PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طریقه نصب مودم وایرلس GNet

mry_mry
08-04-2013, 15:35
من خودم مودم Gnet مدل AD541 خریدم و از اونجا که کلی مصیبت کشیدم برا نصبش گفتم برا همه طریقه نصبشو بنویسم امیدوارم مفید باشه
گویا نمیشه بوسیله ی خود CD که روی مودم هست نصبش کرد.

ابتدا اتصالات لازم را بین مودم و کامپیوتر و خط تلفن برقرار می کنید
توجه کنید دستگاه دیگری به کامپیوتر وصل نباشد حتی از طریق وایرلس
مرورگر خود را باز می کنید و در نوار آدرس این IP را وارد می کنید 192.168.1.1 و اینتر را می زنید
از شما نام کاربری و کلمه عبور پرسیده می شود هردو را admin بزنید
صفحه ای باز می شود که در آن از نوار آبی سمت چپ قسمت WAN را انتخاب میکنید و از زیر مجموعه های آن Channel Configuration را انتخاب می کنید.
در وسط صفحه ای که باز می شود جدولی می بینید با عنوان Current ATM VC Table داخل دایره ی آن کلیک کرده و پس از انتخاب، دکمه ی delete را می زنید.
VPI, VCI را مانند شکل زیر وارد می کنید و Channel Mode را روی PPPoE قرار می دهید. سپس در قسمت PPP settings نام کاربری و کلمه ی عبوری که از ISP خود دریافت کرده اید را وارد می کنید و در نهایت دکمه ی Add را می زنید. در این مرحله باید چراغ اینترنت روی مودم روشن شده باشد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حال از نوار سمت چپ گزینه ی Wireless را انتخاب کنید. Basic settings را از زیرمجموعه های این گزینه انتخاب کنید در قسمت SSID نام دستگاه خود را به دلخواه انتخاب کنید و Apply Changes را بزنید.

حال از منوی سمت چپ زیر گزینه ی Security را از زیرمجموعه های Wireless انتخاب می کنید. مانند تصویر Encryption را روی حالت WPA2 Mixed قرار دهید. سپس Pre-Shared Key Format را روی حالت Passphrase قرار داده و در قسمت Pre-Shared Key برای دستگاه خود پسورد می گذارید که این پسورد باید بیش از 8 رقم باشد. با کلیک بر روی گزینه ی Apply Changes تنظیمات مودم شما تکمیل شده است.

mahmoodsoft
08-04-2013, 16:47
دوست عزیز
قسمت این مودم چند هست؟

mry_mry
09-04-2013, 22:58
قیمتش تاجایی که من دیدم از همه مودمها کمتره من یکماه پیش 85 خریدم از بازار رضا چهارراه ولیعصر

zhabiz1994
26-04-2013, 08:22
من مودم GNET AD544 دارم
تنضیماتش یکمی متفاوته ولی دمت گرم جواب داد.

omidela
01-11-2013, 01:34
سلام
خسته نباشین
من پسورد وایرلسم رو تغیر میدم اما به محض خاموش و روشن شدن باز پسورد و البته تنطیمات به حالت قبل برمیگرده:n13:
ممنون میشم کمکم کنین

YAVAR_14
08-12-2013, 06:36
دوست عزیز ازبابت این آموزش خیلی خیتی ممنونم نهایت تشکررا دارم:n16::n12::11:

علی شو
21-09-2014, 11:01
سلام دوستان
لطفاً در مورد نصب مودم مدل G-Net AD3004-2T2R وهمچنین تغییر رمز راهنمائی فرمائید با تشکر.

alireza_p30
27-07-2015, 11:41
سلام
خسته نباشین
من پسورد وایرلسم رو تغیر میدم اما به محض خاموش و روشن شدن باز پسورد و البته تنطیمات به حالت قبل برمیگرده:n13:
ممنون میشم کمکم کنین

باید بعد از اینکه نام مودم را تغییر دادید و روی apply changes کلیک کردید قبل از اینکه شمارش معکوس تموم بشه اتصال را دیسکانکت کنید(از کنار ساعت ویندوز) و بعد از چند ثانیه دوباره با نام جدید کانکت بشید. همین مراحل را برای تغییر رمز نیز تکرار کنید.

farid0485
04-12-2015, 20:26
این ابتدا اتصالات لازم فقط باید با کابل لن باشه یا با وایرلس هم میشه؟!
من که باید فقط از کابل لن استفاده کنم :(((