PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل سخت افزاریه؟؟؟؟؟

dvb595959
03-04-2013, 17:00
سلام
من ویندوز ایکس پی رو نصب کردم ولی بعد از کامل شدن نصب بالا نمیاد و فقط از طریق سیف مود میتونم وارد ویندوز بشم.چند باز ویندوز رو از اول نصب کردم ولی بازم بالا نمیاد .حتی دوباره از اول فرمت کامل کردم و دوباره پارتیشن بندی جدید انجام دادم.فقط از طریق سیف مود میشه وارد شد.... مشکل سخت افزاریه؟ باید چیکار کنم؟ مشکل از کدوم قطعه میتونه باشه؟ اعصابم بدجور بهم رخته لطفا کمکم کنید.
مرسی

EXTREME
03-04-2013, 17:47
سلام
من ویندوز ایکس پی رو نصب کردم ولی بعد از کامل شدن نصب بالا نمیاد و فقط از طریق سیف مود میتونم وارد ویندوز بشم.چند باز ویندوز رو از اول نصب کردم ولی بازم بالا نمیاد .حتی دوباره از اول فرمت کامل کردم و دوباره پارتیشن بندی جدید انجام دادم.فقط از طریق سیف مود میشه وارد شد.... مشکل سخت افزاریه؟ باید چیکار کنم؟ مشکل از کدوم قطعه میتونه باشه؟ اعصابم بدجور بهم رخته لطفا کمکم کنید.
مرسی

خوب ویندوز بالا نمیاد چه اروری میده چه اتفاقی میفته ؟

dvb595959
03-04-2013, 19:13
خوب ویندوز بالا نمیاد چه اروری میده چه اتفاقی میفته ؟

ارور نمیده....فقط بعد از چند ثانیه دوباره ریست میشه....

EXTREME
03-04-2013, 19:24
ارور نمیده....فقط بعد از چند ثانیه دوباره ریست میشه....

سیستم رو چک کنید ویروسی نباشه و با ورژن های مختلف ویندوز تست کنید یعنی با یک ویندوز دیگه تست کنید
درست نشد کابل هارد رو بکشین و سیستم رو روشن کنید ببینید سیستم ریست میشه یا نه
اگه ریست نشد مشکل میتونه از اتصالات هارد پاور و یا خود هارد باشه
اگه بازم ریست شد باید رم های سیستم رو هم چک کنید

dvb595959
03-04-2013, 20:04
[QUOTE=EXTREME;7564678]سیستم رو چک کنید ویروسی نباشه و با ورژن های مختلف ویندوز تست کنید یعنی با یک ویندوز دیگه تست کنید
اگه بازم ریست شد باید رم های سیستم رو هم چک کنید[/QUOT

با تشکر
ویندوزها ی مختلف رو تست کردم نتیجه یکی بود.... ویروسی هم فکر نکنم دیگه باشه چون هارد رو کامل فرمت کردم و دوباره پارتیشن بندی کردم.منظور از جدا کردن کابل هارد کدوم کابل بود کابل دیتا یا کابل برق؟

EXTREME
03-04-2013, 20:48
[QUOTE=EXTREME;7564678]سیستم رو چک کنید ویروسی نباشه و با ورژن های مختلف ویندوز تست کنید یعنی با یک ویندوز دیگه تست کنید
اگه بازم ریست شد باید رم های سیستم رو هم چک کنید[/QUOT

با تشکر
ویندوزها ی مختلف رو تست کردم نتیجه یکی بود.... ویروسی هم فکر نکنم دیگه باشه چون هارد رو کامل فرمت کردم و دوباره پارتیشن بندی کردم.منظور از جدا کردن کابل هارد کدوم کابل بود کابل دیتا یا کابل برق؟

فرقی نمیکنه کابل دیتا رو جدا کنید اول سیستم رو خاموش کنید بعد کابل رو جدا کنید بعد روشن کنید و تست کنید