PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک کردن کامل نرم افزار

irainian
07-04-2013, 20:37
یک نرم افزار نصب کردم فقط تا 30 ساعت کار میکنه بعد اگه پاکش کنم باز نصبش کنم باز به اول برنمیگرده چیکار کنم که کامل پاک بشه و بتونم باز از 30 ساعت استفاده کنم

jafarian
09-04-2013, 15:35
دو تا روش برای اینکه بتونید از اون برنامه بصورت تریال ریست استفاده کنید هست :n01:

روش اول

مرحله اول

منوی run اجرا داخلش دستور Regedit تایپ اینتر کنید بعدشم به این مسیر پایین از رجیستری برین اول

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعدکه روی پوشه Software کلیک کردین از شاخه ای که با کلیک کردن روی این پوشه باز میشه اسم برنامه خودتون از همین پنجره سمت راست پیدا کنید بعد پوشه مورد نظر که به اسم برنامه شما هست کلا حذف کنید به این مسیر پایین برین برای این مسیرم اگر برنامه مورد نظر شما اونجام قرارداد پوشه مورد نظر برنامه رو مثل روش بالا حذف کنید

مرحله دوم

بعد منوی run اجرا داخلش دستور

تایپ اینتر کنید درکادری که باز میشه تمامی اطلاعاتی که داخل پنجره مورد نظر به نمایش در میاد کلا حذف کنید

مرحله سوم

بعد باز به این مسیر پایین برین

بعد این سه تا دایرکتوری رو که پایین قراردادم بترتیب چک کنید اگر که برنامه شما در این مسیر نصب شده باشه رو کلا از داخل این پوشه ها حذف کنید بعد سیستم ریستارت برنامه خودتون از نوع نصب کنید

روش دوم

که گفته شده از برنامه Trial-Reset یا که Registry Trash Keys Finder استفاده کنید.