PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ترشح بیش از حد اب دهان

Hemai
02-04-2013, 21:29
من از 2-3 سالگی از پله افتادم و بینیم شکسته و از اون موقع تنفسم همیشه با مشکل همراه بوده و همیشه از دهن نفش میکشیدم
و اخیرا متوجه شدم که ترشج اب دهنم زیاد شده و هر وقت صحبت میکنم هی باید قورت بدم و بعد صحبت کنم .
فرضم اینه که اون دهن باز موندن ها باعث شده که دهنم خشک بشه و این سیستم ترشح اب قدرتمندر بشه ... و هنگام بیداری این مشکل به وجود بیاد
چیکار کنم ؟

raana
03-04-2013, 16:57
دوست عزیز به این تاپیک سر بزنید....فکر کنم بتونید جواب سوالتون رو بگیرید.....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

h-blade
03-04-2013, 17:12
من از 2-3 سالگی از پله افتادم و بینیم شکسته و از اون موقع تنفسم همیشه با مشکل همراه بوده و همیشه از دهن نفش میکشیدم
و اخیرا متوجه شدم که ترشج اب دهنم زیاد شده و هر وقت صحبت میکنم هی باید قورت بدم و بعد صحبت کنم .
فرضم اینه که اون دهن باز موندن ها باعث شده که دهنم خشک بشه و این سیستم ترشح اب قدرتمندر بشه ... و هنگام بیداری این مشکل به وجود بیاد
چیکار کنم ؟

يه بنده خدايي به من ميگفت دليلش وجود انگل ژياردين حالا نميدونم چقدر صحت داشته باشه....

forogh53
09-04-2013, 23:12
چیکار کنم ؟

سلام به نظر من به دکتر مراجعه کن شاید با یه جراحی کوچک بینی مشکلت حل شه تا حادتر نشده درمان کن من شنیدم آب دهن به خاطر بلغم زیاده باید طبعت را ببینی چیه و چیزهایی که بلغم را دفع میکنه استفاده کنی ولی چون میگی بچه بودی زمین خوردی شاید مال اون زمین خوردن باشه پس اول پزشک متخصص حلق وبینی مراجعه کن.