PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایجاد error stopped working در دسکتاپ بعد از رایت کلیک

okh
20-03-2013, 21:34
سلام
مدتی پیش به خاطر نصب بازی COD BOP 2 مجبور شدم کارت گرافیکم و آپدیت کنم و بعد از آن PC ایم دچار مشکل error stoPPed working در DESCKTOP شد . فکر کردم فقط موضوع مر بوط به این آپدیت و پاکش کردم و آپ قبلی رو دوباره نصب کردم ولی مشکل پا برجا بود تا جایی که درایو گرافیک رو به طور کلی پاک کردم و درایو ارجینال خود گرافیک و نصب کردم که درست شد الان دوباره اومدم اون درایوم آپ کنم ولی فرقی نکرده و این مشکل هست البته بگم افقط وقتی روی دکستاپ رایت کلیک می کنم ایجاد می شه و داخل فولدر ها هیچ مشکلی ندارم . ازتون ممنون می شم یه راهنمایی منو کنید تا حالا راه هایی که مربوط به error stoPPed working است رو از سایتای ایرانی و خارجی دنبال کردم ولی نتیجه ای نداده . نمی دونم دیگه چی کار کنم.
در ضمن سال نو مبارک :n12:

okh
21-03-2013, 10:12
البته نکته ای که یادم رفت ذکر کنم اینه که شاید فکر کنید این که مثله زیاد مهمی نباشه . در صورتی که وقتی این اررور ظاهر می شه تمام سیستم ری استارت می شه . وسرعت pc فوق العاده می اد پایین حتی موس به سختی حرکت می کنه.

jafarian
21-03-2013, 16:20
شما اول طبق تاپیک پایین پست شماره 4 با استفاده از برنامه ای که معرفی کردم به اسم shellexview که بصورت شکلم مشخص کردم همون کار انجام بدین ببینید مشکلتون رفع میشه یا که نه:n01:

پست شماره 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

okh
21-03-2013, 21:43
شما اول طبق تاپیک پایین پست شماره 4 با استفاده از برنامه ای که معرفی کردم به اسم shellexview که بصورت شکلم مشخص کردم همون کار انجام بدین ببینید مشکلتون رفع میشه یا که نه:n01:

پست شماره 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آقا خیلی خیلی ممنون نمی دونم چطری ازتون تشکر کنم با روش پست 4 shellexview کاملا جواب داد البته بگم تمام روش های قبلی که فرموده بودید رو نیز رفتم ولی این آخریه جواب داد . عزیز علتش چی بوده که این طور شده چون من 100 تا سایت بیشتر رفتم کسی نتونسته بود جوابی براش پیدا کنه بازم از شما سرور گرامی ممنونم:n12: