PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : محدود شدن آفیس 2013 بعد از اپدیت ویندوز

FOURTH RETURN
30-03-2013, 11:06
من ویندوز رو آپدیت کردم اما کرک آفیس 2013 پرید یه چند تا آپدیت بود برای آفیس اونا رو هم نصب کردم ممکنه نصب یکی عث پریدن کرک آفیس شده باشه؟ اگه جواب مثبته کدوم یکیشون رو نباید نصب کنم؟ ضمنا اپدیت KB971033 رو هم که کرک ویندوز رو از بین میبره نصب نکردم یه کرکی هست ویندوز و آفیس رو با هم دانلود میکنه اون رو نصب کنم دیگه نمیخواد کرک سون رو هم جداگانه نصب کنم؟

sobhan.pc
30-03-2013, 12:49
من ویندوز رو آپدیت کردم اما کرک آفیس 2013 پرید یه چند تا آپدیت بود برای آفیس اونا رو هم نصب کردم ممکنه نصب یکی عث پریدن کرک آفیس شده باشه؟ اگه جواب مثبته کدوم یکیشون رو نباید نصب کنم؟ ضمنا اپدیت KB971033 رو هم که کرک ویندوز رو از بین میبره نصب نکردم یه کرکی هست ویندوز و آفیس رو با هم دانلود میکنه اون رو نصب کنم دیگه نمیخواد کرک سون رو هم جداگانه نصب کنم؟

وقتی شما ویندوزتون را آپدیت می کنید شرکت مایکروسافتاز این که ویندوزتون را با کرک اکتیو کردین آگاه می شه.پس یا یه ویروس به جون سیتم تون می ندازهکه هر وقت برنامه ای رو اجرا کردین باز نشه و ارور has stopped working بده یا این که قسمت های مختلف ویندوز را از کار می ندازه.تنها راه حل تعویض ویندوزه.

FOURTH RETURN
30-03-2013, 19:25
وقتی شما ویندوزتون را آپدیت می کنید شرکت مایکروسافتاز این که ویندوزتون را با کرک اکتیو کردین آگاه می شه.پس یا یه ویروس به جون سیتم تون می ندازهکه هر وقت برنامه ای رو اجرا کردین باز نشه و ارور has stopped working بده یا این که قسمت های مختلف ویندوز را از کار می ندازه.تنها راه حل تعویض ویندوزه.

یعنی بعد از این که ویندوز رو کرک کردم اصلا نباید آپدیتش کنم؟ یا نباید آپدیتهای خاصی رو دانلود کنم؟ اگه جواب مثبته قبل از کرک کردن چی میشه آپدیت کنم؟

Beta
31-03-2013, 14:47
یعنی بعد از این که ویندوز رو کرک کردم اصلا نباید آپدیتش کنم؟ یا نباید آپدیتهای خاصی رو دانلود کنم؟ اگه جواب مثبته قبل از کرک کردن چی میشه آپدیت کنم؟
آپدیت کردن ویندوز که مشکلی نداره،فقط نباید این آپدیت رو نصب کنید!(KB971033)من خودم به صورت کامل ویندوز رو آپدیت میکنم و هیچ مشکلی ندارم!:n01:

آپدیت هایی رو هم که برای آفیس نصب کردید میتونید حذف کنید!

Control Panel\System and Security\Windows Update\Installed Updates

FOURTH RETURN
31-03-2013, 15:55
آپدیت کردن ویندوز که مشکلی نداره،فقط نباید این آپدیت رو نصب کنید!(KB971033)من خودم به صورت کامل ویندوز رو آپدیت میکنم و هیچ مشکلی ندارم!:n01:

آپدیت هایی رو هم که برای آفیس نصب کردید میتونید حذف کنید!

Control Panel\System and Security\Windows Update\Installed Updates

من هم این آپدیت رو نصب نکردم پس مشکل از کجاس؟

FOURTH RETURN
31-03-2013, 15:57
کرکی که آفیس و ویندوز رو با هم کرک میکنه بهتره یا کرک جداگونه

Beta
31-03-2013, 16:21
کرکی که آفیس و ویندوز رو با هم کرک میکنه بهتره یا کرک جداگونه
ویندوز رو با Windows Loaders By Daz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کرک کنید!
و آفیس رو با Microsoft Toolkit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](By%20i3eta%20P30world.com).rar ).
اینجوری تداخلی پیش نمیاد!

FOURTH RETURN
15-04-2013, 16:14
و آفیس رو با Microsoft Toolkit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](By%20i3eta%20P30world.com).rar ).

این کرک رو نصب کردم اما اتفاقی نیفتاد آفیس کرک نشد:n13::n13::n13:

FOURTH RETURN
16-04-2013, 09:53
یه کرک درست و حسابی برای آفیس سراغ دارید که راحت کرک کنه؟

Beta
16-04-2013, 11:49
با KMSpico v5.1 هم میتونید کرک کنید!
اینم دوتا لینک برا دانلود!
نتونستی دانلود کنی بگو رو Persiangig آپلود کنم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ALI . R
16-04-2013, 12:05
به تاپیک زیر مراجعه کنید : :n01:

Microsoft Office 2013 | معرفی و دانلود کرک ها فقط در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])