PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خاموشی سیستم بعد از یک ثانیه(با cpu)

h1and1saman
25-03-2013, 11:37
سلام
سیستم وقتی cpu روش می زارم روشن میشه و خیلی سریع خاموش میشه ولی سی پی یو رو که در میارم روشن میمونه
سی پی یو عوض کردم جواب نداد

NANOTABLET.IR
25-03-2013, 13:15
سلام
سیستم وقتی cpu روش می زارم روشن میشه و خیلی سریع خاموش میشه ولی سی پی یو رو که در میارم روشن میمونه
وقتی cpu رو در میارین طبیعیه که خاموش نشه .چرا باید خاموش بشه؟
مشکل شما احتمالا از داغ شدن cpu هست.
آیا وقتی cpu رو میذارین اصلا سیستم بالا میاد یا نه؟
اگه بالا میاد و بعد خاموش میشه احتمالا خمیر سیلیکون به cpu نمیزنید و داغ میکنه و برای جلوگیری از سوختن خاموش میشه.ممکن هم هست که فن رو درست جا نمیزنید. یا اینکه فن خرابه یا ... بهر حال مشکل داغ شدن بیش از حد cpu هست . تو ستاپ (با دکمه del در هنگام روشن کردن وارد شوید)نگاه کنید ببینید دمای cpu چنده؟ و بگید بعد از چه مدت خاموش میشه
مثل اینکه به متنتون اضافه کردین که 1 ثانیه.اگه 1 ثانیه هست cpu مشکل داره یا درست جا نمیزنین.

h1and1saman
25-03-2013, 18:16
نه دوست عزیز از داغ کردن cpu نیست
خیلی زودتر از اینکه کار به داغ شدن برسه خاموش میشه یعنی به محض زدن کلید روشن شدن فن در حد یک ثانیه می چرخه و وامیسته
اصلا سیستم روشن نمیشه که بخوام برم تو تنظیمات مین

NANOTABLET.IR
26-03-2013, 03:24
نه دوست عزیز از داغ کردن cpu نیست
خیلی زودتر از اینکه کار به داغ شدن برسه خاموش میشه یعنی به محض زدن کلید روشن شدن فن در حد یک ثانیه می چرخه و وامیسته
اصلا سیستم روشن نمیشه که بخوام برم تو تنظیمات مین
به نظر میرسه cpu یا mb باشه.یه cpu از یه دوست بگیر تست کن.

h1and1saman
26-03-2013, 10:38
قربونت برم گفتم که cpu رو عوض کردم از cpu نیست
از مادربورده ولی کجاش و چیش؟

h1and1saman
27-03-2013, 09:09
کسی این مشکل براش پیش نیومده و اطلاعاتی نداره؟

EHSANRF
27-03-2013, 10:44
احتمالا Cpu رو بد جا انداختی و جای پین های روی مادربرد که به cpu متصل میشن اسیب دیده...
بخاطر اینه

ارسال شده از LT22i با استفاده از تپاتالک 2

h1and1saman
27-03-2013, 18:46
نه نگاه کردم مشکلی نداشتن در ضمن سیستم سالم بوده خاموش شده و روشن نشده کسی به سی پی یو دست نزده که بخواد پین آسیب ببینه
من می تونم تعمیر کنم اگه تخصصی تر جواب بدید ممنون میشم گویا دوستان سعی میکنند مسائل ابتدایی رو بگن

نمی تونه از فت های کنار cpu باشه؟

EXTREME
31-03-2013, 15:00
سلام

شما کابل atx رو بکشین سیستم بازم خاموش میشه ؟

New Solid Snake
01-04-2013, 18:06
میتونه مشکل از بخش تغذیه cpu باشه، شما از cpu جدید استفاده کردی یا از قبل بوده؟ مادر برد cpu رو ساپورت میکنه؟

gilaki
09-04-2013, 19:42
سلام به احتمال زیاد مادر برد شما اتصال کوتاه کرده و دستگاه هیتر با اهم متر دارین ؟اشکال به احتمال زیاد میتونه از قتهای تغذیه باشه
مدل مادر بردت چیه ؟