PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بوت نشدن سیستم

mohsen_blid
19-03-2013, 14:16
سلام خدمت دوستان
یه سیستم قدیمی جلوم هست که خیلی داغون بود اومدم ویندوزش رو عوض کنم با هزار تا مکافات بوتش فعال شد و تونستم درایور ها رو \ارتیشن بندی کنم و فرمت کنم ویندوز xp pro رو داشتم نصب می کردم که بعد از ریست شدن و رفتن برای ادامه نصب تو حالت گرافیکیش یه فاتال ارور داد به شماره 800b0001 من با این سی دی ویندوز کلی سیستم درست کرده بودم نمی دونم چرا سر این ارور داد از این بگذریم الان هر کاری می کنم که دوباره برای بوتیبل شدن و فرمت دوباره نمیشه
حتی ویندوز 7 هم گذاشتم اما باز میره ادامه نصب قبلی ویندوز های xp متفاوتی رو گذاشتم اما بازم میره برای ادامه نصب
هر کاری کردم نشد بیاد برای بوت شدن موندم منتظر راهنماییتون هستم
مرسی

mohsen_blid
24-03-2013, 09:01
دوستان کسی نیست واقعا راهنمایی کنه من ویندوز 98 هم گذاشتم تا شاید از بوت اون بیاد اما نیومد

jafarian
28-03-2013, 15:04
خطای شما رو فقط داخل یک سایت بحثش شده که گفته شده این مشکل به احتمال زیاد مربوط به بایوس سیستم میشه که باید بایوس سیستم به ورژن جدید آپدیت کنید بعد از نوع برای نصب ویندوز اقدام کنید:n01:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohsen_blid
28-03-2013, 20:24
من تونستم درستش کنم برای همین می گم شاید کسی از دوستان بکارش بیاد
من یه هارد دیگه اوردم و وصل کردم اون یکی هارد (اصلی) رو پریمریش رو برداشتم و بعد چون سیستم دو تا dvd داشت یدونش رو غیر فعال کردم و فقط یکدونش رو وصل کردم اینجوری درست شد و از نو تونستم بوتش کنم (البته هارد جدید کاری نتونشت بکنه و اون باز دراوردم به احتمال زیاد مشکل از این بوده باشه که چون دو تا بودن بین انتخابشون مشکل داشته )
شاید این راه حل اصلی نبوده باشه اما کارساز بود

Ghaioom
28-03-2013, 20:35
یه راه حل دیگه از تجربه ما:
یه سیستم هم که پارتیشنش پاک شده بود و دوباره پارتیشن بندی و اقدام به نصب ویندوز کردیم اونم هی ویندوز رو نصب میکردیم هی یه جاش صفحه آبی میومد. آخرش هارد رو زدم سیستم دیگه ویندوز نصب کردم راحت. :n02:

saba_2009
27-03-2014, 18:25
سلام به همه دوستان سال 1393 به همه شما مبارک باآرزوی سرفرازی و خیر وبرکت وروزی برای همه دوستان یه سیتستم بااین مشخصات هست
مادربرد Foxcon DDR2 support سری 45GMX
که اولاً خود بخود پاور رو که یک کنی روشن میشه دوماًاصلاً بالا نمیاد حتی بوت هم نمیشه فقط روشن میشه بیرون کیس بردم باطری رو 10 دقیقه یک ربع ورداشتم برق رو در عین حال کامل قطع کردم تابایوس تخلیه شه نشد که نشد ، احتمالا اگر بوتش بالابیاد تو تنظیماتش میشه درست کرد اتومات روشن نشه راه حلی دارید یکی از بچه ها گفت مشکل گرافیکشه ؛ خودش آنبرد داشت یه کارت گرافیک روش گذاشتم ولی جواب نداد یعنی مونیتور باوصل شدن بهش دیگه ارور کابل رونمیده مثل موقعی که بدون کیس هست، ولی صفحه سیاهه وهیچ چیز نشون نمیده راه حل ندارید ؟:n13: