PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی یا تبلت با قابلیت نصب سیم کارت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

zpari
04-04-2013, 11:29
سلام . میخواستم یه گوشی اندروید با قیمت 1300000 بخرم ولی تصمیمم عوض شده ، میخوام یه تبلت با قابلیت نصب سیم کارت بخرم .ایا تبلت همه ی قابلبت های یه گوشی خوب راداره؟؟؟ و میتونه جایگزبن گوشی بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفاً منو راهنمایی کنید .دست شما مرسی:n01:

Hamed_jon
04-04-2013, 12:35
سلام . میخواستم یه گوشی اندروید با قیمت 1300000 بخرم ولی تصمیمم عوض شده ، میخوام یه تبلت با قابلیت نصب سیم کارت بخرم .ایا تبلت همه ی قابلبت های یه گوشی خوب راداره؟؟؟ و میتونه جایگزبن گوشی بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفاً منو راهنمایی کنید .دست شما مرسی:n01:

سلام
هیچ وقت تبلت جای یک گوشی رو نمیگیره و قاعدتا هر کدوم برای نیاز خاص خودش ساخته شده،
شما دقیقا مشخص کنید که چه احتیاجات مهمی رو دارین و نهایتا چقدر میخواین هزینه کنید راهنمایی بهتری شود...

zpari
04-04-2013, 14:21
من قصد دارم یه گوشی دو سیم کارته با دوربینی باکیفیت بالا و با قیمت تمام شده ی 1300000 بخرم که بتونم به راحتی روش نرم افزار های مختلفی نصب کنم ،دسترسی سریع به اینترنت داشته باشم وخلاصه بتونم همه کارهایی را که یه گوشی انجام میده نظیر برقراری تماس ،ارسال اسمس و...انجام بدم.
با توجه به اینکه استفاده از تبلت به تدریج داره رایج میشه به نظر شما یه تبلت با قابلیت نصب سیم کارت نمیتونه همه ی این کارها را انجام بده ؟؟؟؟

ol.mansoor
04-04-2013, 16:40
i9082 سامسونگ کاملا نیازتون را بر طرف میکنه

mehdi.t.f
04-04-2013, 17:49
به این فکر کن که باید همیشه یه جا واسه قرار دادن تبلتت در نظر داشته باشی، چه مسافرت و چه هر جایی که یک گوشی همراه قراره داشته باشی! و همینطور هندزفری! بدون هندزفری یکم زشته تبلت رو بگیری در گوشت و صحبت کنی. اگه زیاد اهل وب گردی هستی اره تبلت خوبه، اگر نه یه گوشی خوب بگیر، دوستمون گوشی سامسونگ رو پیشنهاد کرد که خوبه.

zpari
04-04-2013, 18:05
به این فکر کن که باید همیشه یه جا واسه قرار دادن تبلتت در نظر داشته باشی، چه مسافرت و چه هر جایی که یک گوشی همراه قراره داشته باشی! و همینطور هندزفری! بدون هندزفری یکم زشته تبلت رو بگیری در گوشت و صحبت کنی. اگه زیاد اهل وب گردی هستی اره تبلت خوبه، اگر نه یه گوشی خوب بگیر، دوستمون گوشی سامسونگ رو پیشنهاد کرد که خوبه.

مرسی از راهنماییت.
به نظرت گوشی گلکسی سامسونگ بهتره یا سری xperiaی سونی؟؟؟

zpari
04-04-2013, 18:21
[QUOTE=ol.mansoor;7566270]i9082 سامسونگ کاملا نیازتون را بر طرف میکنه[/QUO

ممنون.به نظر مباد گوشی خوبیه...

Hamed_jon
04-04-2013, 23:38
i9082 سامسونگ کاملا نیازتون را بر طرف میکنه

من پیشنهاد میکنم شما گوشی بگیرین و با این نیازهاتون بهترین به نظر منم همین مدلی هست که دوستمون فرمودن...i9082 سامسونگ