PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با ویندوز مدیا سنتر

badgamer
27-03-2013, 20:34
سلام . امروز غروب خسته و کوفته از سرکار برگشتم خونه و بعد از این که کامپیوتر رو روشن کردم با صحنه عجیبی روبرو شدم برنامه windows media center کودتا کرده و کل سیستم رو بهم ریخته . ویندوز که بالا میاد اولین برنامه ای که اجرا میشه همین برنامه اس تا close می کنم دوباره خود به خود اجرا میشه تمام فایل های اجرایی که پسوند exe دارند رو تسخیر کرده یعنی آیکن همه برنامه ها شده windows media center خود ویندوز نه آنتی ویروس(نود32) نه برنامه ها(همه برنامه های ویندوز) ونه بازی هام(این از همه مهمتره آخرای far cry 3 بودم)حتی task manager و هیچ کدوم از مرورگرهام بالا نمییاد.(از خوش شانسیم اینترنت اکسپلوره اجرا میشه) خواهش میکنم کسی اگه راه حلشو بلده کمک کنه در ضمن فیلم ها و عکسها مشکلی ندارن خداروشکر البته پلیرهای سیستم به تنهایی بالا نمیان مگه فیلم رو اجرا کنم و با پلیر دیفالتش بالا بیاد.راستی هر چی enter رو میزنم نمیتونم برم خط بعد؟............این دسته گل خواهر کوچکمه هرچی میگم به کامپیوتر دست نزن گوشش بدهکار نیست واسه کامپیوتر رمز گذاشتم.خدا بگم چی کار کنه داداش بیخیالمو سیستمو روشن کرده کارشو انجام داده بعدم سپردتش به خواهرم که نقاشی بکشه.تا امروز صبح کامپیوتر بدبخت مثل ساعت کار میکرد اما الان همه چی شده windows media center لطفاٌ راهنماییم کنید.

Dew Drop
27-03-2013, 21:32
سلام
فایل ضمیمه رو دانلود و اجرا کنید.در پنجره های باز شده Yes و OK رو بزنید.

badgamer
27-03-2013, 22:07
خدا خیرت بده دمت گرم مشکلم حل شد. (فقط enter رو میزنم هنوز نمیره سطر بعد) مشکل از چی بود؟ بازم ممنون

سبحان79
13-07-2013, 16:39
من هم همین مشکل رو دارم ولی این کارو کردم نشد.:n03: