PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک رژیم ساده برای لاغری

forogh53
05-04-2013, 22:49
سلام دوستان.
من یک رژیم لاغری ساده که خودم انجام دادم و ازش نتیجه دیدم را براتون می نویسم البته قابل ذکر هست که اگر بیماری خاصی دارید یا از ناراحتی معده رنج می برید از این رژیم استفاده نکنید
شما به مدت شش ماه صبح به جای صبحانه از میوه استفاده کنید به خصوص سیب،(به قول قدیمی ها میوه صبح طلاست )حتی می توانید دو واحد هم استفاده کنید هیچ اشکالی نداره بعد در ساعت 10 صبح دو عدد بیسکوییت ساقه طلایی و یک لیوان شیر میل کنید.فاصله صبح تا ظهر که وعده ناهار هست هر چه قدر دلتون میخواد آب و چای کم رنگ بخورید که شیرینی چایتون دو سه عدد کشمش سبز باشه،و برای ظهر وشب هر چه دوست دارید بخورید نه پرخوری منظورم هر خوراکی که تو خونه هست به نظر من باید همه چی خورد فقط به انداره و تا میتونید از مصرف شیرینی خوداری کنید البته قابل توجه هم هست که وقتی صبحونه میوه بخورید به خصوص سیب در طی روز میل زیادی به شیرینی پیدا نخواهید کرد.(نکته مهم،وقتی میگیم صبحانه یعنی صبح ساعت شش ونیم الی هفت صبح نه ساعت ده صبح چون ساعت ده صبح وقت شیر و بیسکوییت شماست اگر صبحها عادت دارید بخوابید نماز صبح که می خونید میوه تون را بخورید بعد بخوابید)برای اینکه به خودتون ثابت بشه برای دو هفته ای رژیم را انجام دهید و خودتون تغییرات نا محسوسش را ببینید اونوقت خودتون دوست دارید ادامه بدید ونکته مهم دیگه روزانه لااقل نیم ساعت ورزش را انجام بدید. یکی از حسن های این رژیم رفع یبوست و باز شدن رنگ چهره است.