PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خطا به هنگام save کردن یک Template در نرم افزار artisteer 4

davood1392
26-03-2013, 12:43
با سلام
من نرافزار artisteer 4 رو از رو همین سایت دانلود کردم و با موفقیت نصب شد ام وقتی میخام یه template که خودم ویرایش کردم رو save کنم با پیغام خطا Object reference not set to an instance of an object روبرو میشم. کسی هست که بدونه چه جوری باید نمونه کار خودم رو save کنم رو بگه؟
با تشکر

tabriz-info
27-03-2013, 22:52
از کدوم سایت دانلود کردی عزیز؟

نرم افزاری که میاد با کرک کار میکنه خوب این مشکلات رو هم داره دیگه

شما برو نسخه اصلی رو از سایت اصلی بخر ببین باز هم مشکل داره؟

davood1392
27-03-2013, 23:29
اینکه ادعاتون میشه همه نرم افزارا رو دارید این بود. میخاستم برم اصل بخرم که نمیومدم از تو بپرسم. تو لازمه بری تجدید دوره شی تا بفهمی اینجا ایرانه.

neopersia
29-03-2013, 17:57
اینکه ادعاتون میشه همه نرم افزارا رو دارید این بود. میخاستم برم اصل بخرم که نمیومدم از تو بپرسم. تو لازمه بری تجدید دوره شی تا بفهمی اینجا ایرانه.
دوست عزیز، کاربران انجمن هیچگونه ارتباطی با سایت پی سی ورلد که شما ازش دانلود کردید ندارند. کسی هم از کاربران انجمن در مورد سایت پی سی ورلد نه ادعایی داره و نه حقی!
اگر نرم افزار مشکل داره همونجا که دانلود کردید کامنت بزارید تا مسئولش یا حذف کنه یا فایل درست رو جایگزین کنه.

davood1392
29-03-2013, 23:13
دوست عزیز، کاربران انجمن هیچگونه ارتباطی با سایت پی سی ورلد که شما ازش دانلود کردید ندارند. کسی هم از کاربران انجمن در مورد سایت پی سی ورلد نه ادعایی داره و نه حقی!
اگر نرم افزار مشکل داره همونجا که دانلود کردید کامنت بزارید تا مسئولش یا حذف کنه یا فایل درست رو جایگزین کنه.
پاسخ شخص قبل به دلیل ناظر انجمن بودن داده شد. اگه جواب نمیدونست میتونست کامنت نذاره. در مورد نرافزار artisteer باید عرض کنم که گویا این مشکل سایر کاربران این سایت نیز هست پس لطفا دنبال یک راه حل باشید.

neopersia
30-03-2013, 07:36
هیچ کس در انجمن وظیفه پاسخگویی به سوالات رو نداره. انجمن کاربر محور هست و هر کس هر کجا که تمایل داشته باشه پاسخ میده.
ضمناً مشکل این نرم افزار هم ظاهراً ریشه ای هست. در سایت اصلی نرم افزار هم کاربران از این مشکل شکایت کردند. طبق مطالبی که در این مورد پیدا کردم بعضاً با رجیستر کردن بعد از آپدیت مشکل حل شده برای همین ناظر انجمن این پیشنهاد رو کردند!