PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جریمه غیر واقعی خودرو.کمک..............

rafaelmehraban
09-04-2013, 00:13
سلام بچه ها.قبل عید متوجه شدم که یه جریمه پارک ممنوع در یک منطقه ای از تهران که من تا حالا اونجا نبودم برام اومده و چون پرداخت نکردم مبلغش که 40 تومن بوده تازه 2 برابرم شده.به پلیس 10+ مراجعه کردم گفت که چون بیشتر از 1 ماه(دقیقا مطمئن نیستم که تایمش چی بود) ازش گذشته نمی تونی شکایت کنی و باید بری مرکزمون تو آزادی اونجا شکایت کنی تو راه که داشتم می رفتم یهو یادم افتاد دقیقا 2 سال پیش هم در همون منطقه از تهران یه جریمه رد کردن چراغ قرمز هم داشتم تو دلم گفتم نکنه با توجه به این که ماشین من یه مدل قدیمیه شاید 2 تا ماشین هست تو تهران با یه پلاک یکی مال من یکی مال یکی دیگه وقتی رسیدم اداره شون افسری که مسئول این جریمه ها و شکایت بود با یه رفتار خیلی بی ادبانه ای اول به من گفت که تو این خطا رو کردی باید جریمش رو هم بدی وقتی گفتم که تا حالا من اون منطقه اصلا نرفتم هم عصبانی شد و منو از اتاق خیلی بی ادبانه انداخت بیرون.
الان سوالم اینه که برای شکایت باید چی کار کنم من واقعا تا حالا اون منطقه نبودم و خیلی زورم میاد 80 تومن جریمه ناحق رو پرداخت کنم اگرم ندم نمی تونم دنبال بیمه و عوارض ماشین برم همین روزا باید دنبال این کارا برم.از طرف دیگه از کجا میتونم بفهم که نکنه این پلاک من رو روی یه ماشینه دیگه هم گذاشته باشند.
ممنون میشم کمکم کنید.

rafaelmehraban
09-04-2013, 11:01
بچه ها واقعا ب کمکتون نیاز دارم تو رو خدا اگر میدونید بگید من چی کار کنم که این جریمه ناحق رو ندم.

mohamad skystar
09-04-2013, 13:31
قبل از ایجاد تاپیک جستجو کنید و وقانین رو مطالعه کنید

تاپیک جامع قوانین و جرایم رانندگی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])