PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد یک مشکل

STANLY123
28-03-2013, 19:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

STANLY123
28-03-2013, 19:35
دوستان عزیز یه کمکی بگنید لطفا

jafarian
29-03-2013, 00:15
برای رفع مشکل خودتون از دو تا روش پایین میتونید استفاده کنید:n01:

روش اول

منوی استارت اجرادر قسمت سرچش تایپ کنید notepad بعدشم گزینه مورد نظر انتخاب کنید درکادری که باز میشه متن پایین باموس از روش کپی بگیرین داخل همین پنجره notepad باموس paste کنید بعدشم از منوی فایل گزینه save as انتخاب کنید در کادری که باز میشه درقسمت File name تایپ کنید Set Cover.reg بعد در قسمت Save as type گزینه All Files انتخاب کنید بعد روی فایل خودتون دبل کلیک اجراش کنید هر پیغامی که داد تایید اکی کنید بعد به همون پوشه ای که عکس مورد نظر شما در اون قراردارد بشین عکس قبلی که روی پوشه بوده رو پاک کنید روی کی از عکسها بعد کلیک راست گزینه Set as cover انتخاب کنید بعد باید عکس مورد نظر روی پوشه قراربگیرد اگر بخواین عکس دیگه رو قراربدین همین عکس فعلی رو باز از پوشه موردنظر پاک کنید باز روی یک عکس دیگه کلیک راست بعدم گزینه Set as cover باز انتخاب کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نکته: همین دستور بالا فایلش بصورت آماده پایین بصورت رجیستری قراردادم که کافیه دانلود کنید از حالت فشرده خارج بعدشم فایلی به اسم Install Set Cover اجرا کنید هر پیغامی هم که داد تایید اکی کنید برای پاک کردن این گزینه هم از کلیک راست از فایلی که به اسم Uninstall Set Cover استفاده کنید

روش دوم

ابتدا برنامه Media Preview از پایین دانلود کنید بسته به سیستم خودتون که 32 یا 64 بیتی باشه بعدشم نصب کنید این برنامه رو بعد به پوشه عکس مورد نظر خودتون برین پوشه مورد نظر باز کنید این برنامه رو اجرا کنید طبق شماره ابتدا گزینه شماره 1 بعدشم گزینه شماره 2 کافیه انتخاب کنید.

STANLY123
29-03-2013, 04:58
آقا ممنان که جواب دادی

اصلا خود عکسا هم تا دابل کلیک نکنم و باز نکنم دیده نیمشه

ولی راهی نیست که خودش اتوماتیک عکسا رو بیار رو آیکون ..... چون نمیشه که من هی برم عکس انتخاب کنم

یه فایلی بود مال کش عکسا بود .. مال همین فایلای سیستمی ...Thumbs و این چیزا ....از این نیست مشکل ؟...نمیشه بهش اصافه کرد این فایلا رو و درست شه مثل سابق ؟؟

barena
29-03-2013, 14:27
با سلام . یه سوال در مورد اینترنت داشتم در ویندوز سون . من شبها وقتی از اینترنت رایگان استفاده میکنم و دانلود منیجر رو روی ساعت 2 نصفه شب برای دانلود تنظیم میکنم ویندوز سونم نمیدونم به حالت استراحت میره چی میشه که صفحه سیاه میشه ودانلود نمیتونم کنم و باید موس رو تکون بدم یا گزینه لوگ آف رو بزنم تا دوباره دانلود شروع بشه.میخواستم بپرسم چیکار کنم که صفحه دسکتاب همیشه روشن باشه.ممنون

jafarian
29-03-2013, 15:21
آقا ممنان که جواب دادی

اصلا خود عکسا هم تا دابل کلیک نکنم و باز نکنم دیده نیمشه

ولی راهی نیست که خودش اتوماتیک عکسا رو بیار رو آیکون ..... چون نمیشه که من هی برم عکس انتخاب کنم

یه فایلی بود مال کش عکسا بود .. مال همین فایلای سیستمی ...Thumbs و این چیزا ....از این نیست مشکل ؟...نمیشه بهش اصافه کرد این فایلا رو و درست شه مثل سابق ؟؟

شما برای عکسی که گفتین روی پوشه مورد نظر شما نمیاد از اون فایل رجیستری که قراردادم باید دانلود کنید استفاده کنید یا از روش دوم برنامه ای که قراردادم برای اینکه عکسهای شما حالت بصورت بندانگشتی به نمایش در نمیاد از همین برنامه Media Preview باید استفاده کنید به اینصورت ابتدابرنامه رو اجرا کنید طبق شکل پایین بترتیب شماره عمل کنید بعدشم پوشه عکسهای خودتون باز کنید بعد طبق پست بالا روش دوم باز به سربرگ اول برنامه برین گزینه های 1 با 2 دو انتخاب کنیدبا این روش مشکل پیش نمایش عکسها هم رفع میشه اگر بازم رفع نشد از روشهای پایین استفاده کنید

روش اول

ابتدا فایلیهای مخفی روی سیستم از مخفی خارج کنید از قسمت فلدر آپشن بعدشم منوی run اجرا داخلش دستور پایین با موس از روش کپی بگیرین داخل پنجره run با موس paste اینتر کنید در پنجره ای که باز میشه فایلی به اسم IconCache کلا پاک کنید که بصورت مخفی هست این فایل

بعد تمامی پنجره های باز ببندین کلیدهای CTRL+SHIFT+ESC همزمان فشار بدین تا پنجره Task Manager باز شود به سربرگ Process برین اونجا روی گزینه Explorer.exe کلیک راست گزینه End Process انتخاب کنید بعد از پنجره تسک منیجر گزینه File بعدشم گزینه

انتخاب کنید در کادری که باز میشه دستور cmd رو تایپ اینتر کنید بعد در کادری که شبیه صفحه داس باز میشه این دستورات پایین بترتیب وارد اینتر کنید برای هرکدوم جدا

بعد باز از پنجره تسک منیجر گزینه File بعدشم

باز انتخاب کنید اینسری داخل این پنجره دستور EXPLORER.EXE تایپ اینتر کنید بعد تست کنید

روش دوم

منوی استارت اجرادرقسمت سرچش تایپ کنید disk cleanup بعد گزینه مورد نظر انتخاب کنید در کادری که باز میشه طبق شماره 1 با 2 عمل کنید بعدشم در کادر آخر گزینه Delete Files انتخاب کنید بعد سیستم log off کنید از نوع تست کنید.