PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Thumbnails فایل های PSD

OMiD.1080p
05-04-2013, 22:35
واسه اینکه فایل های PSD رو توی Explorer ویندوز حالت پیش نمایش ( Thumbnails ) نشون بده چه چیزی لازمه ؟
یادمه قبلا واسه اینکار حتما باید فتوشاپ نسخه ۷ رو نصب میکردی .اونجوری نشون میداد.
ولی الان نشون نمیده و فقط از داخل خود فتوشاپ باید متوجه بشی.
من از ویندوز ۸ و نسخه CS6 فتوشاپ استفاده میکنم.
راه حلی هست یا نه همون فتوشاپ ۷ تنها گزینه است ؟

J U N I P E R
05-04-2013, 23:18
سلام
سرچ کردم، خودم این راه رو تست نکردم. الان هم روی این سیستم فتوشاپ نصب نبود وگرنه خودم هم مشتاقم بدونم جواب می ده یا نه. لطفا اگر امتحان کردید نتیجه رو بفرمایید.

Download the file, photoshop_thumbnails.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (62kb)

Copy psicon.dll to C:\Program Files\Common Files\Adobe\Shell – if this folder doesn’t exist create it

Run Adobe.reg

You now can view PSD files in Thumbnails view within Windows Explorer.

Mr.World.Wide
06-04-2013, 08:54
سلام
سرچ کردم، خودم این راه رو تست نکردم. الان هم روی این سیستم فتوشاپ نصب نبود وگرنه خودم هم مشتاقم بدونم جواب می ده یا نه. لطفا اگر امتحان کردید نتیجه رو بفرمایید.

Download the file, photoshop_thumbnails.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (62kb)

Copy psicon.dll to C:\Program Files\Common Files\Adobe\Shell – if this folder doesn’t exist create it

Run Adobe.reg

You now can view PSD files in Thumbnails view within Windows Explorer.

من کردم نشد

hmd1371
06-04-2013, 09:47
سلام
من با شرکت ادوبی قسمت پشتیبانی تماس گرفتم گفت: این قابلیت Thumbnails فایل های PSD برا شرکت ما نیست و ما هم توصیه نمیکنبم. بعد اضافه کرد که این قابلیت رو در نسخه CS6 برداشتیم فقط نسخه های پایین تر یعنی CS5 به قبل این قابلیت رو داره ...

اما برای نسخه CS5
فایل زیر رو دانلود و در مسیر زیر کپی کن :
C:\Program Files\Common Files\Adobe\Shell\CS5
بعداز دانلود سیستم رو حتماٌ ریست کن حل میشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

OMiD.1080p
06-04-2013, 13:15
سلام
من با شرکت ادوبی قسمت پشتیبانی تماس گرفتم گفت: این قابلیت Thumbnails فایل های PSD برا شرکت ما نیست و ما هم توصیه نمیکنبم. بعد اضافه کرد که این قابلیت رو در نسخه CS6 برداشتیم فقط نسخه های پایین تر یعنی CS5 به قبل این قابلیت رو داره ...

اما برای نسخه CS5
فایل زیر رو دانلود و در مسیر زیر کپی کن :
C:\Program Files\Common Files\Adobe\Shell\CS5
بعداز دانلود سیستم رو حتماٌ ریست کن حل میشه.
واسه CS6 نمیشــــــــــــــه ؟ یعنی چــــــــــــــــــی ؟:n04:

البته من یادمه محل کارم از نسخه CS3 و ویندوز 7 استفاده میکردم.
بعد اومدم فتوشاپ نسخه 7 رو هم نصب کردم و درست شد.فایل های PSD رو مثل عکس توی Explorer نشون میداد.
( فتوشاپ 7 موقع نصبش یه سری پلاگین های مخصوص نمایش عکس رو با خودش نصب میکنه )
حالا امشب دانلود میکنم نسخه 7 رو بعد خبرش رو میدم.