PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک شدن لیست favorite ازمنوی save as در ویندوز 7

id4idme
19-03-2013, 22:30
بچه ها من قبلا که میخواستم فایلی رو یه جایی save کنم یا open کنم،وقتی دکمه ی browse رو میزدم توی پنجره ای که باز میشد،یه قسمت داشت به اسم favorite که گزینه هایی مثل Desktop و ... داشت و من خیلی راحت تر کارام رو میکردم.اشتباهی ویندوزم رو دستکاری کرده بودم که گزینه های منوی favorite هم پاک شد.می خوام اون گزینه ها رو برگردونم یا حداقل گزینه ی Desktop رو بهش اضافه کنم ،شما راه حلی بلدین؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dew Drop
19-03-2013, 22:47
سلام
به این مسیر برید C:\Users\Your user
و پوشه‎ی Desktop رو از این قسمت بردارید و بزارید (Drag and Drop) به قسمت Favorite.

id4idme
19-03-2013, 23:43
آقا میشه تصویری توضیح بدی؟؟منکه هرکاری میکنم نمی تونم:n03:لطف میکنی اگه عکس بگیری از مراحلش.:n03:

Beta
20-03-2013, 00:54
اصلا نیازی به این کارا نیست !
روی Favorites کلیک راست میکنی روی گزینه ی Restore favorites link کلیک میکنی !!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

id4idme
20-03-2013, 09:12
اصلا نیازی به این کارا نیست !
روی Favorites کلیک راست میکنی روی گزینه ی Restore favorites link کلیک میکنی !!

بچه ها تموم این راه هایی رو که میگین انجام دادم،اما نشده.وقتی روی restore میزنم،هیـــــــــــــــــ ــچ تغییری حاصل نمیشه،انگار نه انگار.:n03::n03:

jafarian
21-03-2013, 16:37
برای رفع مشکلتون این دو تا روش پایین برین :n01:

روش اول

فایل رجیستری پایین که به اسم Fix Empty Favorites.reg دانلود کنید بعد این فایل روی دسکتاپ سیو کنید روی هیمن فایل کلیک راست گزینه Merge انتخاب کنید بعد هر پیغامی دریافت کردین تایید اکی کنید سیستم آخرسر Log off کنید از نوع وارد بشین تست کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

روش دوم

منوی run اجرا داخلش دستور regedit بزنید بعد به این مسیر پایین از رجیستری برین اول

بعد از ستون سمت چپ روی پوشه lnkfile کلیک کنید بعد در ستون سمت راست کلیک راست گزینه New بعدشم String Value انتخاب کنید اسم همین گزینه رو به IsShortcut تغییر بدین بعد رجیستری رو ببندین سیستم ریستارت کنید.

id4idme
21-03-2013, 21:01
بچه ها درست نشد:n03:
عجب چیزی شده هااا:n03:
بازم از همتون ممنون:n03:

jafarian
22-03-2013, 15:44
این دو تا روش دیگه روبرای رفع مشکل خودتون تست کنید.

روش اول

فایل پایین به اسم Links دانلود از حالت فشرده خارجش کنید بعد منوی run اجرا این دستور پایین داخل با موس کپی بعدم اینتر کنید

بعد در پنجره ای که برای شما باز میشه پوشه Links که از خارج کردن فایل فشرده حاصل شد داخل همین پنجره کپی کنید بعدم سیستم ریستارت کنید از نوع تست کنید

روش دوم

باز همین دستور

داخل منوی run وارد اینتر کنید در کادری که باز میشه روی پوشه Favorites کلیک راست گزینه Properties انتخاب کنید بعدشم به سربرگ Previous Versions برین این پوشه رو به قبل ازاینکه این مشکل به وجو بیاد رستور کنید.