PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشکال در k750 (به دادم برسید)

nima_989
04-08-2006, 21:09
سلام
من امروز گوشیمو ( k750 ) با گوشی دوستم که مال اون هم k750 هست مقایسه کردم
دیدم که ال سی دی اون پر نور تره ( با توجه به اینکه وضوح هر دو 100 درصد بود و هر دو از یک تم استفاده می کردیم)
ولی ورژن فریمور گوشی من آخرین ورژنه ولی مال اون جدید نیست .
لطفا راهنمایی کنید .
آیا گوشی من ایراد داره .؟؟؟؟

DJ-Punisher
04-08-2006, 23:57
سلام دوست عزیز
فکر نمیکنم این مشکل باشه . من هم کا750 یشقئ . رش ذش یخسفشئ اشئ ئخلاشهثسث نشقیشئ اشئهد فخق ذخخیث

DJ-Punisher
05-08-2006, 00:00
تصحیح::

سلام دوست عزیز
فکر نمیکنم این مشکل باشه . من هم کا750 دارم. من هم با گوشیهای دیگه مقایسه کردم همین طور بوده

metal_militia
05-08-2006, 00:17
در مورد دوربین ماله من هم از ماله یکی دیگه بهتر بوده

x-boy
05-08-2006, 00:37
همه گوشي ها كا 750 اين ايراد هاي عجيب و غريبو دارن؟

sise
05-08-2006, 00:43
نه فقط مال اين سه نفر قبلي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sina.G
05-08-2006, 01:27
شاید نور صفحهش قابل تنظیمه !
نیست ؟

Siavash Y
05-08-2006, 03:03
همه گوشي ها كا 750 اين ايراد هاي عجيب و غريبو دارن؟

دشمن سر سخت سونی اریکسن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایرادایه عجیب غریب؟!!
بنی اسرائیلیش چطوره؟

Siavash Y
05-08-2006, 03:14
این یک اشکال نیست

و ربطی هم بطور مستقیم به ورژن فیرمور گوشی نداره و به محدوده CDA گوشی مربوطه که قابل تغییره

اگه از Displydriver گوشیت راضی نیستی میتونی درایور رو عوض کنی البته با درایور هایی که قبلا تست شدن

برای این کار برو اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه نمونه درایور گذاشتم که گاما و کنتراست بهتری داره نسبت به نمونه اصلی

اگه خواستی درایور های دیگه ای هم بهت میدم که امتحان کنی

پس نتیجه می گیریم که ایراد عجیب و غریب نیست ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Admiral
05-08-2006, 10:02
فکر کنم نور Lcd قابل تنظیم هست.

Siavash Y
05-08-2006, 15:22
فکر کنم نور Lcd قابل تنظیم هست.

آره تو قسمت تنظیمات میشه این کارو کرد ولی منظورم تغییر سایر مشخصات صفحه نمایش بصورت حرفه ای بود

x-boy
05-08-2006, 15:28
دشمن سر سخت سونی اریکسن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه اينجوري نيست خودم تو بعضي از تاپيك ها پيشنهاد دادم بخريد خوبه :biggrin:

metal_militia
05-08-2006, 15:35
نه این رفیقمون اولش دشمن بود حالا دوست شده

یه سوال کجای بچه های پاسداران و اسکان خفنن!!!!!!!!! تو امضات نوشته .. یه مشت بچ سوسول

x-boy
05-08-2006, 15:44
بابا شعره جدي نگير ولي نظام ابادش راسته

metal_militia
05-08-2006, 16:58
اره خوب اون که جرعت حرف زدن بهشون نداریم