PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره اضطراری گوشی سونی

khaliliyounes
28-03-2013, 11:29
سلامدوستان من قصد خرید گوشی اکسپریا دارم و بین XPERIA U ‎,XPERIA GO,XPERIA P ‎‏ گیر کردم چون هرکدوم مزایا و معایبی دارن ک دیگری نداره مثلا P صفحه نمایش باکیفیت تر بزرگتر دوربین بالاتر و رم بیشتر داره ولی باتریش ضعیف تر و لامپ اکریلی زیرش بعد از مدتی ب لق لق میافته یاgo ‎ مقاوم و ضد آبه ولی صفحه نمایشش نسبت اون دوتا دیگه ضعیفتره و دوربین جلو نداره‎ ‎یا گوشی U قشنگتره و صفحه نمایش خوب داره ولی علاوه براین که رم نمیخوره حافظه داخلیشه فقط 4 گیگ در دسترسه ک خیلی کم سونی هم اعلام کرده بخاطر رم پایینش أپدید آندروید 4.1 براش نمی زنه ولی برای اون دوتارو تا آخر مارس میده بیرون ‎دوستان کمک کنید انتخاب برام سخت شدهراستی من میخوام 14 فروردین گوشی رو بگیرم کسی خبر داره بعد طعتیلات قیمت پایین تر میاد؟آیا دیرتر بگیرم بهتره؟؟

Sheil
28-03-2013, 13:02
خودت که همه نکات رو گفتی !
اگه خاصیت ضد آب بودن اولویت اصلیت نیست ، xperia p بهترین گزینه هست .
چون همون طور که خودت گفتی صفحه نمایش با کیفیت ، دوربین خیلی خوبی و رم بالاتر و آپدیت به اندروید 4.1 از مزایای این گوشیه و همین طور کیفیت ساخت بالایی هم داره .

ol.mansoor
28-03-2013, 13:28
سلامدوستان من قصد خرید گوشی اکسپریا دارم و بین XPERIA U ‎,XPERIA GO,XPERIA P ‎‏ گیر کردم چون هرکدوم مزایا و معایبی دارن ک دیگری نداره مثلا P صفحه نمایش باکیفیت تر بزرگتر دوربین بالاتر و رم بیشتر داره ولی باتریش ضعیف تر و لامپ اکریلی زیرش بعد از مدتی ب لق لق میافته یاgo ‎ مقاوم و ضد آبه ولی صفحه نمایشش نسبت اون دوتا دیگه ضعیفتره و دوربین جلو نداره‎ ‎یا گوشی U قشنگتره و صفحه نمایش خوب داره ولی علاوه براین که رم نمیخوره حافظه داخلیشه فقط 4 گیگ در دسترسه ک خیلی کم سونی هم اعلام کرده بخاطر رم پایینش أپدید آندروید 4.1 براش نمی زنه ولی برای اون دوتارو تا آخر مارس میده بیرون ‎دوستان کمک کنید انتخاب برام سخت شدهراستی من میخوام 14 فروردین گوشی رو بگیرم کسی خبر داره بعد طعتیلات قیمت پایین تر میاد؟آیا دیرتر بگیرم بهتره؟؟
حالا چرا فقط سونی با این قیمت میتونید خیلی چیزای بهتری بگیرید مثل prada3.0 از ال جی

mehdi-ch
28-03-2013, 18:25

لطفاً معیار های خریدت رو بگو ... و به قول دوستمون چرا فقط سونی! تو این رنج قیمت های بقیه برند ها هم کم ندارن!

khaliliyounes
29-03-2013, 13:11
حتی اکسپریا اس هم در نظر دارم(اگه تا بعد از تعطیلات زیر 1میلیون بیاد) ولی معیارم اینکه گوشی باشه ک تا حداقل 2 سال از نظر نرم افزاری ساپورت بشه و از همه مهمتر مشکلات سخت افزاری کمی داشته باشه یعنی بعد تا چند سال نیاز به تعمیر نداشته باشه

khaliliyounes
30-03-2013, 20:33
دوستان من هنوز جوابمو نگرفتمایجا کسی میدونه که u فیلم های full hd ‎1080 اجرا میکنه یا نه؟؟زیرنویس فیلم ها با توجه به صفحه کوچیکش خوانا هست؟؟

clau
30-03-2013, 22:23
دوستان من هنوز جوابمو نگرفتمایجا کسی میدونه که u فیلم های full hd ‎1080 اجرا میکنه یا نه؟؟زیرنویس فیلم ها با توجه به صفحه کوچیکش خوانا هست؟؟

xperia u فیلمهای با کیفیت full hd اجرا نمیکنه داداش من همین کلیپهای اچ دی رو هم که روی xperia uاجراش کردم خیلی روون اجرا نمیکنه دیگه فول اچ دی که بماند
بین این 3تا گوشی که انتخاب کردی xperia pخریدش به صرفه تره

mehdi.t.f
31-03-2013, 16:37
ایکسپریا پی گزینه ی خوبیه، نسبت به اون دو گوشی، همین دوربینش و صفحه با تراکم پیکسلی بالاش خودش مزیته، ال جی پرادا سه ،من شنیدم کمی باطری زود خالی میکنه، تجربه نکردم. سونی اپدیت اندرویدش هم راحت تر از دیگر گوشی هاست.