PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل شبکه کردن چند کامپیوتر you do not have permission to access

abi2013
18-03-2013, 00:58
سلام دوستان

من خواستم دو تا کامپیوتر به هم شبکه کنم که ویندوزاشون 7 هست.

workgroup یکی کردم و Turn ON password protected sharing خاموش ( OFF ) کردم و فایل ها دو تا کامپیوتر رو هم Share کردم ولی وقتی می خوام روی فولدر به اشتراک گذاشته شده کیلیک کنم و واردش بشم،
این پیغامو میده : you do not have permission to access

البته ارتباط شبکه من اینترنتی نه شبکه داخلی که یکش Lan و اون یکی Wireless

لطفا راهنمائیم کنید.

finalcrash
18-03-2013, 01:27
فایروال رو چک کردی ؟معمولا بیشترین مشکلات به خاطر وجود فایلرواله و جای workgroup از نظر من باید از homegroup استفاده کرد

abi2013
18-03-2013, 11:50
بله فایروال خاموشه، فایروال مگه تو همون Control panel => windows firewall نیست ؟ اگر منظورت اینجاست که Off کردم.

منظورت از Homegroup همین چیزی که می خوای بری تو اینترنت تو صفحه Network & sharing سمت چپ، پائین صفحه هست ؟

finalcrash
18-03-2013, 13:31
بله نظورم همونه
اگه انتی ویروسی چیزی داری هم اینکارو بکن باهاش یا اینکه بده تو لیست شبکه های مورد اعتمادش .
بعد چک کن ببین که پسورد داره سیستم ها یا نه

abi2013
18-03-2013, 17:33
مشکل حل شد.

مشکل می دونید کجا بود، من نمی دونستم تو ویندوز 7 شما وقتی یک فایلی رو Share می کنی، بعدش باید تو قسمت Security اون فایل ادمین پاک کنی و یا روی Everyone تنظیم کنی، که این پیغام نیاد.

ممنون بابت راهنمائی خوبتون

finalcrash
19-03-2013, 13:29
اها
من به اون فکر نکرده بودم چون شیر کردن امنیت سیستم رو به خطر میندازه برای همین هم بجای آون من یک درایو شبکه درست کردم

sayeroushan
03-12-2014, 18:43
با سلام
تو سیستمی که پوشه share داره رو اون پوشه راست کلیک کن پراپرتیس رو انتخاب کن تو تب security یوزر everyone رو add کن و دسترسی کامل بهش بده
با این کار باید حل بشه نشد یه بار دوتا سیستم رو ریست کن
نشد این فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو اجرا کن