PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیغام خطا Windows Explorer Has Stopped Working

worldclass
27-03-2013, 17:03
سلام
این پیغام خطا رو چطور برطرف کنم ؟
ممنون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Beta
27-03-2013, 17:41
cmd.exe رو از طریق Run As Administrator اجرا کن!
این دستورو بنویس و Enter رو بزن،ببین جواب میده:
Sfc /scannow

jafarian
28-03-2013, 15:16
این مشکل با برنامه خاصی دارین یا که با اکثر برنامه ها همین ارور دریافت میکنید شما این روش پایین برین ببینید مشکلتون رفع میشه یا که نه

ابتدا فایل پایین به اسم msvcrt.dll دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد سیستم ریستارت کنید از طریق safe mode بالا بیاین بعد به شاخه ویندوز بعد system32 برین این فایل که از حالت فشرده خارج کردین داخل همین شاخه کپی کنید بعد سیستم ریستارت کنید بصورت عادی بالا بیاین از نوع تست کنید:n01:

worldclass
28-03-2013, 16:09
این مشکل با برنامه خاصی دارین یا که با اکثر برنامه ها همین ارور دریافت میکنید شما این روش پایین برین ببینید مشکلتون رفع میشه یا که نه

ابتدا فایل پایین به اسم msvcrt.dll دانلود کنید

بعد سیستم ریستارت کنید از طریق safe mode بالا بیاین بعد به شاخه ویندوز بعد system32 برین این فایل که از حالت فشرده خارج کردین داخل همین شاخه کپی کنید بعد سیستم ریستارت کنید بصورت عادی بالا بیاین از نوع تست کنید:n01:

بحث برنامه نیست.
ضمنا تو safe mode موقع کپی کردن پیغام نبود permission میده در صورتی که یوزرم ادمین هستم.

jafarian
29-03-2013, 00:01
بحث برنامه نیست.
ضمنا تو safe mode موقع کپی کردن پیغام نبود permission میده در صورتی که یوزرم ادمین هستم.

شما ابتدا فایل msvcrt.dll که پایین قراردادم برای مشکل خودتونم که همون پیغام permission میشه از هر کدوم تا روش پایین میتونید استفاده کنید برای جایگزین کردن فایل msvcrt.dll

روش اول

ابتدا فایل TakeOwnership از پایین دانلود کنید بعدشم این فایل از حالت فشرده خارجش کنید بعد فایلی به اسم InstallTakeOwnership اجرا هرپیغامی که داد تایید اکی کنید بعد به پوشه system32 برین اون روی فایل msvcrt.dll کلیک راست گزینه TakeOwnership انتخاب کنید

در مرحله بعد منوی استارت اجرا کنید در قسمت سرچش تایپ کنید cmd روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه run as admin انتخاب کنید درکادری که باز میشود دستور پایین باموس ازروش کپی بگیرین داخل همون پنجره مورد نظر با موس paste بعدشم اینتر کنید

بعد اون فایلی که در قسمت بالا قراردادم در همین پوشه system32 باید paste بعدشم سیستم ریستارت کنید

راه دوم

منوی استارت اجرا درقسمت سرچش تایپ کنید cmd باز گزینه run as admin انتخاب کنید دستورات پایین که طبق شکل وارد کردم وارد کنید

دردستور بالا خط دوم بجای m باید اسم یوزری که روی ویندوز دارین وارد کنید بعد در قسمت شماره 2 حرف y به نشانه تایید از صفحه کلید باید فشاربدین بعد به پوشه system32 برین اسم همون فایل msvcrt.dll به msvcrt.dll.bak تغییر بدین اکی کنید بعد فایلی که از قسمت اول دانلود کردین جایگزین کنیدسیستم ریستارت کنید.

p30 jahan
29-07-2013, 17:43
با عرض سلام و خسته نباشید. لطفا لینک فایل msvcrt.dll را چک کنید پیام file not found میده نمیشه دانلودش کرد. راستی اون فایلی که اسمشTakeOwnerShipهست لینکش کجاست؟ لطفا سریعتر به من اطلاع دهید چون برای منم این مشکل پیش اومده! با تشکر.

Beta
29-07-2013, 23:43
با عرض سلام و خسته نباشید. لطفا لینک فایل msvcrt.dll را چک کنید پیام file not found میده نمیشه دانلودش کرد.

p30 jahan
30-07-2013, 17:37
ممنون.:n01: