PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک>> وایرلس

mohsen.satt
26-03-2013, 01:41
با سلام خدمت همه دوستان.

دوستان من ADSL دارم که مودمم از طریق LAN وصله و مدل مودمم TP-LINK TD 8811 هستش.

یه کارت شبکه وایرلس خریدم که اسم و مدلش اینه: TP-LINK 54Mbps Wireless G PCI Adapter

حالا میخوام با استفاده از این اینترنت ام رو share کنم که با wifi تبلتم به اینترنت وصل شم!

کارت شبکه رو نصب کردم و درایور اشو هم نصب کردم.از منو manage wireless network گزینه Add رو زدم و یه کانکشن An ad hoc network ساختم و بعد رفتم رو کانکشنی که باهاش به اینترنت وصل میشم از تب sharing تیک گزینه Allow other network... رو زدم

اما مشکل::::

wifi تبلتم رو روشن کردم هیچی پیدا نمیکنه!

دوستان مشکل از کجاست؟؟؟

از فروشنده پرسیدم گفت این کارت شبکه هم به عنوان گیرنده است هم به عنوان Acsses point!

لطفا کمکم کنین!!
ممنون

finalcrash
26-03-2013, 15:12
معمولا در این موارد من اول change advanced sharing settings رو چک مبکنم تو هر دوتا سیستم
بعد از اون میرم سراغه فایروال ویندوز و آنتی ویروسم که فایروال ویندوز رو خاموش میکنم و تو انتی ویروس میذارمش جزو شبکه های مطمئن.
اگر پی سی تبلت رو پیدا میکه و تبلت نمیتونه پی سی رو ببینه احتمالا مشکل از طرف پی سیه و اگر برعکسه احتمالا مشکل از تبلته.(منظورم فایروالشه )

m.m.m5651
27-03-2013, 13:50
تا جایی که من فهمیدم شما تنظیمات رو اشتباهی رفتید اون جا فقط واسه گرفتن وایرلس های دیگست نه شیر کردن اینترنتتون به صورت وایرلس. ببینید روی این کارت شبکه هه آنتنی چیزی هم وجود داره؟ شاید فروشنده اشتباه بهتون گفته.

khelane
28-03-2013, 23:09
با سلام خدمت همه دوستان.

دوستان من ADSL دارم که مودمم از طریق LAN وصله و مدل مودمم TP-LINK TD 8811 هستش.

یه کارت شبکه وایرلس خریدم که اسم و مدلش اینه: TP-LINK 54Mbps Wireless G PCI Adapter

حالا میخوام با استفاده از این اینترنت ام رو share کنم که با wifi تبلتم به اینترنت وصل شم!

کارت شبکه رو نصب کردم و درایور اشو هم نصب کردم.از منو manage wireless network گزینه Add رو زدم و یه کانکشن An ad hoc network ساختم و بعد رفتم رو کانکشنی که باهاش به اینترنت وصل میشم از تب sharing تیک گزینه Allow other network... رو زدم

اما مشکل::::

wifi تبلتم رو روشن کردم هیچی پیدا نمیکنه!

دوستان مشکل از کجاست؟؟؟

از فروشنده پرسیدم گفت این کارت شبکه هم به عنوان گیرنده است هم به عنوان Acsses point!

لطفا کمکم کنین!!
ممنون

عزیز شما باید یه اکسس پونت ایجاد کنید تا تبلت بتونه کانکشن رو دیتکت کنه میتونی برنامه connectify me رو دانلود کنی بعدا شما منبع اینترنت رو مشخص میکنی و بعد دستگاه مورد نظر که میخوای اینترنت شیر بشه روش که همون کارت شبکه هست بعد در پاینتر هم نوع اتصال هست که اد هاک باشه یا اکسس پوینت و شما باید گزینه اکسس پوینت رو انتخاب کنید
من واسه دوتا لب تاب ادهاک رو انتخاب میکنم و واسه گوشی ها اکسس پوینت رو انتخاب میکنم
موفق باشید