PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرعت خیلی پایین هارد اکسترنال

bijandarbari
03-04-2013, 22:55
سلام

یک باکس هارد اکسترنال usb3.0 خریدم.
یک هارد 750 وسترن لپ تاپی رو داخلش گذاشتم. سیستم هارد رو میشناسه ولی سرعت خوندن اطلااعات اونقدر پایینه که نمیتونه فایل های داخل هارد و پخش کنه و اکسپلورر هنگ میکنه.

وقتی هارد رو بدون باکس رو لپ تاپ نصب میکنم به طور عادی و با سرعت خوبی کار میکنه ولی وقتی تو باکس نصب میکنم مشکل داره.

مشکل از چی میتونه باشه؟
آیا ممکنه باکس مشکل داشته باشه.؟

ata.royalfalcon
04-04-2013, 09:21
سلام

یک باکس هارد اکسترنال usb3.0 خریدم.
یک هارد 750 وسترن لپ تاپی رو داخلش گذاشتم. سیستم هارد رو میشناسه ولی سرعت خوندن اطلااعات اونقدر پایینه که نمیتونه فایل های داخل هارد و پخش کنه و اکسپلورر هنگ میکنه.

وقتی هارد رو بدون باکس رو لپ تاپ نصب میکنم به طور عادی و با سرعت خوبی کار میکنه ولی وقتی تو باکس نصب میکنم مشکل داره.

مشکل از چی میتونه باشه؟
آیا ممکنه باکس مشکل داشته باشه.؟

سلام .

1. به پورتهای پشت کیس متصل کنید و از usb hub یا کابلهای رابط استفاده نکنید .
2. از نصب درست درایورهای usb3 مطمئن بشید (در صورت وجود ورژن جدید درایور ، آنرا آپدیت کنید) .
3. روی یک سیستم دیگر تست و کنترل کنید .

bijandarbari
04-04-2013, 09:48
ممکنه مشکل از باکس باشه؟

EXTREME
04-04-2013, 10:33
ممکنه مشکل از باکس باشه؟

با پورت های USB2 هم تست کردین ؟

برای استفاده از پورت های USB3 درایور های USB3 روی سیستمتون در صورت داشتن این پورت باید نصب باشه

بهتره با باکس روی یک سیستم دیگه هم تست بشه
درست نشد میتونه مشکل از باکس باشه

pourya.3232
04-04-2013, 23:29
با تشکر از دو دوستی که جواب دادند و دوست عزیز بیژن جان محبت کردند تاپیک رو برای بنده زدند

سلام .

1. به پورتهای پشت کیس متصل کنید و از usb hub یا کابلهای رابط استفاده نکنید .
2. از نصب درست درایورهای usb3 مطمئن بشید (در صورت وجود ورژن جدید درایور ، آنرا آپدیت کنید) .
3. روی یک سیستم دیگر تست و کنترل کنید .

روی یک سیستم دیگه امتحان میکنم ببینم ننتیجه چی میشه البته سیستم خودم لپ تاپه و درایور usb3 ایش نصبه و روی usb2 هم امتجان شده

با پورت های USB2 هم تست کردین ؟

برای استفاده از پورت های USB3 درایور های USB3 روی سیستمتون در صورت داشتن این پورت باید نصب باشه

بهتره با باکس روی یک سیستم دیگه هم تست بشه
درست نشد میتونه مشکل از باکس باشه

بله با usb2 لپ تاپ امتجان کردم ولی تفاوتی نکرد باید روی یه سیستم دیگه امتجان کنم . یه چیزی که بهش شک دارم فرمت درایو ممکنه مشکل ایجاد کنه ؟ فرمت هارد من ntfs هستش ولی از اونجایی که فرمت هاردهای اکسترنال fat32 هست شاید مشکل بخاطر این باشه ؟ نمیخوام الکی وقت بزارم باید اطلاعات توی هارد رو خالی کنم و فرمت عوض شه .

ata.royalfalcon
05-04-2013, 00:29
با تشکر از دو دوستی که جواب دادند و دوست عزیز بیژن جان محبت کردند تاپیک رو برای بنده زدند

روی یک سیستم دیگه امتحان میکنم ببینم ننتیجه چی میشه البته سیستم خودم لپ تاپه و درایور usb3 ایش نصبه و روی usb2 هم امتجان شده

بله با usb2 لپ تاپ امتجان کردم ولی تفاوتی نکرد باید روی یه سیستم دیگه امتجان کنم . یه چیزی که بهش شک دارم فرمت درایو ممکنه مشکل ایجاد کنه ؟ فرمت هارد من ntfs هستش ولی از اونجایی که فرمت هاردهای اکسترنال fat32 هست شاید مشکل بخاطر این باشه ؟ نمیخوام الکی وقت بزارم باید اطلاعات توی هارد رو خالی کنم و فرمت عوض شه .

سرعت پایین برای این هارد 750 گیگی نمیتونه ربطی نوع فرمت FAT32 یا NTFS داشته باشه . بهترین راه این هست که روی یک سیستم دیگه تست کنید و اگر در آن سیستم بازهم مشکل برقرار بود مشکل میتونه از باکس باشه .

pourya.3232
05-04-2013, 21:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]