PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در خرید تبلت

typist90
01-04-2013, 11:29
سلام به اعضای پی سی ورلد
من چند وقته می خواستم تبلت بگیرم
ولی در انتخاب مدل شک دارم شگه می شه کمک کنید :n12:

*Ali*
01-04-2013, 14:20
سلام
تبلت وسیله ای هست که می تونه کارهای عادی شما مثل وب گردی، ایمیل زدن، بازی کردن، فیلم دیدن و ... رو به راحتی براتون انجام بده. البته بعضی کارهای حرفه ای هم قابلیت انجام شدن روی تبلت رو دارن ولی فعلاً با توجه به محدودیت تکنولوژی که وجود داره استفاده تبلت بیشتر محدود به کارهای عادی شده.
از نظر من تنها مدلی که می تونه این کارها رو به بهترین شکل ممکن انجام بده Apple iPad هست.

typist90
01-04-2013, 14:23
میشه قیمت واقعی بدین و اینکه کدوم مدل بهتره و چرا بهتره؟
در ضمن من کار های گرافیکی هم انجام میدم
می خواستم از اون لحاظ هم بتونم با تبلت کار کنم

*Ali*
01-04-2013, 23:02
آیپد 2 تا مدل داره که یکیش سایز 9.7 اینچ و یکیش 7.9 اینچ (آیپد مینی) هست. قیمتهاشون هم از 1.400 به بالاست که این هم با توجه به مقدار حافظه ش و اینکه کدوم نسل باشه فرق میکنه.
مشخصات دقیق توی سایت خود اپل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست. برای قیمت هم فروشگاه های آنلاین رو ببینید.
کارهای گرافیکی تا چی مد نظرتون باشه. مثلاً Photoshop یه نسخه واسه آیپد داره که با صفحه لمسی سازگاره و میتونید کارهای گرافیکی (ضعیف تر از پی سی) رو باهاش انجام بدید.
در کل اگر میخواید بیشتر اوقات رو صرف کارهای حرفه ای و سنگین بکنید بعد از مدتی خسته خواهید شد. چون تبلت ها هنوز برای کارهای حرفه ای کاملاً جوابگو نیستند.

Mehran-King
01-05-2013, 02:54
میشه قیمت واقعی بدین و اینکه کدوم مدل بهتره و چرا بهتره؟
در ضمن من کار های گرافیکی هم انجام میدم
می خواستم از اون لحاظ هم بتونم با تبلت کار کنم

بودجتون چقدره ؟:n16: