PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با فن 9400gt

bigarash
27-03-2013, 15:36
سلام
فن کارت گرافیک XFX GeForce 9400GT من بعضی وقت ها کار نمیکنه، وقتی که از کار میفته دما رو چک میکنم بالای 100 درجه میره همون لحظه با دستم فن رو تکون میدم شروع به کار میکنه و تو عرض 2 دقیقه دما رو رو 60 میاره،
به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟ چیکار کنم که مدام کار کنه؟
ممنون میشم اساتید کمک کنن!

Ali*Reza
28-03-2013, 10:50
وقتی سیستم رو روشن میکنین فن کار نمیکنه یا وسط کار هم از کار میافته؟
گرد و غبار گیری کردین؟ تمیزش کردین؟

bigarash
28-03-2013, 12:22
دقت نکردم ولی اون روز که داشتم تمیز می کردم تازه روشن کردم فن کار نمیکرد هنوز، من اکثرا کامپیوترو رو استندبای میزارم احتمالا موقعی که دوباره روشن میکنم کار نمیکنه دیگه!

EXTREME
31-03-2013, 14:36
سلام
فن کارت گرافیک XFX GeForce 9400GT من بعضی وقت ها کار نمیکنه، وقتی که از کار میفته دما رو چک میکنم بالای 100 درجه میره همون لحظه با دستم فن رو تکون میدم شروع به کار میکنه و تو عرض 2 دقیقه دما رو رو 60 میاره،
به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟ چیکار کنم که مدام کار کنه؟
ممنون میشم اساتید کمک کنن!

فن رو خاک گیری کنید و روغن کاری کنید درست نشد بک فن نو بزارین روش

bigarash
01-04-2013, 22:07
فن رو خاک گیری کنید و روغن کاری کنید درست نشد بک فن نو بزارین روش
ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی
برای این کارایی که گفتین کارت گرافیک رو باید دربیارم دیگه؟ فن نوی 9400 جی تی رو باید بخرم یا از این کولرا که واسه کارتای گرافیک هست؟
راستی اگه گرافیک رو دربیارم بعدا خواستم جا بزنم مشکلی که پیش نمیاد، چون تا حالا انجامش ندادم!

EXTREME
01-04-2013, 22:42
ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی
برای این کارایی که گفتین کارت گرافیک رو باید دربیارم دیگه؟ فن نوی 9400 جی تی رو باید بخرم یا از این کولرا که واسه کارتای گرافیک هست؟
راستی اگه گرافیک رو دربیارم بعدا خواستم جا بزنم مشکلی که پیش نمیاد، چون تا حالا انجامش ندادم!

بله فن رو باید در بیارین اگه جلوش جای روغن ریختن نداشته باشه باید پشت فن داشته باشه اگه درست فن رو جا بزنید مشکلی پیش نمیاد

بهتره از فن هایی که برای گرافیک است تهیه کنید