PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نمونه ای از کارت گارانتی آرین (دست گلشون درد نکنه..)

Sir.AShkaN
31-03-2013, 23:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قاب، lcd، دوربین، شارژر، باطری، دمپایی پاره،جوجه رنگی، سبزی قرمه، قرمه سبزی، آهن آلات، گوشی شما ..
شامل گارانتی نمیباشد

جسارتا در چه شرایطی دارای اعتبار میباشد و شما چی رو گارانتی میکنی ؟:n17:

این استفاده نا صحیح خودش یه دنیا جای مانور داره واسه خودش..:n24:

هر گونه استفاده ای از این وسیله شامل لمس کردن ، نگاه کردن و فکر کردن به گوشی
دستگاه را کاملآ از شرایـط گـــــــــــارانـــــــــ ـــــتـــــــــــــــــــ ـــــی خارج میکند.:n08:

mhda69
31-03-2013, 23:59
آقا واقعا دمت گرم با بچه ها کلی خندیدیم...!!!

amirkhan_0o0
26-05-2013, 22:43
قاب، lcd، دوربین، شارژر، باطری، دمپایی پاره،جوجه رنگی، سبزی قرمه، قرمه سبزی، آهن آلات، گوشی شما ..
شامل گارانتی نمیباشد
جسارتا در چه شرایطی دارای اعتبار میباشد و شما چی رو گارانتی میکنی ؟:n17:
این استفاده نا صحیح خودش یه دنیا جای مانور داره واسه خودش..:n24:

هر گونه استفاده ای از این وسیله شامل لمس کردن ، نگاه کردن و فکر کردن به گوشی
دستگاه را کاملآ از شرایـط گـــــــــــارانـــــــــ ـــــتـــــــــــــــــــ ـــــی خارج میکند.:n08:

من هم بهش برخوردم و کلی برام عجیب بود. پارس کامتل خدمات خوبی داره کاش عوض نمی شد!
احتمالا فقط مشکلات مربوط به CPUو بورد و آنتن که یک به هزار هست رو ساپورت کنه

hamed_yazdani
26-05-2013, 23:03
باز این خوبه. من دی وی دی رایترم یکم ریپ میزد. دنبال کارت گارانتیش گشتم . روش نه شماره ای نه ادرسی بود. فقط یه سایت!
توی سایت هم نه شماره ی تماسی و نه ادرسی. کم کم داشتم فکر میکردم که باید دی وی دی رام رو اپلود کنم توی سایتشون بعد درستش کنن و بعدش دانلودش کنم!
حلاصه به یک بد بختی از فروشگاهی که خریده بودم شماره تماس ازشون پیدا کردم. دیدم تهرانن و میگن هزینه پست از هر 2 طرف پای شماست( حدود 10 تومن) کلا بیخیال شدم!( خود دی وی دی رایتر بود 40 تومن):D

babakgol70
19-11-2013, 14:12
نه اينطور نيست من خودم گارانتي بهتر از آرين در زندگيم نديدم.:n12:
من خودم توي lcd گوشيم چند تا پيكسل(6 تا) سوخته بود برام عوض كردن.

اطمينان داشته باشيد كه اگر مشكل معقولي براي گوشيتون پيش بياد براتون درستش مي كنن.

تا يك هفته هم گارانتي تعويض داره.:n19:

برخوردشونم بسيار بسيار خوب بود كه اميدوارم اين خدماتشون ادامه داشته باشه.

منم كه اونجا بودم يك يارو ژاپوني اومد تو براي بازرسي.

كلا كارشون درسته خيالتون راحت.

فقط تنها مشكلشون اين هست كه توي تعداد كمي از شهر ها نمايندگي دارن كه اونم چون تازه وارد هستن طبيعي هست و احتمالا زيادتر ميشه.