PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خطای winload.exe و شناسایی نشدن هارد

javadonline2
25-03-2013, 14:58
با سلام

دوستان دیروز لپ تاپ من بعد از روشن کردن ، ارور زیر رو داد و ویندوز بالا نیومد :

Windows failed to start. A recent hardware or software change might be the cause. To fix the problems:

1. Insert your windows installation disc and restart your computer.
2. Choose your language settings, and then click "Next".
3. Click Repair your computer.

If you do not have this disc, contact your system administrator or computer manufacturer for assistance.

File: \windows\system32\winload.exe

Status: 0xc0000001

Info: The selected entry could not be loaded because the application is missing or corrupt.

بعدش با مطالبی که تو نت و همین بود از قبیل تعمیر و ریکاور یا ریستور و اینا دستورات رو زدم ولی مشکل دوم اینکه هارد رو اصلا نمیشناسه که من بتونم کاری کنم یعنی پارتیشنبندی هم نیست اصلا.

زمانی که f2 رو میزنم هنگام شروع کار لپ تاپ hdd و مشخصاتش رو نشون میده که مثلا سریالش اینه و 500 گیگه

الان نه ویندوز نصب میشه نه تعمیر.

دو روز از کارم موندم همه جا هم بستس.

لپ تاپ Dell n5110 هست.

ممنون میشم راهنمایی کنید

jafarian
26-03-2013, 14:54
شما این روشها رو بترتیب برای رفع مشکل خودتون تست کنید :n01:

روش اول

سیدی ویندوز سون داخل دستگاه قراربدین بصورت بوت بالا بیاین بعد داخل همون صفحه اول کلیدهای shift + f10 همزمان فشار بدین در کادری که شبیه صفحع داس باز میشه این دستورات پایین بترتیب وارد کنید جدا برای هرکدوم اینتر بزنید بعدم سیستم ریستارت کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

روش دوم

باز از نوع طبق روش اول بالا بیاین اینسری این دستورات پایین داخل پنجره مورد نظر وارد کنید برای هرکدوم جدا اینتر بزنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

منظور از c درایوی است که ویندوز شما داخل اون پارتیشن که بصورت اکتیو ویندوز نصب شده.