PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل : به هم ریختن ویندوز

virus2009
06-04-2013, 11:44
سلام عزیزان
من بعضی مواقع که با سیستمم کار میکنم ویندوزم شروع میکنه به قاط زدن و به هم میریزه
مثلا اسم فولدر ها میره و فقط آیکن هاش رو نشون میده و اگه ویندوز رو ریستارت نکنم بدتر هم میشه و کلا همه نوشته ها بهم میریزه
چند تا عکس هم گرفتم ازش ( حجم عکس ها کمه ) :
موقعی که این عکس ها رو گرفتم داشتم توی یک فلش اطلاعات کپی میکردم ، فلش ویروس نداشت ( آنتی ویروس NOD32 آخرین آپدیت )

اوش مثلا اینجوری میشه و اسم های فولدر ها غیب میشن :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد از چند دقیقه نوشته های نوار ابزار بهم میریزه :

در آخر هم که همه چی سیاه میشه و وقتی موس رو روش حرکت میدم بعضی قسمت هاش درست میشه :

به نظرتون مشکل از کجاست ... ؟؟؟

mohammadi_4u
06-04-2013, 12:07
سلام عزیزان
من بعضی مواقع که با سیستمم کار میکنم ویندوزم شروع میکنه به قاط زدن و به هم میریزه
مثلا اسم فولدر ها میره و فقط آیکن هاش رو نشون میده و اگه ویندوز رو ریستارت نکنم بدتر هم میشه و کلا همه نوشته ها بهم میریزه
چند تا عکس هم گرفتم ازش ( حجم عکس ها کمه ) :
موقعی که این عکس ها رو گرفتم داشتم توی یک فلش اطلاعات کپی میکردم ، فلش ویروس نداشت ( آنتی ویروس NOD32 آخرین آپدیت )

اوش مثلا اینجوری میشه و اسم های فولدر ها غیب میشن :
بعد از چند دقیقه نوشته های نوار ابزار بهم میریزه :

در آخر هم که همه چی سیاه میشه و وقتی موس رو روش حرکت میدم بعضی قسمت هاش درست میشه :

به نظرتون مشکل از کجاست ... ؟؟؟

سلام
من قبلا تو اکسپی این مشکلو داشتم تم رو اورجینال ویندوز انتخاب میکردم خوب میشد.
اما هرچی هست به Thems service و گرافیک ربط داره

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Ali_RNT
07-07-2013, 10:08
اینطور که از عکس به نظر میاد شما ویندوزتون 7 تغییر داده شده یا همون XDARK هست درسته؟منم این ویندوزو داشتم ولی مشکلاتی ازقبیل وصل نشدن به اینترنت و غیر فعال بودن سرویس های ویندوز داشت.البته مشکل شما فکر کنم مربوط به کارت گرافیک باشه.تم معمولی ایکس دارک گرافیک بالایی داره و روی بعضی رایانه ها مشکل ایجاد میکنه.منم مثل جناب محمدی فکر میکنم تمو عوض کنی درست شه.