PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : win 2003 problem

gavad
13-04-2005, 06:42
با سلام وخسته نباشید خدمت کارکنان سایت p30world
1- ویندوز سرور 2003 web edition من وقتی که به اینترنت وصل میشوم پس از خاموشی
دیگر بالا نمی آید(بوت نمی شود) اگر بخواهم برنامه GO BACK را نصب کنم دیگر به
ویندوز xp دسترسی ندارم.
به محيط cmd میروم و در جلوي خط فرمان تايپ میکنم Xcopy a:*.* c:/h
باز هم ویندوز بالا نمی آید.!!!؟

از كنسول رفع عيب مايكروسافت يا به عبارتي Recovery Cansole استفاده میکنم
که با تايپ شماره سيستم عامل مورد نظر براي رفع عيب و دستورات زیر:

Chkdsk : اشكالات ديسك را بررسي مي كند
Diskpart : دستوري براي پارتيشن بندي
Extract : فايل هاي فشذده ويندوز را باز مي كند .
Fixboot : يك سكتور بوت جديد را بر روي ديسك بازنويسي مي كند .
Fixmbr : ركورد اصلي بوت را بازنويسي مي كند .

باز هم ویندوز بالا نمی آید. که دراین صورت مجبور به تعمیر ویندوز از طریق CD WINDOWS

بدون نصب مجدد درایوها ویا اینکه نصب دوباره ویندوز می شوم...!!! که زمان زیادی سپری میشود.

لطفآ در این مورد من را راهنمایی نمایید.
================================================== ======
2- سریال برنامه Advanced Registry Doctor Lite 5.0 Build 04.03 و([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Advanced Registry Doctor Lite owns almost the same functionality as the Pro version, but it can be run under any Windows OS. Lite Version doesn't include registry defragmentation/backup tools unlike the Pro version. To get the best result we recommend you to use ARD together with TweakRAM, because it will definitely improve overall performance of your OS.
================================================== ===============================
BPS SpyWare/Adware Remover version 9.2.0.5NEW 8.2MB [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یک برنامه فوق الاده بینظیر
(Popup-Watch-Spyware Remover-Spy-Watch-System Hijack Scanner-Winsock 2 Connection Fix)
را در صورت تمایل در سایت بسیار مفید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قرار دهید.
================================================== ================================================== ======
3- برنامه ای جهت ترجمه متنهای انگلیسی به فارسی معرفی کنید.
================================================== =======================
4- اطفآ پاسخ نامه بنده را در صورت امکان از طریق ایمیل زیربدهید. قبلا از کمک شما کمال تشکر وقدر دانی را دارم.
الحقیر شما قادری. موفق وتندرست باشید.
EMAIL: antanita2002@yahoo.com
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] best site for me.

gavad
13-04-2005, 06:43
با سلام وخسته نباشید خدمت کارکنان سایت p30world
1- ویندوز سرور 2003 web edition من وقتی که به اینترنت وصل میشوم پس از خاموشی
دیگر بالا نمی آید(بوت نمی شود) اگر بخواهم برنامه GO BACK را نصب کنم دیگر به
ویندوز xp دسترسی ندارم.
به محيط cmd میروم و در جلوي خط فرمان تايپ میکنم Xcopy a:*.* c:/h
باز هم ویندوز بالا نمی آید.!!!؟

از كنسول رفع عيب مايكروسافت يا به عبارتي Recovery Cansole استفاده میکنم
که با تايپ شماره سيستم عامل مورد نظر براي رفع عيب و دستورات زیر:

Chkdsk : اشكالات ديسك را بررسي مي كند
Diskpart : دستوري براي پارتيشن بندي
Extract : فايل هاي فشذده ويندوز را باز مي كند .
Fixboot : يك سكتور بوت جديد را بر روي ديسك بازنويسي مي كند .
Fixmbr : ركورد اصلي بوت را بازنويسي مي كند .

باز هم ویندوز بالا نمی آید. که دراین صورت مجبور به تعمیر ویندوز از طریق CD WINDOWS

بدون نصب مجدد درایوها ویا اینکه نصب دوباره ویندوز می شوم...!!! که زمان زیادی سپری میشود.

لطفآ در این مورد من را راهنمایی نمایید.
================================================== ======
2- سریال برنامه Advanced Registry Doctor Lite 5.0 Build 04.03 و([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Advanced Registry Doctor Lite owns almost the same functionality as the Pro version, but it can be run under any Windows OS. Lite Version doesn't include registry defragmentation/backup tools unlike the Pro version. To get the best result we recommend you to use ARD together with TweakRAM, because it will definitely improve overall performance of your OS.
================================================== ===============================
BPS SpyWare/Adware Remover version 9.2.0.5NEW 8.2MB [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یک برنامه فوق الاده بینظیر
(Popup-Watch-Spyware Remover-Spy-Watch-System Hijack Scanner-Winsock 2 Connection Fix)
را در صورت تمایل در سایت بسیار مفید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قرار دهید.
================================================== ================================================== ======
3- برنامه ای جهت ترجمه متنهای انگلیسی به فارسی معرفی کنید.
================================================== =======================
4- اطفآ پاسخ نامه بنده را در صورت امکان از طریق ایمیل زیربدهید. قبلا از کمک شما کمال تشکر وقدر دانی را دارم.
الحقیر شما قادری. موفق وتندرست باشید.
EMAIL: antanita2002@yahoo.com
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] best site for me.