PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل صفحه آبی مرگ و ریستارت سریع

erfan100
08-04-2013, 22:13
سلام
من ویندوزم پریده بود .واسه همین خاستم دوباره ویندوز رو نصب کنم .سه تا درایو داشتم که یکیش که ویندوز توش نصب بود(درایو C) و به فایلهاش خیلی نیاز داشتم واسه همین توی یکی دیگه از درایو هام که خالی بود ویندوز رو نصب کردم(درایوE).اما وقتی ویندوز بالا اومد دیدیم از سه تا درایوم فقط دوتاش مونده و اون درایوی (E) که توش ویندوز جدید رو نصب کردم نیست. و ویندوز توی درایو C هست. حالا من چجوری باید به اطلاعاتی که قبل از نصب ویندوز تو درایو C بود برسم؟
خواهشا کمک کنید چون به فایل های توش خیلی خیلی نیاز دارم

Mr_100_dolari
09-04-2013, 20:33
از ویندوز لایو استفاده کن که توی سی دی هیرن بوت هستش به صورت مجازی ویندوزت رو میاره بالا بعدش دسترسی به کل درایوها داری

از برنامه NC هم که باید روی سی دی داشته باشی از طریق داس میتونی به درایو ها دسترسی داشته باشی

آخریش هم میتونی هارد به هارد بیای بالا توی ویندوز

erfan100
10-04-2013, 16:09
مشکلم اینه تو برنامه هایی مثله active partition recovery درایو رو نشون میده و فایل هایی که توش بود اما موقع recover مینویسه overlapped .از تو خود کامپیوتر هم درایو رو نشون نمیده.

Legacy's
10-04-2013, 17:48
سلام
من ویندوزم پریده بود .واسه همین خاستم دوباره ویندوز رو نصب کنم .سه تا درایو داشتم که یکیش که ویندوز توش نصب بود(درایو C) و به فایلهاش خیلی نیاز داشتم واسه همین توی یکی دیگه از درایو هام که خالی بود ویندوز رو نصب کردم(درایوE).اما وقتی ویندوز بالا اومد دیدیم از سه تا درایوم فقط دوتاش مونده و اون درایوی (E) که توش ویندوز جدید رو نصب کردم نیست. و ویندوز توی درایو C هست. حالا من چجوری باید به اطلاعاتی که قبل از نصب ویندوز تو درایو C بود برسم؟
خواهشا کمک کنید چون به فایل های توش خیلی خیلی نیاز دارم
شما به یک نکته توجه نکردید
ویندوز هفت این ویژگی رو داره که در هر درایوی (D , E , F,...) که نصب شده باشه، اون درایو رو C نشون میده.
پس درایو E سابق شما الان با Driver Letter C نشون داده میشه و برخلاف تصور شما غیب نشده!
اون درایو C سابق شما هم با با یک Driver Letter جدید (مثلاً D یا E) نشون داده میشه و یا
چون فایلهای بوت داخلش بوده و فعلاً اون فایلها پاک شدند حالا ممکنه بصورت مخفی و بدون Driver Letter نمایش داده بشه
دستور زیر رو داخل RUN اجرا کنید:
diskmgmt.msc
و ببینید وضعیت پارتیشنهای آشکار و مخفی شده به چه صورته.