PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فایل های فلش با نسخه قدیمی تر اجرا میشه؟!!

ninjavb
29-03-2013, 14:26
با سلام دوستان من یه چند تا صفحه سایت تو فلش cs 6 طراحی کردم همون جا که اجراش میکنم خروجیش درسته ولی بیرون از adobe flash professional cs 6 که فایل رو اجرا میکنم به هم ریخت است و اون طور که باید کار نمیکنه.
راستش رو سیستمم Adobe flash player 10 plugin و adobe flash player 11 activexX نصبه البته توی مرورگرها هم درست اجرا میشه . اما وقتی فایل های فلش رو تو سیستمم اجرا میکنم با نسخه 9 باز میشه . نمیدونم چرا .
شاید به خاطر اینکه flash player 9 مثل internet explorer به صورت پیش فرض رو سیستم نصبه.

چی کار باید بکنم تا با نسخه بالاتر اجرا بشه. شاید مشکل از این باشه؟نمیدونم!
ممنون میشم راهنمایی کنید.

ninjavb
30-03-2013, 00:21
دوستان من قبلا این سوال رو تو قسمت طراحی صفحات داینامیک پرسیدم ولی کسی جوابی نداد. گفتم شاید بهتر این جا بپرسم. نمیدونم چرا کسی جواب نمیده قبلا زودتر به جواب میرسیدم.
نمیدونم سایت خلوت شده ؟!!!
ولی به هر حال ممنون میشم اگه کسی میدوه راهنمایی کنه.
با تشکر

ninjavb
30-03-2013, 00:50
من همین الان Adobe.Flash.Player.v10.3.183.5.for.Windows رو دانلود کردم چون تو ویژگی هاش نوشته بود - ActionScript 3.0 : نسخه ي 3.0 از اكشن اسكريپت. و این چیزی بودکه تو Cs 5 , Cs6 جدید بود . وقت روی فایلی که دانلود کردم کلیک میکنم بدون اینکه نصب بشه یه پنجره ای باز شد که آدرس فایل مربوطه رو دادم و بخوبی اجرا ش اما وقتی روی خود فایل swf کلیک راست وopen with رومیزنم بازهم با ورژن 9 باز میکنه با خطا و کلی اشکال؟!