PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی حدود یک و نیم

1roger
04-04-2013, 11:50
سلام دوستان،من چند وقت پیش به پیشنهاد شما گوشی سامسونگ گالاکسی نکسوس گرفتم که خیلی راضی هستم، با سپاس. اگه ممکنه ایندفعه هم راهنمایی بفرمایید.
برای بابام میخواستم گوشی بگیرم حدود یک و نیم اینا. میخوام بدنه خیلی قوی داشته باشه چون زیاد زمین میندازن گوشیرو و اینکه خیلی هم عکس میگیرن برا همین دوست دارم دوربینشم خوب باشه.
زیاد هم برند سونی رو دوس ندارم. thanks in advance

Hamed_jon
04-04-2013, 12:29
سلام دوستان،من چند وقت پیش به پیشنهاد شما گوشی سامسونگ گالاکسی نکسوس گرفتم که خیلی راضی هستم، با سپاس. اگه ممکنه ایندفعه هم راهنمایی بفرمایید.
برای بابام میخواستم گوشی بگیرم حدود یک و نیم اینا. میخوام بدنه خیلی قوی داشته باشه چون زیاد زمین میندازن گوشیرو و اینکه خیلی هم عکس میگیرن برا همین دوست دارم دوربینشم خوب باشه.
زیاد هم برند سونی رو دوس ندارم. thanks in advance

سلام
به نظر من با این پول میتونی از برند سامسونگ (با یک محافظ خوب) و برند HTC گوشی های خوبی بخری،
لطفا نیازهای اصلی از گوشی که میخوای رو بگو، تمام لمسی؟اندازه؟ و...

1roger
04-04-2013, 13:32
دوست عزیز، یه گوشی تمام لمسی میخوام. حتما فارسی رو ساپورت کنه و وبگردی روون باشه(زیاد با سایت بانکا سر و کار دارن) و کیفیت عکسبرداریش خیلی خوب باشه و صداش هم قوی باشه اخه میدونید مثلا همین سامسونگ گالاکسی نکسوس نسبت به گوشی خیلی قدیمیها صداش ضعیفتره. اندازش هم خوش دست باشه :) و اینکه بدنه اش هم محکم باشه .ممنون از توجه ات.

ol.mansoor
04-04-2013, 16:36
دوست عزیز، یه گوشی تمام لمسی میخوام. حتما فارسی رو ساپورت کنه و وبگردی روون باشه(زیاد با سایت بانکا سر و کار دارن) و کیفیت عکسبرداریش خیلی خوب باشه و صداش هم قوی باشه اخه میدونید مثلا همین سامسونگ گالاکسی نکسوس نسبت به گوشی خیلی قدیمیها صداش ضعیفتره. اندازش هم خوش دست باشه :) و اینکه بدنه اش هم محکم باشه .ممنون از توجه ات.
s III سامسونگ با 100 تومن افزایش قیمت بهترین انتخاب

mehdi.t.f
04-04-2013, 17:53
برو تو کار سونی ایکسپریا گو، و موتورلا دفی پلاس، یکم اگه با دوریبن پنج راضی میشه اینا گزینه های خوبی هستند. هم ضد اب هستند و مقاوم به ضربه.

1roger
09-04-2013, 18:03
دوستان ممنون همون s3 رو خریدم .دوربینش هم خیلی خوبه.

Hamed_jon
09-04-2013, 23:50
دوستان ممنون همون s3 رو خریدم .دوربینش هم خیلی خوبه.

با چه قیمتی خریدی؟
از کجا؟
با کدوم گارانتی اگع داره البته؟
لطفا اگر تونستی از تجربه کار با این گوشی بگو.ممنون