PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این یه تاپیک معمولی نیست

marilyn manson
04-08-2006, 18:32
سلام من چند تا سوال داشتم اولی این بود که بدونم من الان کارت گرافیکم انبورد با کارت صوتیم ایا می شه اینها را جدا کرد از کامپیوتر .
و می خواستم بدونم الان دفترچه مادربوردم را گم کردم .اسمش اینه awrdacpi <---------- این اسم مادربوردمه و مال شرکت
award_ است می خواستم بدونم چه کارت گرافیک های جی فورس به این مدل مادربورد می خوره .البته منظورم 7800 واز نوع های خوبش است.
بعد می خواستم بدونم این نوع رم خوبه وکاملا اصله یا نه kingston-ddr-512mb pc400(original)
قیمتش هم 47 تومان است.
بعد می خواستم بدونم که سی پی یو من روش نوشته celeron d بعد نو شته 2.80 ghz ایا این نوع سی پی یو خوبه یا نه بعد می دونم که زود داغ می شه اما سه تا فن تو کامپیوترمه اگه می شه راهنماییم کنید چگونه سرد نگه دارمش.
بعد می خواستم بدونم این حرفها یعنی چی؟
intel(R)
CELERON(R) CPU 2.80GHZ
2.80 GHZ . 384 MB OF RAM
بعد نظرتون در باره این کارت صوتی چیست.CREATIVE - X-Fi Platinum

و این کارت گرافیک XFX-PCI-Express - NVIDIA GeForce 6800 XTreme (256MB DDR3 - TV OUT+DVI- 256 bit)
ممنون می شم اگه جواب بدید.

:blush:

AK1
04-08-2006, 18:46
كارت صوتي و گرافيكي آن برد رو نمي شه جدا كرد ولي مي شه غير فعال كرد
در رابطه با رم هم يه جستجو كني روش هاي تشخيص اصل و تقلبي بودن هستش
سي پي يو تون هم بد نيست براي كار هاي خونه گي و اگه فن هاي كه گفتن رو بزارين نبايد زياد داغ كنه
اين نوشته هم كه تو پرو پرتيس ماي كامپيو تر مي نويسه نوع سي پي يو و سرعت و مقدار رو هستش
كارت صوتي و گرافيكي هم كه گفتين خيلي عالي هستن البته كارت گرافيكي از نوع پي سي اي اكسپرس هست كه بايد شكاف مربوطه روي برد تون باشه

Gabana
04-08-2006, 19:15
Marilyn جان
اين ششمين تاپيكيه كه دادي با همين سوالات ...
من هم كه تو پيغام خصوصي جوابتونو دادم .

1 تاپيك كافيه دوست من ...

EPSON
15-08-2006, 15:40
خوب یه خنک کننده بخر

بعد درمورد اونی که گفتی نمی دونم اون Cpu و Ram تو نشون میده.................