PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Nursing home

kamron_devil
24-03-2013, 16:57
به نام خدا

سلام دوستان. خوبید؟
سال نو همه شما مبارک
امیدوارم سال جدید و سال های آینده همیشه سلامت و موفق باشید.

خوب چند وقتی بود نمیشد کاری بزنم. گفتم یک کاری بزنم که زیاد وقتم رو نگیره که ماشلا وقتم رو به خاطر رندرش و تکسچرش کم نگرفت.

ایده اولیه چیزه دیگه بود بعدا به این شکل که میبینید تغییر یافت

داستان:
این یک خونه سالمندان هستش. و همانطور که میبینید این عکس ها متعلق به کسانی هستند که اینجا زندگی میکردن و الان بین ما نیستن. اون ساعت هم دقیقه ها و ثانیه ها رو نشون میده که در حال گذر هستن ( گذر سریع زمان ) و سالمندان این خونه یکی یکی از پیش ما میرن و همیشه دوست دارن قبل از مرگشون عزیزانشون رو ببینند.

میشه گفت این دومین کار داخلی من هستش که البته من به خاطر رندر ساعتم این محیط رو درست کردم. ( اولیش رو از روی آموزش دیجیتال توترز که یک خونه درست می کنه و البته رندرش نمی کنه درست کرده بودم ) . البته من بهش میگم داخلی. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نورپردازی:
تو این کار برای نورپردازی از یک v-ray sun و یک v-ray light استفاده کردم البته همراه با HDRI

تکسچرینگ:
تو این کار حجم تکسچر های مورد استفاده 459 mb شد . و وقت زیادی رو گرفت. چون هم حجم سنگین شده بود. هم اینکه من تکسچر های مختلفی و رنگ ها مختلفی رو برای این کار امتحان کردم. و تو اینترنت زیاد دنبال تکسچر گشتم. و این ها بهترین هاش بود که استفاده کردم

رندر:
زمان رندر نمی دونم چرا تقریبا 2:30 ساعت شد فکر می کنم. نمی دونم چرا. قبلا رندر میکردم 1 ساعت میشد. ولی شاید تنظیمات یکجایی رو اشتباه کردم.روی رندرش چندر روزی کار کردم.

سایز عکس:
حجم اصلی کار به خاطر سایز 3200 X 1800 نزدیک 20 مگ هستش ولی من اون رو روی حالت high سیو کردم. همچنین برای اینکه بچه ها به خاطر حجم بالای عکس ها اذیت نشن اون رو resize کردم و روی حالت very high ذخیره کردم
حالا هر کدومش که حال کردید رو ببینید.
در ضمن به خاطر کیفیت بالای عکس شما می تونید بیشتر از 400% زوم کنید و جزئیات رو بهتر ببینید

پست پروداکشن:
برای پست پروداکشن از برنامه Nik Software Color Efex Pro استفاده کردم. البته اون عکس سیاه و سفید رو خودم درست کردم

برنامه های استفاده شده:
3D Max + V-ray + Photoshop +nik Software Color Efex Pro

امیدوارم از کار خوشتون بیاد.
موفق باشید و سلامت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آپدیت جدید اضافه شد و رندر های قبلی حذف شدن . ( به غیر از سیاه و سفیده)

عکس های با سایز کوچک اینجا:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آپدیت جدید اضافه شد و رندر های قبلی حذف شدن . ( به غیر از سیاه و سفیده)

رندرهای سایز بزرگتر اینجا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hes25
24-03-2013, 17:10
سلام کامرون چطوری داداش سال نو مبارک

کارت خوب شده افرین
فقط یکم رفلکت متریال ساعته رو بیشتر کنی سو سو بزنه عالی میشه
از لحاظ نور هم یکم سمت راست روشن شده می تونی تو فوتوشاپ با گرادیان درستش کنی

در مورد زمان رندر هم فک کنم زیادی شده البته وی ری همینه من که با مایا می زدم خیلی طول می کشید اما با منتال همین و من ده دقیقه ای با تکنیک هایی رندر می گیرم
ضمنا یکم صحنه رو شلوغ کنی هم بد نیست نظرگیر تر میشه
در کل خوبه

موفق باشی

smspersia
24-03-2013, 20:42
سلام

نظراتمو راجب این عکس میگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کار زیبای شده
میشه گفت سایه خیلی دیده نمیشه -
قاب ها نسبت به ساعت کوچیک و صاف به نظر میرسند (اگه بشه قاب ها رو برجسته و بزرگتر بزاری کار شلوغتر به نظر میرسه و خیلی بهتر مبشه )
به نظرم میشه از متریالهای بیشتری تو ساعت استفاده کنی الان خیلی ساده به نظر میرسه

در کل کار زیبای شده موفق باشی:n18:

kamron_devil
25-03-2013, 16:16
سلام کامرون چطوری داداش سال نو مبارک

کارت خوب شده افرین
فقط یکم رفلکت متریال ساعته رو بیشتر کنی سو سو بزنه عالی میشه
از لحاظ نور هم یکم سمت راست روشن شده می تونی تو فوتوشاپ با گرادیان درستش کنی

در مورد زمان رندر هم فک کنم زیادی شده البته وی ری همینه من که با مایا می زدم خیلی طول می کشید اما با منتال همین و من ده دقیقه ای با تکنیک هایی رندر می گیرم
ضمنا یکم صحنه رو شلوغ کنی هم بد نیست نظرگیر تر میشه
در کل خوبه

موفق باشی
سلام داش حس. خوبی؟
مرسی
والا رفلکت رو دادم جالب نمیزد.سمت راست رو درست میگی تو خود برنامه هم میشد بهترش کرد ولی چون اون طرف پنجره هست بهش دست نزدم. مرسی از راهنماییت
زمان رندر زیاد شده. شاید به خاطر ویروس بوده. در مورد شلوغی هم منظورت روی دیوار بود؟ یا تو خونه؟ چون من هدفم بیشتر رندر خود ساعت بود . خودم ساختم
مرسی از نظرت

سلام

نظراتمو راجب این عکس میگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کار زیبای شده
میشه گفت سایه خیلی دیده نمیشه -
قاب ها نسبت به ساعت کوچیک و صاف به نظر میرسند (اگه بشه قاب ها رو برجسته و بزرگتر بزاری کار شلوغتر به نظر میرسه و خیلی بهتر مبشه )
به نظرم میشه از متریالهای بیشتری تو ساعت استفاده کنی الان خیلی ساده به نظر میرسه

در کل کار زیبای شده موفق باشی:n18:

سلام.مرسی. والا من نفهمیدم منظورت از صاف بودن چیه؟ و کوچیکیش طبیعی هستش دیگه. می خواستم ساعت تو چشم باشه
ساعت هم تکسچر داره. متریال هم طلا و نقره هستش. دیگه زیادی هم باشه ملت میگن شلوغ شده. باز مرسی
:n19:

kamron_devil
27-03-2013, 16:47
آپدیت جدید اضافه شد. حتما ببینید

GOLDFINCH
05-04-2013, 13:47
داستانش خیلی خوبه . ادامه بده

kamron_devil
17-04-2013, 09:31
داستانش خیلی خوبه . ادامه بده
مرسی گلد فینچ جان. خود کار چه جوریه ؟ اونم نظر بدی خوبه :n16:

GOLDFINCH
24-04-2013, 16:44
خود کار چه جوریه ؟ همه چی عالیه ... فقط اگه از منتال ری استفاده می کردی قشنگ تر می شد . ولی در کل خیلی خوبه .

kamron_devil
04-05-2013, 16:43
مرسی. شرمنده دیر جواب دادم. در اصل این اولین کاری بودش که داخلی بود یک جورایی از نظر نورپردازیش این ها خودم کردم. قدیم یکبار از روی یک آموزشی یک کار داخلی که از روی digital tutors ساخته بودم رو بدون اینکه بدونم چی به چیه نورپردازی کرده بودم
این یکی رو با علمی بهتر نورپردازی کردم
راستش منتال ری رو خوب بلد نیستم ولی اگر یکی یک آموزش فارسی براش می ساخت خیلی عالی میشد :)
بازم مرسی:n16:

GOLDFINCH
07-05-2013, 22:01
اگه آموزش فارسی می خوای چرا از دریاسافت استفاده نمی کنی ؟

خییلی عالیه .

:n12:

kamron_devil
09-05-2013, 08:52
مرسی ولی این دریاسافت که 36000 تومانه. من فقط یک منتال ری رو گفتم دوست دارم یاد بگیرم. آموزش خارجی ازش دیدم . ولی گزینه هاش رو خوب متوجه نشدم . البته من از وری رازیم. بازم مرسی :n16: