PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب بین کیس x3 یا x5 گرین

alijigari
08-04-2013, 19:46
بین کیس های x3 و x5 کدوم کیس را انتخاب میکنید ؟

amin_947
08-04-2013, 20:00
x3 دارم . راضی هستم

Ali*Reza
08-04-2013, 20:03
البته سلیقه هم در انتخاب تاثیر داره و به نظر من تقاوتشون خیلی زیاد نیست ولی در کل من کیس ایکس 5 رو پیشنهاد میدم.
نمایش درجه حرارت داخلی کیس ، خروجی پورت USB3 بیشتر ، فن جلوی کیس بزرگتر و بزرگتر بودن ابعاد از مزیتهای کیس ایکس 5 نسبت به دیگری هست.

alijigari
08-04-2013, 20:09
از لحاظ کولینگ فرقی با هم دارند ؟
چون x3 حدود 195 هست و x5 حدود 295 هست

واقعا 100 تومان ارزش داره ؟

نظرتون در مورد x7 چی هست ؟

Ali*Reza
08-04-2013, 20:16
از لحاظ کولینگ خیلی با هم فرفی ندارند و هردو از کواینگ و تهویه خوبی برخوردارند.
به هرحال کیسهای جدید قیمت بالاتری دارند و کیسهای قدیمیتر افت قیمت خودشون رو کرده اند.
کیس X7 هم کیس حرفه ای و با کولینگ خیلی خوبی هست.
اگر قصد استفاده از خنک کننده حرفه ای با ابعاد بزرگ دارین یا میخواین از چند گرافیک همزمان استفاده کنین ، کیسهایی مثل ایکس7 و بالاتر مناسبند در غیر اینصورت نیاز به هزینه بیشتر نیست.

alijigari
08-04-2013, 20:32
حرف اخر شما کدوم پیشنهاد میکنید x3 یا x5

Ali*Reza
08-04-2013, 20:43
جدای اینکه سلیقه هم در انتخاب تاثیر داره ، در کل من بدون در نظر گرفتن هزینه ایکس 5 رو پیشنهاد میدم.
ولی این رو هم بگم که به نظر شخص من 100 تومن ارزش این اختلاف رو نداره.

mostafa_360
08-04-2013, 23:09
حرف اخر شما کدوم پیشنهاد میکنید x3 یا x5
بستگی به سلیقه ی خودتان دارد،چون هر دو کیس X3 و X5 کیس های زیبا با قدرت خنک کنندگی بالا هستند البته اگر من جای شما باشم کیس X5 ورژن Gaming را انتخاب می کنم (ورژن Fusion این کیس هم موجود است) چون از برخی ها تعریف خوبی از مدل X3 نشنیده ام.
در مورد کیس X7 هم باید بگویم از نظر بنده بهترین،با کیفیت ترین و زیباترین کیس گیرین برای سیستم های حرفه ای و گیمینگ است و من تا به حال ندیدم کسی از خریدش پشیمان شود و قیمتی حدود 360 تومن دارد که تنها کمی گران تر از مدل X5 است.

alijigari
09-04-2013, 08:45
بستگی به سلیقه ی خودتان دارد،چون هر دو کیس X3 و X5 کیس های زیبا با قدرت خنک کنندگی بالا هستند البته اگر من جای شما باشم کیس X5 ورژن Gaming را انتخاب می کنم (ورژن Fusion این کیس هم موجود است) چون از برخی ها تعریف خوبی از مدل X3 نشنیده ام.
در مورد کیس X7 هم باید بگویم از نظر بنده بهترین،با کیفیت ترین و زیباترین کیس گیرین برای سیستم های حرفه ای و گیمینگ است و من تا به حال ندیدم کسی از خریدش پشیمان شود و قیمتی حدود 360 تومن دارد که تنها کمی گران تر از مدل X5 است.

x7 چه امکاناتی بیشتر نسبت به x5 ,x3 داره ؟

کیس X5 ورژن Gaming چه فرقی با ورژن Fusion داره ؟

Ali*Reza
09-04-2013, 13:05
x7 چه امکاناتی بیشتر نسبت به x5 ,x3 داره ؟

کیس X5 ورژن Gaming چه فرقی با ورژن Fusion داره ؟

کیس ایکس 7 از لحاظ ابعاد بزرگتر هست و باعث میشه تهویه و کولینگ بهتری داشته باشه و این امکان وجود داره که از خنک کننده های حرفه ای و چند گرافیم براحتی بشه استفاده کرد.
در ضمن فبلترینگ بهتری هم داره و امکان نصب درایو و هاردهای بیشتری رو داره. جنس بدنه و ظاهرش هم که مشخصه . . .
پیشنهاد میکنم با توجه به سلیقتون بین کیسهای X3 , X5 خودتون هرکدوم رو که پسندیدین تهیه کنین.

alijigari
09-04-2013, 16:16
کیس ایکس 7 از لحاظ ابعاد بزرگتر هست و باعث میشه تهویه و کولینگ بهتری داشته باشه و این امکان وجود داره که از خنک کننده های حرفه ای و چند گرافیم براحتی بشه استفاده کرد.
در ضمن فبلترینگ بهتری هم داره و امکان نصب درایو و هاردهای بیشتری رو داره. جنس بدنه و ظاهرش هم که مشخصه . . .
پیشنهاد میکنم با توجه به سلیقتون بین کیسهای X3 , X5 خودتون هرکدوم رو که پسندیدین تهیه کنین.

فقط کیس X5 ورژن Gaming چه فرقی با ورژن Fusion داره ؟

Ali*Reza
09-04-2013, 16:35
فقط کیس X5 ورژن Gaming چه فرقی با ورژن Fusion داره ؟

من در بازار سری گیمینگ کیس ایکس 5 رو ندیدم و اکثرا مدل Fusion هست.
فکر نمیکنم تفاوت زیادی با هم داشته باشن.

alijigari
10-04-2013, 20:20

شرمنده باز این سوال را می پرسم فرق کیس x5 مدل gaming و fusion داره ممنون میشم فرقش را بگین - من تو بازار ندیدم --از نظر قیافه فرقی میکنه ؟

mostafa_360
10-04-2013, 22:30
شرمنده باز این سوال را می پرسم فرق کیس x5 مدل gaming و fusion داره ممنون میشم فرقش را بگین - من تو بازار ندیدم --از نظر قیافه فرقی میکنه ؟
فرق خاصی از لحاظ ظاهری با یکدیگر ندارند ،در ضمن مثل این که این ورژن در بازار موجود نیست (شاید دیگر تولید نمی شود)،همان ورژن Fusion عالیست حساسیت زیاد به خرج ندهید.
در ضمن ببخشید دیر جواب دادم