PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه تحاسب دایورت؟؟؟

abaszzr
04-08-2006, 13:06
میخواستم بدانم در حالتی که تلفن ثابت را دایورت کرده بروی موبایل هزینه برای کسی که زنگ میزند چگونه حساب میشود آیا به تلفن ثابت زنگ زده است یا به موبایل؟ آیا برای کسی که دایورت کرده هزینه دارد؟

Diego
04-08-2006, 13:45
میخواستم بدانم در حالتی که تلفن ثابت را دایورت کرده بروی موبایل هزینه برای کسی که زنگ میزند چگونه حساب میشود آیا به تلفن ثابت زنگ زده است یا به موبایل؟ آیا برای کسی که دایورت کرده هزینه دارد؟
برای کسی که زنگ میزند هزینه ی تلفن ثابت می افتد چون شماره ی تلفن ثابت شما رو گرفته و برای شما هزینه ی موبایل .

Aminzikzak
04-08-2006, 18:19
دیگو جان یه سوال...
اون تماس گرفته چرا باید ما پولشو بدیم ... مگه پول خدمات رو رو قبض نمیگیرن..؟

Diego
04-08-2006, 20:59
دیگو جان یه سوال...
اون تماس گرفته چرا باید ما پولشو بدیم ... مگه پول خدمات رو رو قبض نمیگیرن..؟
ببینید وقتی طرف به تلفن شما تماس میگیره فرض بر این هست که میخواد با تلفن شما ارتباط برقرار کنه و هیچ اطلاعی از دایورت نداشته بنابراین برای اون همون پولی می افته که در حالت غیر دایورت میافته.
اصلا یه جور دیگه میگم:
توی این مکالمه دو بار پول محاسبه میشه,یکی پول اون فردی که با تلفن ثابت شما تماس گرفته., و دومی پولی که از انتقال مکالمه برروی تلفن دیگر.یعنی اون با شما تماس گرفته,شما هم با یه تلفن دیگه تماس گرفتید.
البته پول خدمات دایورت هم جدا حساب میشه.

emrah1977
25-05-2009, 19:38
سلام. ميخواستم لطف كنيد توضيح بدين "وقتي من موبايلمو دايورت ميكنم رو خط شهرستان و با شماره ي تهران موبايلمو ميگيرم و بلافاصله قبل از اينكه تلفن شهرستان جواب داده بشه دايورتو كنسل ميكنم " آيا هزينه براي موبايل من محاسبه ميشه ؟ 2 اگه بله مكالمه ي موبايل من با شهرستانه؟ منمون

Hadi King
25-05-2009, 23:30
سلام. ميخواستم لطف كنيد توضيح بدين "وقتي من موبايلمو دايورت ميكنم رو خط شهرستان و با شماره ي تهران موبايلمو ميگيرم و بلافاصله قبل از اينكه تلفن شهرستان جواب داده بشه دايورتو كنسل ميكنم " آيا هزينه براي موبايل من محاسبه ميشه ؟ 2 اگه بله مكالمه ي موبايل من با شهرستانه؟ منمون
تا موقعی که جواب ندی نـــه هیچ هزینه ای نمیفتـــه چون شما بلافاصله قطع کردیـــن پس هزینه :41:
موفق باشید!:40: