PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب در روشن شدن کامپیوتر

r0zeabi
05-04-2013, 10:46
سلام
کامپیوتر من هروقت خاموشش میکنم و دوباره میخام بعد مثلن 6-7 ساعت روشنش کنم روشن نمیشه ولی اگه کیس رو ببرم و توی یه پریز برق دیگه بزنم روشن میشه و باز برگردونم به همون جای قبلی که همیشه استفاده میکنم روشن میشه منظورم اینکه باید حتمن رو پریز برق دیگه ای هم امتحان کنمدوستان بنظرتون ین عیب ناشی از چیه پاور مشکل داره یا...

EXTREME
05-04-2013, 13:45
سلام
کامپیوتر من هروقت خاموشش میکنم و دوباره میخام بعد مثلن 6-7 ساعت روشنش کنم روشن نمیشه ولی اگه کیس رو ببرم و توی یه پریز برق دیگه بزنم روشن میشه و باز برگردونم به همون جای قبلی که همیشه استفاده میکنم روشن میشه منظورم اینکه باید حتمن رو پریز برق دیگه ای هم امتحان کنمدوستان بنظرتون ین عیب ناشی از چیه پاور مشکل داره یا...

اگر پاور دکمه صفرو یک داره دکمشو صفر کنید و کابل برق رو از پاور بکشین دوباره وصل کنید دکمه رو ریک کنید و دوباره تست کنید
درست نشد با یک پاور دیگه سیستم رو چک کنید در آخر مین چک بشه
بهتره اتصالات پاور روی مین هم چک بشه

ha-m
06-04-2013, 12:23
اساتید فروم سلام
ببخشید مشکل خطایی که در ویندوز xpهنگام روشن کردن پیش میاد چیست(صفحه سیاه رنگ است) در ضمن cd-rرو از سیستم جدا کردم راحت بالا اومد ممنون میشم راهنمایی فرمایید
Reboot and select proper boot device
or insert boot media in selected boot device

EXTREME
06-04-2013, 13:32
اساتید فروم سلام
ببخشید مشکل خطایی که در ویندوز xpهنگام روشن کردن پیش میاد چیست(صفحه سیاه رنگ است) در ضمن cd-rرو از سیستم جدا کردم راحت بالا اومد ممنون میشم راهنمایی فرمایید
Reboot and select proper boot device
or insert boot media in selected boot device

این پیغام زمانی میاد که یا ویندوز روی سیستم نصب نیست یا یک مشکل دیگه است
هارد در بایوس دیتکت شده ؟
اگه دیتکت شده بوت سیستم رو بزارین رو هارد درست نشد بوت رو بزارین روی cd/dvd ببینید میتونید ببرید روی نصب وییندوز یا نه

ha-m
07-04-2013, 12:15
سلام تشکر از لطف جنابعالی:n16: