PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری افزاری که باهاش بتونم وب کم افراد رو بدون اطلاع اونها ببینم

hamed70
05-08-2006, 07:37
نرم افزاری افزاری که باهاش بتونم وب کم افراد رو بدون اطلاع اونها ببینم.ممنون میشم.

AliROCK
05-08-2006, 10:42
شما به نرم افزار نیازی نداری باید دنبال یه ویروس باشی تا برای طرف بفرستی که بدون اطلاع وب کمش روشن شه و تصاویرو برات بفرسته یه هم چین ویروسی چند ماه پیش اومده بود ولی اسمش یادم نیست
اینو میگم شاید به دردت خورد با برنامه Radmin میتونی دسکتاپ طرفو ببینی شاید بتونی وب کمش رو هم کنترل کنی البته یادت باشه کار دیگه ای با کامپیوتر اون بیچاره ای که مد نظرته نکنی چون این برنامه خیلی قویه حتی میتونی copy paste یا reset shutdown هم بکونی یا فرمت کنی :)

AliROCK
05-08-2006, 10:44
یادم رفت بگم برنامه را از کجا بگیری از download.com دانلودش کن

mohammad.clergyman
05-08-2006, 11:32
بسم رب الشهداء

==============

مشكل ترين قسمت اين كار به دست آوردن آي پي طرف مقابل است كه اين هم در صورتي ميسر است كه تروجان از طريق يك فايل در كامپيوتر شخص قرباني اجرا شود .

AliROCK
06-08-2006, 12:26
سلام
با برنامه Angry ip scanner سه صوته ip پیدا کن سرعت اسکن بالایی داره من یه بار امتحان کردم 255 تا ip را به 1 دقیقه نرسیده بود اسکن کرد ip های مرده را هم بهت نشان میده یه وقت range ای پی خودتو نزنی شاید isp گیر بهت بده ip هایی که با 217 و 172 شروع میشن را امتحان نکن چون اکثر isp ها با این شماره ها شروع میشن اگه میخوای وب کم فامیلهاتو ببینی یه تروجان با برنامه aspack اگه درست یادم باشه فشرده کن که ویروسیابها هم متوجهش نشن یا میتونی فایل تروجان را تو چت لینک کنی یه جا اپلود کن مثل سایت awardspace.com بعد هی پشت سر هم برای اونایی که webcam دارن بفرست تو چت احمق زیاده بالاخره یکی اجراش میکنه

nima_kiyaniyan
06-08-2006, 13:07
به نظر من امکان نداره برنامه برای این کار وجود نداشته باشه.