلا باتری اگه بخواد با قدرت تمام کار کنه فک کنم تا نیم ساعت بیشتر جواب نده برای بازی البته من تا جایی که شنیدم همه ی لپتاپ ها اینطورین من که باتریشو فول شارژ کردم گذاشتم یه گوشه هفته ای یه بار خالی و پرش میکنم دوستان یه سوال به نظرتون بازی GTA V معرفی بشه این سیستم میکشتش؟چون از راکستار بعید نیست خیلی خفن بده گرافیکو؟؟؟؟؟:n27:

Persian-swag
11-06-2013, 20:21
از تو تنظیمات می تونی روی باطری با قدرت بالا کار کنی ( یعنی وقتی از شارژ درمیاری لگ نداشته باشه ) ...
کی گفته تاثیر نداره اونو نیشان بده به من !

LENOVO)
12-06-2013, 13:15
از تو تنظیمات می تونی روی باطری با قدرت بالا کار کنی ( یعنی وقتی از شارژ درمیاری لگ نداشته باشه ) ...
کی گفته تاثیر نداره اونو نیشان بده به من !

کدوم تنظیمو میگی کامل ذکر کن ما انجام بدیم نتیجه بگیریم دادا تصویری نشان بدی چه بهتر

Persian-swag
12-06-2013, 13:18
شما نمی تونی power option رو پیدا کنی ؟

LENOVO)
14-06-2013, 14:15
شما نمی تونی power option رو پیدا کنی ؟

چند بار بگم رفتم تنظیمات رو هم انجام دادم نمیشه از صد نفر هم پرسیدم این مشکل نیست و طبیعیه تازه دیگه الان همه جا پریز برق هستش:n19:

Persian-swag
14-06-2013, 14:30
دوست عزیر گرفتی مارو ؟
یه بار بگو بلدی تنظیم کنی یا نه !
طبیعی یعنی چی مگه تنظیمات یه قسمت طبیعی یا غیر طبیعی داره !
اگر رو باطری بازی لگ بزنه یعنی گرافیک روی maximum performance نبوده !
باید تو تنظیمات تغییر کنه به high perfirmance !
وگرنه چه فرقی داره رو باطری یا تو برق !
فقط فرقش اینه باطری زود تموم میشه و نابود میشه همین !
از لحاظ پرفورمنس که نباید فرقی کنه !

realmz
17-06-2013, 01:36
من اين لپ تاپو دارم
طراحي و كاراييش فوق العادست
فقط يه كمي تاچ پدش اذيت ميكنه و الا من ازش خيلي راضيم
ضمنا اصلا در هنگام استفاده از باتري بازي نكنيد سيستم داغ ميكنه و انتقال حرارت به باتري در هنگام استفاده عمر باتري رو كم ميكنه
اين در آوردن باتري هم به نظر من كار غلطيه در صورت نوسان يا قطعي برق به سخت افزار صدمه وارد ميشه
مرسي

LENOVO)
20-06-2013, 16:04
ممنون دوست عزیز نه مشکلی نداره باتری رو در بیارید من خودم هفته ای باتری رو میزارم و یک بار هفته ای شارژش میکنم و بعد شارژ که میرم سراغ بازی باتری رو در میارم چون سیستم داغ میشه و باتری خراب میشه پس باتری رو در بیارین بهتره البته با برنامه ی energy mangment میشه یه کارایی رد ولی من ترجیح میدم باتری رو در بیارم و دوست عزیز موقع روشن بودن باتری رو تعویض کنید نوسان ایجاد میشه:n16:

hamidchi
18-09-2013, 14:45
ممنون دوست عزیز نه مشکلی نداره باتری رو در بیارید من خودم هفته ای باتری رو میزارم و یک بار هفته ای شارژش میکنم و بعد شارژ که میرم سراغ بازی باتری رو در میارم چون سیستم داغ میشه و باتری خراب میشه پس باتری رو در بیارین بهتره البته با برنامه ی energy mangment میشه یه کارایی رد ولی من ترجیح میدم باتری رو در بیارم و دوست عزیز موقع روشن بودن باتری رو تعویض کنید نوسان ایجاد میشه:n16:

از شما کیفیت صفحه نمایشش چقدره ؟ فول اچ دی هست یا نه ؟ زاویه دیدش مناسبه ؟ در کل کیفیت صفحه چطوره ؟
گرم نمیشه زیاد ؟ منظورم بیش از حد هست ؟
کیبوردش فارسی داره ؟ نور بک لیایت چطور ؟
مورد دیگه ای هست که شما رو اذیت کنه ؟

sada
21-09-2013, 10:58
سلام
می خواستم ببینم که مدل y510 از لحاظ قدرت چقدر با این مدل y500 تفاوت داره؟
چون من می خواستم y510 بگیرم که 300 تومان انگار تفاوت قیمت داره با این ولی انگاری گیر نمیاد زیاد ولی y500 رو موجود دارن.می خواستم ببینم که اگه زیاد تفاوت نداره(بیشتر گرافیکی) تا همون Y500 رو بگیرم

Mohammad Yek110
21-09-2013, 11:04
سلام
می خواستم ببینم که مدل y510 از لحاظ قدرت چقدر با این مدل y500 تفاوت داره؟
چون من می خواستم y510 بگیرم که 300 تومان انگار تفاوت قیمت داره با این ولی انگاری گیر نمیاد زیاد ولی y500 رو موجود دارن.می خواستم ببینم که اگه زیاد تفاوت نداره(بیشتر گرافیکی) تا همون Y500 رو بگیرم
سلام
Y510 سی پی یوش نسل جدیده و کارت گرافیکش سری 7 هست
صفحشم فول اچدیه

sada
21-09-2013, 11:47
سلام
Y510 سی پی یوش نسل جدیده و کارت گرافیکش سری 7 هست
صفحشم فول اچدیه
یعنی اگر صبر کنم تا 510 رو بگیرم ارزش داره؟

Public Enemy
21-09-2013, 15:31

دوست عزیز از نظر بهتر بودن که بهتره . چون به هر حال سخت افزار بهتری گیرتون میاد . از نظر صفحه نمایش دوستان می گن فول اچ دی هستش شما تمرکزتونو روی اون بذازین

در بقیه موارد تفاوت جزیی هستش تفاوت بین پردازنده های گرافیکی این 2 لپ تاپ یعنی 750M و 650M طبق تست های نرم افزار Benchmark در حد 15 درصد هستش . توی بازی بخوایم حساب کنیم این تفاوت می شه در حد 5 یا 6 فریم ( بسته به بازی و سطح جزییات )

جفتشونم از تکنولوژی SLI پشتیبانی می کنند .

Mohammad Yek110
21-09-2013, 17:52
همین الانم تو بازار هست.....ولی ارزونتر میشه بله صبر کنید ، ارزش داره

MichealJackson
21-09-2013, 19:57
همین الانم تو بازار هست.....ولی ارزونتر میشه بله صبر کنید ، ارزش داره

ای بابا ارزونی کجا بود ، ادم صبر میکنه که ارزون بشه میبینه اهان یه مدل بهتر اومد بعد صبر میکنه اون ارزون شه میبینه یکی دیگه میاد . به نظر من هر چه زودتر تهیه کنید لذتشو ببرید.

Mohammad Yek110
21-09-2013, 20:00
ای بابا ارزونی کجا بود ، ادم صبر میکنه که ارزون بشه میبینه اهان یه مدل بهتر اومد بعد صبر میکنه اون ارزون شه میبینه یکی دیگه میاد . به نظر من هر چه زودتر تهیه کنید لذتشو ببرید.
دلار بعد از سه سال اومده زیر 3 تومن!صبر کنید.........سری های جدیدم حالا حالا ها نمیان

Public Enemy
21-09-2013, 20:32

دلار بعد از سه سال اومده زیر 3 تومن!صبر کنید.........سری های جدیدم حالا حالا ها نمیان

دوستانی که مساله مالی براشون مهم نیست می تونن برن بخرن . هم خودشون حالشو ببرن هم بیان شیرینشو بدن ما هم حالشو ببریم :n06:

ولی همون طور که محمد گفت به انتظار مدل های جدید وا نستین چون حالا حالا ها خبری نیست تو سایت های شرکت های گارانتی که چک می کنم مدل ها چنگی به دل نمی زنه .
دوستانی هم که مساله مالیش مهمه می تونن صبر کنن فعلا که وضعیت سبزه ! البته خدا رو چه دیدی فردا یه هو دلار شد N تومن :n04: که البته در حال حاضر دور از ذهنه .

به هر حال چند وقت صبر کنین بد نیست اون موقع GTA V احتمالا واسه کامپیوتر اومده اونوقت دسته جمعی حالشو می بریم :n06::n20:

hamidchi
22-09-2013, 19:44
ببخشید دوباره سوال میکنم یه جورایی خودم هم خسته شدم :n27:

سوال اول اینه که این تاچ پد y500 چه مشکلی داره که همه در موردش بد میگن ؟
سوال دوم هم این که صفحه نمایشش که حالت براق هست ، آیا مشکل خاصی ایجاد میکنه ؟ در فضای اتاق منظورمه ؟

Mohammad Yek110
22-09-2013, 19:56
ببخشید دوباره سوال میکنم یه جورایی خودم هم خسته شدم :n27:

سوال اول اینه که این تاچ پد y500 چه مشکلی داره که همه در موردش بد میگن ؟
سوال دوم هم این که صفحه نمایشش که حالت براق هست ، آیا مشکل خاصی ایجاد میکنه ؟ در فضای اتاق منظورمه ؟
1.تاچ پد رو من زیاد استفاده نمیکنم ولی مشکل خاصی باهاش نداشتم
2.توی اتاق مشکلی نداره