PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف شدن اپلیکیشنهای smart hubبه طور ناگهانی در سری7770 سامسونگ

eblisekasif
02-04-2013, 01:58
با سلام
من یه tvسامسونگ هوشمند 7770 46ES خریداری کردم.
الان چند روزه بدون اینکه تنظیمات رو تغییر بدم به خودی خود آیکونهای قسمت smart hubحذف شدن و فقط
آیکون samsung app هست.(لینک ضمیمه) در ضمن چیزی هم نمیتونم دانلود کنم.
از دوستان کسی هست که راهنمایی کنه علت چیه؟
مرسی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sunicorn
02-04-2013, 02:25
دوست عزیز چیز خاصی نیست . بعضی وقتا همینطوری میشه مال منم همینطوری شده شما باید هاب رو بروز رسانی کنید تا نرم افزاراتون برگردن

eblisekasif
02-04-2013, 02:45
مرسی از پاسخ شما
هاب رو up date کردم نشد...
ریست فکتوری هم انجام دادم باز نشد...
بازم صبر کنم خودش ردیف بشه؟ یا مشکلی داره؟

sunicorn
02-04-2013, 02:57
ریست فکتوری نیازی نبود. اصولا باید وقتی رو سامسونگ اپز کلیک میکنید بروز رسانی رو براتون بیاره درسته؟ این نرم افزارا بیشتر جنبه تفریحی دارن بودن یا نبودنشون برای تلویزیون شما تاثیری نداره. بازم بسگی به خودتون داره. اگه تلویزیون مدام به نت وصل باشه ممکنه برگردن. ممکنم هست برنگردن چون مال من چون وصل بود همیشه بعضیاش برگشت. البته منظورم روشن بودن نست. ججحتی وقتی خاموشه هم ممکنه برگرده

eblisekasif
02-04-2013, 03:19
مرسی....پس منتظر میمونم فعلا ببینم چی میشه...
یه سوال دیگه داشتم:
این اینترنت تی وی رو چطور میشه روی این مدل فعال کرد... تو پستهایی که اینجا هست در مورد اید مدل چیزی نگفته...
مرسی

sunicorn
02-04-2013, 03:40
پهنای باند زیادی میخواد یعنی +2mb سرعت میخواد در مورد فعال کردنش اطلاعات چندانی ندارم. فک کنم دوست عزیز جناب متین پور بدونن

eblisekasif
02-04-2013, 03:45
دوست عزیز اتفاقا اینترنت من 2mb هست... جناب متین پور رو کجا میتونم پیدا کنم؟

sunicorn
02-04-2013, 03:49
اگه صبر کنید خودشون فردا اینجارو میخونن بهتون پاسخ میدن

eblisekasif
02-04-2013, 13:03
دوست عزیز مشکل شد 2 تا....
تا دیشب با browser میتونستم وارد اینترنت بشم .. امروز دیگه تو اینترنت هم نمیره .... خطا میده که با سرور نمیتونه ارتباط برقرار کنه ...
نمیدونم چه مرگش شده ...اعصاب مصاب واسم نذاشته...
کسی میتونه راهنمایی کنه چیکارش کنم؟
در ضمن یه سوال دیگه هم هست:
با این مدل میشه به اینترنت تی وی دسترسی پیدا کرد؟ من وارد منو مخفی شدم و local set روی ایران هست...باید به چی تغییرش بدم؟
یکم گیج شدم.. تو هر تاپیکی یه چیزی نوشته شده.. یکی میگه میشه...یکی میگه برای تلوزیونهای ایران نمیشه... مدل تی وی من samsung smart 46ES7770هست...
مرسی از لطف شما...

matinpour
02-04-2013, 17:55
با سلام
من یه tvسامسونگ هوشمند 7770 46ES خریداری کردم.
الان چند روزه بدون اینکه تنظیمات رو تغییر بدم به خودی خود آیکونهای قسمت smart hubحذف شدن و فقط
آیکون samsung app هست.(لینک ضمیمه) در ضمن چیزی هم نمیتونم دانلود کنم.
از دوستان کسی هست که راهنمایی کنه علت چیه؟
مرسی

دوست عزیز

اینترنت تلویزیون با اینترنتی که بوسیله کامپیوتر استفاده می کنید متفاوت است. به این دلیل که در کامپیوتر شما محدودیت ------ ندارید به جز در موارد خاص که فیلتراست واینکه سیستم عامل در کامپیوتر با تلویزیون متفاوت است. ولی در تلویزیون شما کاملا محدود هستید و نمی توانید آزادی عمل داشته باشید.هم از لحاظ سیستم عامل وهم از لحاظ ------ اینترنت چون بسته به مدل سیستم عامل تان محدودیت خودش را دارد. و هم از نظر شبکه اینترنت. من به شما توصیح میکنم که e-manual تلویزیونتان را مطالعه کنید تا به عملکرد صحیح سیستمتان آشنا شوید و بهره وری بهتری از سیستمتان را یاد بگیرید. منو------> پشتیبانی ------> e-manual و من مختصری از عملکرد اسمارت هاب را توضیح می دهم
Smart Hub
. منو← پشتیبانی← Smart Hub
با استفاده از Smart Hub میتوانید فیلم، ویدئووموسییقی را ازاینترنت جریان دهید، به کاربردهای هزینه داریا رایگان دسترسی پیدا کنید وآنهارا درتلویزیون تماشا کنید. محتوای کاربرد شامل اخبار، اخبار ورزشی،پیش بینی هوا، قیم سهام دربورس، نقشه، عکس وبازی می شود.
می توانید با فشردن دکمه اسمارت روی کنترل از راه دور نیز این عملکرد را شروع کنید.

توجه
Samsung Electronics مسئولیت قانونی برای هرگونه اختلال درسرویس Smart Hub که توسط
ارائه کننده خدمات به هردلیلی ایجاد شده باشد را نمی پذیرد.
خدمات کاربرد فقط به زبان انگلیسی ارائه شده ومحتوای موجود ممکن است بستگی به منطقه شما متفاوت باشد. برای کسب اطلاعات بیشتردرمورد سرویس Smart Hub ازوب سایت ارائه کنندهخدمات مربوطه بازدید کنید. سرویس Smart Hub داده ها را ازطریق اینترنت دانلود وپردازش کرده تا شما بتوانید ازمحتوای اینترنت برروی صفحه تلویزیون بهرهمند شوید. اگراتصال اینترنت بی ثبات است، ممکن است که درسرویس تأخیر ایجاد شده یا قطع شود. علاوه براین، ممکن است دستگاه پخش دررابطه با شرایط اینترنت به طور خودکار خاموش شود. دراینصورت اتصال اینترنت راکنترل کرده ودوبا ره امتحان کنید. خدمات ارائه شده منوط به تغییرات توسط ارائه کننده سرویس Smart Hub بدون اطلاع قبلی می باشند.
محتوای سرویس Smart Hub ممکن است بستگی به ویرایش سفت افزار یا (فریمور) دستگاه پخش متفاوت باشد.

eblisekasif
02-04-2013, 18:29
مرسی جناب متین پور... ولی ایکاش وقتی مینوشتی از کلید space کیبورد هم استفاده میکردی.... یه 45 دقیقهای طول کشید بتونم جوابتو بخونم...
ولی به هر حال دستت درد نکنه....
لطف کنی به این سوالم جواب بدی ممنون میشم؟:
تا دیشب با browser میتونستم وارد اینترنت بشم .. امروز دیگه تو اینترنت هم نمیره .... خطا میده که با سرور نمیتونه ارتباط برقرار کنه ...
با این مدل میشه به اینترنت تی وی دسترسی پیدا کرد؟ من وارد منو مخفی شدم و local set روی ایران هست...باید به چی تغییرش بدم؟ این مدل تی وی روش ----t فعاله یا نه ؟
یکم گیج شدم.. تو هر تاپیکی یه چیزی نوشته شده.. یکی میگه میشه...یکی میگه برای تلوزیونهای ایران نمیشه... مدل تی وی من samsung smart 46ES7770هست...
مرسی از لطف شما...

matinpour
02-04-2013, 18:45
دوست عزیز مشکل شد 2 تا....
با این مدل میشه به اینترنت تی وی دسترسی پیدا کرد؟ من وارد منو مخفی شدم و local set روی ایران هست...باید به چی تغییرش بدم؟
مرسی از لطف شما...

دوست عزیز
اتصال شبکه تان را بررسی کنید ممکن است ارایه کننده اینترنت شما مشکل داشته باشد
منظور از اینترنت tv در سامسونگ این است که شما می توانید بصورت محدودو با اپلکیشنهای مختص به کشورهای ارایه دهنده در اسمارت هاب و سرویس دهنده ها ی مجاز در تلویزیون شما از فیلم - موسیقی - بازی ها وغیره بصورت رایگان یا خرید آنها از اینترنت استفاده کنید . و چیز دیگری ندارد انطور که در تایپیکها و سایتهای مختلف به آن پرداختند

eblisekasif
02-04-2013, 18:54
مرسی از توضیحات کاملی که دادین...
لطف کنید به این قسمت سوالم هم جواب بدین ممنون میشم....
با این مدل میشه به اینترنت تی وی دسترسی پیدا کرد؟ من وارد منو مخفی شدم و local set روی ایران هست...باید به چی تغییرش بدم؟این مدل تی وی ----t داره یا نه ؟
ممنون از حوصله ای که میکنید...

matinpour
02-04-2013, 19:09
مرسی از توضیحات کاملی که دادین...
لطف کنید به این قسمت سوالم هم جواب بدین ممنون میشم....
با این مدل میشه به اینترنت تی وی دسترسی پیدا کرد؟ من وارد منو مخفی شدم و local set روی ایران هست...باید به چی تغییرش بدم؟این مدل تی وی ----t داره یا نه ؟
ممنون از حوصله ای که میکنید...

دوست عزیز
خیر نیازی نیست که local set را تغییر بدهید برای تغییر کشور در اینترنت شما از sub option ----> Info link country

استفاده کنید و برای اپلکیشنهای بیشتر از طریق زیر عمل کنید
افزایش apps
اما دوست گرامی برای افرایش apps این دفعه نیازو به ورود به منو مخفی دارید خواهشا به دیگر تنظیمات کاری نداشته باشید فقط این منو :
باید وارد sub option بشوید بعد که وارد شده اید دوستان در پستهای قبلی نحو ورود ان را توضیح دادهاند بعد که واد شده اید گزینه ای به نام info link server type وجود دارد که بصورت پیش فرض روی operationg به معنای عامل تنظیم شده شما وقتی وارد این گزینه می شود دو گزینه دیگر وجود دراد به نام development به معنای توسعه و developming به معنای در حال توسعه . اگر گزینه اول باشد همون apps که دارید نمایش داده می شود اگر گزینه دوم به معنای توسعه تغییر بدهید apps شما زیاد می شود اگر گزینه در حال توسعه را انتخاب کنید apsss شمال خیلی خیلی زیاد می شود . انتخاب با شما خواهد بود کدام را انتخاب کنید . خواهشا به دیگر قستمها کاری نداشته باشید . امتحان کنید نتیجه را اعلام نمائید

eblisekasif
02-04-2013, 19:23
مرسی دوست عزیز...
فعلا که کلا تی وی به اینترنت متصل هست ولی هی پیغام میده که نمیتونه با سرور ارتباط برقرار کنه ... نمیدونم چه مرگش شده این چند روزه...
ردیف که شد این دستوراتی رو که دادین تست میکنم ببینم چی میشه.. در هر حال متشکرم...
در ضمن این sub option رو که گفتید از کجا باید پیداش کنم و بعد از ورود به Info link country
باید چیکار کنم و بعدش چی میشه؟
بازم متشکرم...

matinpour
02-04-2013, 19:32
مرسی دوست عزیز...
فعلا که کلا تی وی به اینترنت متصل هست ولی هی پیغام میده که نمیتونه با سرور ارتباط برقرار کنه ... نمیدونم چه مرگش شده این چند روزه...
ردیف که شد این دستوراتی رو که دادین تست میکنم ببینم چی میشه.. در هر حال متشکرم...
در ضمن این sub option رو که گفتید از کجا باید پیداش کنم و بعد از ورود به Info link country
بازم متشکرم...

دوست عزیز

از این مسیر بروید منو مخفی control-----> sub option------>Info link country و سپس ok کنیدو برای مثال کشور استرالیا را انتخاب کنید. تا از اپلکیشنها و سرویسهای اینترنتی آن بهره ببرید که آن هم بصورت محدوداست

matinpour
02-04-2013, 19:37
مرسی دوست عزیز...
بازم متشکرم...

دوست عزیز
رفع اشِکالات( ( Web Browser
1برای باز کردن Web Browser ، Web Browser. را در Smart Hub انتخاب کنید. اگر تلویزیون به PC وصل شده باشد ممکن است به Web Browser ، صورت متفاوتی نشان داده شود.
Web Browser .2 با کاربردهای Java سازگار نیست.
3. هنگامیکه سعی می کنید فایلی را دان لود کنید ولی فایل قابل حفظ کردن نبوده و پیغام خطائی نمایان خواهد شد.
4. ممکن است دسترسی به بعضی وب سایت ها یا براوزرهای وب که توسط شرکت های خاصی اداره می شوند مسدود شده باشد.
5پخش ویدئوی Flash ممکن است ممنوع باشد..
6از E-commerce برای خرید محصولات به طور. آنلاین پشتیبانی نمی شود.
7. پیمایش یک صفحه وب که فقط پیمایش بخشی از )و نه تمام( صفحه را امکان پذیر می کند ممکن است موجب تحریف حروف شود.
ActiveX .8 پشتیبانی نمی شود.
9. بعضی از گزینش ها در حالت مرور لینک قابل دسترسی نیستند. )برای دسترسی به این گزینش ها، به حالت مرور با اشاره گر سویچ کنید.(
10 . در بعضی متون ممکن است تحریف ایجاد شده باشد چون تعداد قلم های پشتیبانی شده محدود است.
11 . اگر یک صفحه وب در حال بارگذاری باشد، در واکنش به یک فرمان در کنترل از راه دور یا صفحه نمایش ممکن است متوقتاً تأخیر ایجاد شود.
12 . بارگذاری صفحه وب ممکن است با بعضی سیستم های عامل تأخیر پیدا کند یا موقف شود.
13 . از کپی کردن و چسباندن پشتیبانی نمی شود.
14 . هنگام نوشتن ایمیل یا اعلان پیغام، ممکن است از بعضی عملکردها )از قبیل تغییر اندازه یا رنگ( پشتیبانی نشود.
15 . تعداد محلیاب ها و لاگ هائی که می توان حفظ کرد محدود است.
16 . حداکثر تعداد پنجره هائی که می توان به طور همزمان باز کرد ممکن است بستگی به شرایط مرورگری یا مدل تلویزیون متفاوت باشد.
17 . سرعت مرور وب بستگی به شرایط شبکه دارد.
18 . تصویر در تصویر در صورتیکه یک فیلم در مرورگر پخش شود به طور خودکار غیرفعال خواهد شد. پخش فیلم ها ممکن است پس از قطع تصویر در تصویر دومرتبه شروع شود و ممکن است لازم شود که صفحه دوباره تازه شود.
19. براوزر اینترنت فقط می تواند فایل های 3 MP را پخش کند.
20 . عملکرد وارد یا صادر کردن محلیاب ها فقط با فایل های محلیاب در یک فرمت فایل بخصوص سازگار است.
فورمت سازگار: 1)Netscape-bookmark-file- )
21 . هنگامیکه محلیاب ها را وارد یا صادر می کنید، شجره پوشه منظور نمی شود.
22 . اگر فایل محلیاب را از تلویزیون به کامپیوتر وارد می کنید فایل محلیاب در پوشه "محلیاب "Smart TV Samsung. حفظ خواهد شد
23 . اگر زمان در منو تنظیم نشده باشد )منو ← سیستم ← زمان ← ساعت(، ممکن است اطلاعات تاریخچه حفظ
نشود.
24 . تاریخچه وب سایت بازدید شده به ترتیب زمانی حفظ شده و برطبق قدیمی ترین صفحه دسترسی شده از لیست حذف خواهد شد.
25 . بعضی محتویات فیلم یا صدا ممکن است در حین پخش Flash بستگی به کدک فیلم/صدای پشتیبانی شده پخش
نشوند
26 . یک تغییر ناگهانی در روشنائی تصویر در داخل پنجره فیلم ممکن است روی روشنائی تصویر ثابت در محیط مجاور تأثیر بگذارد
27 اگر از صفحه کلید QWERTY استفاده می کنید. هنگامیکه از Web Browser با عملکرد PIP استفاده می کنید عملکرد PIP به غیر از وارد کردن آدرس ، URL به طور خودکار خاموش می شود .

eblisekasif
02-04-2013, 20:06
جناب کلا از راهنمایی که کردید ممنونم.....کمتر کسی هست که اطلاعات رو share کنه... البته منم تو کار خودم به این موضوع اعتقاد دارم و دلیل پیشرفت غیر ایرانیها رو همین در اختیار قرار دادن
اطلاعات بدون چشم داشت می دونم...
یه چیزی که سر در نمیارم اینه که همه چیز داشت درست کار میکرد ولی خود به خود یهویی صفحه اسمارت هاب این شکلی شد ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
و روز بعد هم اصلا با web browser هیچ صفحه ای رو باز نمیکرد و در حالی که تی وی به اینترنت وصل بوده خطای ارتباط به سرور میده....
موندم که چی شد یهو؟؟؟؟!!!!!!

eblisekasif
02-04-2013, 23:46
خودش ردیف شد دوباره....آخرش متوجه نشدم چه مرگش بوده؟ در هر حال مرسی از راهنمایی هایی که انجام دادین...

eblisekasif
03-04-2013, 00:07
دوست عزیز

از این مسیر بروید منو مخفی control-----> sub option------>Info link country و سپس ok کنیدو برای مثال کشور استرالیا را انتخاب کنید. تا از اپلکیشنها و سرویسهای اینترنتی آن بهره ببرید که آن هم بصورت محدوداست
رفتم داخل منو مخفی بعد قسمت کنترل و بعد قسمت sub option ولی تو این قسمت گزینه ای به نام Info link country یا info link server type وجود نداره ...
چیکار کنم حالا؟

matinpour
03-04-2013, 11:03
رفتم داخل منو مخفی بعد قسمت کنترل و بعد قسمت sub option ولی تو این قسمت گزینه ای به نام Info link country یا info link server type وجود نداره ...
چیکار کنم حالا؟

دوست عزیز
آیا شما کنترول مخصوص را دارید که بطور کامل منوهای تان را باز کند .اگر دارید و با آن باز کردید یک عکس از همان قسمت بگیرید و بفرستید تا ببینم

matinpour
03-04-2013, 11:07
خودش ردیف شد دوباره....آخرش متوجه نشدم چه مرگش بوده؟ در هر حال مرسی از راهنمایی هایی که انجام دادین...

دوست عزیز
این خود بخودی نیست مثل اینکه اصلا شما آن هم اطلاعاتی که به شما دادم را نخوانده اید. دوباره همه را مطالعه کنید تا ببینید مشگلتان چه بوده گاهی وقتا خوبه که مطالب را خوب بخوانید ودرک کنید.

eblisekasif
03-04-2013, 20:32
دوست عزیز
آیا شما کنترول مخصوص را دارید که بطور کامل منوهای تان را باز کند .اگر دارید و با آن باز کردید یک عکس از همان قسمت بگیرید و بفرستید تا ببینم

کنترلهایی که همراه تی وی بوده اینا هستن ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینم عکس از منو به ترتیب ورود:

نکنه منظور شما از کنترل مخصوص همونیه که با 2 تا دیود میسازن و با 2 تا فایل صوتی وارد میشه؟

matinpour
03-04-2013, 20:59
کنترلهایی که همراه تی وی بوده اینا هستن ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینم عکس از منو به ترتیب ورود:

نکنه منظور شما از کنترل مخصوص همونیه که با 2 تا دیود میسازن و با 2 تا فایل صوتی وارد میشه؟

دوست عزیز

بله و اینکه اصلا منوهایتان باز نیست و اینکه عکس صفحه ها را کامل نگرفتید

eblisekasif
03-04-2013, 21:26
دوست عزیز
این خود بخودی نیست مثل اینکه اصلا شما آن هم اطلاعاتی که به شما دادم را نخوانده اید. دوباره همه را مطالعه کنید تا ببینید مشگلتان چه بوده گاهی وقتا خوبه که مطالب را خوب بخوانید ودرک کنید.
مطالب مفید شما را خواندم دوست عزیز....
اتی وی من بصورت وایرلس به اینترنت متصل بوده .... فکر کنم به خاطر قطع و وصل شدن سیگنال اینجوری شده بود....
فعلا با کابل به مودم متصلش کردم...

eblisekasif
03-04-2013, 21:29
دوست عزیز

بله و اینکه اصلا منوهایتان باز نیست و اینکه عکس صفحه ها را کامل نگرفتید
من فقط از منوهایی که روی صفحه بود عکس گرفتم و مابقی صفحه خالی بوده....
به هر حال کنترل مخصوص رو فردا میسازم و خبرش رو به شما میدم...
بازم متشکرم از لطف شما...

eblisekasif
03-04-2013, 22:18
دوست عزیز
این 2 تا فایل صوتی کدوم یکی از اینها هست؟:

3SPEED_from_REMOTE_inv
FACTORY_from_REMOTE_inv
FACTORY_from_REMOTE_inv
FACTORY_from_REMOTE_inv

matinpour
03-04-2013, 22:32
این 2 تا فایل صوتی کدوم یکی از اینها هست؟:

3SPEED_from_REMOTE_inv
FACTORY_from_REMOTE_inv
FACTORY_from_REMOTE_inv
FACTORY_from_REMOTE_inv

دوست عزیز
به ترتیب اجرا اولFACTORY_from_REMOTE_inv و دومی 3SPEED_from_REMOTE_inv

eblisekasif
04-04-2013, 13:59
دوست عزیز
به ترتیب اجرا اولFACTORY_from_REMOTE_inv و دومی 3SPEED_from_REMOTE_inv

دستت درد نکنه دوست عزیز ... وارد منو مخفی شدم و دستوراتی که دادید رو انجام دادم. تعداد app ها خیلی زیاد شد.
ولی ااینترنت تی وی یا تلوزیون اینترنتی چطور راه اندازی میشه...یه جایی این مطلب رو خوندم :
جهت استفاده از internet tv بعد از فعال کردن hotel mode اين کارها رو انجام بديد
control>hotel option>clon tv to usb
بعد از اون به اينجا بريد
control>sub option>info link country
و اون رو به استراليا تغيير بديد و تلويزيون رو خاموش و روشن کنيد
سپس به menu>setup>network>network test
بعد هم internet tv رو بزنيد و بعد از تاييد کردن 2 سوال و نصب برنامه ها روي تلويزيون ميتونيد از امکانات internet tv لذت ببريد

من
این روش رو رفتم ولی تو قسمت :
menu....system ....setup گزینه setup غیر فعاله ؟
چیکار کنم که فعال بشه؟
یا از روش دیگه ای باید استفاده کنم؟

یه مشکل دیگه هم پیش اومده اینه که هر یه دونه app که تو اسمارت هاب دانلود میکنم باید یه بار تی وی رو خاموش و روشن کنم تا بتونم یکی دیگه
دانلود کنم....
مرسی

matinpour
04-04-2013, 16:30
دستت درد نکنه دوست عزیز ... وارد منو مخفی شدم و دستوراتی که دادید رو انجام دادم. تعداد app ها خیلی زیاد شد.
ولی ااینترنت تی وی یا تلوزیون اینترنتی چطور راه اندازی میشه...یه جایی این مطلب رو خوندم :
جهت استفاده از internet tv بعد از فعال کردن hotel mode اين کارها رو انجام بديد
control>hotel option>clon tv to usb
بعد از اون به اينجا بريد
control>sub option>info link country
و اون رو به استراليا تغيير بديد و تلويزيون رو خاموش و روشن کنيد
سپس به menu>setup>network>network test
بعد هم internet tv رو بزنيد و بعد از تاييد کردن 2 سوال و نصب برنامه ها روي تلويزيون ميتونيد از امکانات internet tv لذت ببريد

من
این روش رو رفتم ولی تو قسمت :
menu....system ....setup گزینه setup غیر فعاله ؟
چیکار کنم که فعال بشه؟
یا از روش دیگه ای باید استفاده کنم؟
مرسی

دوست عزیز

تمامی این مطالبی که در باره اینترنت TV خوانده اید برای مدلهای قدیمی ممکن است کار ساز باشد ولی در مدل های جدید در اسمارت هاب دیگر نیازی به این کارها ندارید چون خودش تعدادی اپلکیشن tv دارد که بعضی پولی و بعضی رایگان است و دارای محدودیت می باشد و آن چیز های که در باره اینترنت tv خوانده اید زیاد توجه نکنید چون بیهوده است

eblisekasif
04-04-2013, 19:19
دوست عزیز

تمامی این مطالبی که در باره اینترنت TV خوانده اید برای مدلهای قدیمی ممکن است کار ساز باشد ولی در مدل های جدید در اسمارت هاب دیگر نیازی به این کارها ندارید چون خودش تعدادی اپلکیشن tv دارد که بعضی پولی و بعضی رایگان است و دارای محدودیت می باشد و آن چیز های که در باره اینترنت tv خوانده اید زیاد توجه نکنید چون بیهوده است

بله درسته.. یه سری app گرفتم که خیلی جالبه مخصوصا TED
در ضمن میدونید چرا وقتی یک app دانلود میکنم باید حتما تی وی رو خاموش کنم و دوباره روشن کنم تا بتونم یه app دیگه دانلود کنم؟