PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نیامدن ویندوز ایکس پی بصورت نرمال

dvb595959
03-04-2013, 14:20
سلام
من ویندوز ایکس پی رو نصب کردم ولی بعد از کامل شدن نصب بالا نمیاد و فقط از طریق سیف مود میتونم وارد ویندوز بشم.چند باز ویندوز رو از اول نصب کردم ولی بازم بالا نمیاد .حتی دوباره از اول فرمت کامل کردم و دوباره پارتیشن بندی جدید انجام دادم.فقط از طریق سیف مود میشه وارد شد.... مشکل سخت افزاریه؟ باید چیکار کنم؟ مشکل از کدوم قطعه میتونه باشه؟ اعصابم بدجور بهم رخته لطفا کمکم کنید.
مرسی:n14:

jafarian
03-04-2013, 14:29
شمااین مراحل پایین بتریبت برین اگر که بازم به همون صورت بود سئوال خودتون داخل تاپیک پایین مطرح کنید:n01:

بایوس مادربورد آپدیت کنید بعدشم سیدی ویندوز خودتون عوض کنید بایک سیدی دیگه اقدام به نصب ویندوز کنید قبل از نصبم کلیه وسایلی که به پورت usb اتصال دارد جدا کنید به غیر از کیبورد و موس اگر بعد از نصب بازم به همون صورت بود اگر سیستم شما گرافیک آنبرد روی خودش داره گرافیک که داخل اسلات pci دارین دربیارین تصویر از گرافیک آنبرد بگیرین اگرم که گرافیک آنبرد روی سیستم شما ندارد گرافیکی که داخل اسلات pci دارین بطور موقت برای تست با یک گرافیک دیگه عوض کنید اگر بازم رفع نشد سئوال خودتون در تاپیک پایین مطرح کنید.

مشکلات مادربرد، پردازنده و رم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])