PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کنون 700d معرفی شد

jinn's king
22-03-2013, 13:00
سلام
بلخره دیروز یعنی 21 مارچ کنون دوربین سری EOS رو آپدیت کرد و نتیجه ی کار 700D شد. تنها تغییر بارزی که من می بینم اختلاف 50D هست همین. هیچ آپدیت چشم گیری نسبت به مدل قبل یعنی 650D نداره البته از لحاظ تئوری. باید صبر کنیم تا دوربین بیاد ببینم در عمل چکار می کنه؟!
گفتن از اردیبهشت در بازار جهانی پخش می شه.
نظر شما چیه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ELSIN
22-03-2013, 13:14
منم نظرم همینه نیکون خیلی بهتر از کنن کار کرده از 3200 به این ور

Amateِur
01-04-2013, 16:14
منظورتون از 50D چي بود من نفهميدم؟
در كل من هم تغيير خاصي نديدم. تنها تغيير مثبت رو ميشه اپگريت پردازنده به ديجيك 5 دونست.ميتونه گامه موثري براي بهبود نويز گيري اين بدنه باشه.
من كه بشدت منتظر 70D ام. فك كنم ديگه موقع اومدنشه با توجه به اينكه نيكون هم D7100 رو معرفي كرده. احتمالا مدل جديد 2 رقمي كانن بايد سنسور جديدي داشته باشه.

emade2
02-04-2013, 12:04
بله حرف شما درسته. این کمپانی تو مدل های که داره ارائه میده. اپدیت های خوبی رو مثل شرکت رقیبش ارائه نمیده ولی در حال باید منتظر بود و دید عملکردش به چه صورت خواهد بود.

payma
02-04-2013, 21:49
دوستان دیگه از یه دوربین چه انتظار خاصی دارید؟ تکنولوژی دوربین تا حدی میشه گفت اشباع شده و مدل های جدیدی که میاد اختلاف خیلی کمی با مدل های سابق داره و فقط میشه گفت جنبه حفظ فروش داره!
واقعا دوربین های فعلی حتی تو Entry level امکانات فوق العاده ای دارن آپدیتش دیگه نهایتا افزایش نقاط فوکوس یا مثلا بی صداتر کردن لنز هست (STM های کنون!)

Amateِur
03-04-2013, 20:59
دوستان دیگه از یه دوربین چه انتظار خاصی دارید؟ تکنولوژی دوربین تا حدی میشه گفت اشباع شده و مدل های جدیدی که میاد اختلاف خیلی کمی با مدل های سابق داره و فقط میشه گفت جنبه حفظ فروش داره!
واقعا دوربین های فعلی حتی تو Entry level امکانات فوق العاده ای دارن آپدیتش دیگه نهایتا افزایش نقاط فوکوس یا مثلا بی صداتر کردن لنز هست (STM های کنون!)

پايما جان شما كه با تجربه اي چرا همچين نظري ميدين؟
كنون از مدل 550 دي بعد از گذشت حدود 5 سال و 4 مدل، سنسور رو هنوز تغيير نداده.تازه همين الان دقت كردم فهميدم نه خير پردازنده هم تغييري نكرده،همون ديجيك 5 650دی.
نه بهبودي در سرعت عكاسي،نه عملكرد باطري،نه تغيير سنسور،نه پردازنده، فك نكنم اشباه شده باشه در حالي كه نيكون در هر مدل جديد سنسور جديد و امكانات جديد ارائه ميده.
به اميد حفظ آبروي كنون با عرضه 7D مارك 2 و 70D

payma
03-04-2013, 22:47
پايما جان شما كه با تجربه اي چرا همچين نظري ميدين؟
كنون از مدل 550 دي بعد از گذشت حدود 5 سال و 4 مدل، سنسور رو هنوز تغيير نداده.تازه همين الان دقت كردم فهميدم نه خير پردازنده هم تغييري نكرده،همون ديجيك 5 650دی.
نه بهبودي در سرعت عكاسي،نه عملكرد باطري،نه تغيير سنسور،نه پردازنده، فك نكنم اشباه شده باشه در حالي كه نيكون در هر مدل جديد سنسور جديد و امكانات جديد ارائه ميده.
به اميد حفظ آبروي كنون با عرضه 7D مارك 2 و 70D

اینطوریا هم نیست دوست عزیز کافیه برید یکم تاریخچه مل ها رو بررسی کنید
نیکون هم الان دست به عصا شده واقعا چی میخواد اضافه کنه که همه شگفت زده بشن؟

ELSIN
04-04-2013, 01:09
اینطوریا هم نیست دوست عزیز کافیه برید یکم تاریخچه مل ها رو بررسی کنید
نیکون هم الان دست به عصا شده واقعا چی میخواد اضافه کنه که همه شگفت زده بشن؟

خوب کاری که نیکون داره میکنه به نفع مصرف کننده هست ، تا اون موقع حتما چیز های جدیدی اضافه میکنه

jinn's king
14-05-2013, 22:12
منظورتون از 50D چي بود من نفهميدم؟
در كل من هم تغيير خاصي نديدم. تنها تغيير مثبت رو ميشه اپگريت پردازنده به ديجيك 5 دونست.ميتونه گامه موثري براي بهبود نويز گيري اين بدنه باشه.
من كه بشدت منتظر 70D ام. فك كنم ديگه موقع اومدنشه با توجه به اينكه نيكون هم D7100 رو معرفي كرده. احتمالا مدل جديد 2 رقمي كانن بايد سنسور جديدي داشته باشه.

منظورم از 50D اختلاف اعداد 650 و 700 هست ، فقط 50d اختلافشون می شه :)