PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اگه اطلاعات درباره فقل گذاشتن رو cd داري بيا تو دم در بده

farhang_760
04-08-2006, 01:52
سلام به بچه هاي خوب ببخشيد كه دوباره مذاحم شدم گفتم سوالامو يك جا بپرسم برم پي كارم

اگه ممكنه يك روش بگين كه من بتونم رو سي دي قفل بذارم كه فقط يك aouto run از سي دي اجرا شه و نشه از سي دي image يا هر چيزه ديگه گرفت يا حتي نشه رايت كرد من يك چيزهايي شنيده بودم كه نرم افزارهايي هست كه يك فضاي مجازي رو سي دي درست ميكنه و نميذاره از اون كپي بگيرن يا اين كه فايل ها رو مخفي ميكنه و از اين جور كارا البته اطلاعات من خيلي ضعيفه اگه شما كاملترش كنيد ممنون ميشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_golden
04-08-2006, 02:38
از این برنامه میتونی استفاده کنی :
لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک کرک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشی

mahsoft
04-08-2006, 03:42
:: قفل گذاری بر روی CD توسط نرم افزار CD Secure 2.0 ! ::

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قفل گذاری بر روی CD ها يکی از خواسته های بسياری از افراد است ، هيچ کسي مايل نيست CD خود را که با تلاش فراوان جمع آوری ، تهيه و عرضه نموده است ، به آسانی کپی شود و نسخه ی غير اورجينال آن در دست مردم باشد.
CD Secure محصولی از شرکت Great-Wall Software نرم افزاری برای جلوگيری از کپی کردن اطلاعات درون CD و دستيابی غير مجاز به آنهاست ! اين نرم افزار از تکنولوژی SDH Secure-Data-Hide برای محافظت استفاده می کند که اصول کار سيستم به اينگونه است که اطلاعات درون CD را از ديدگاه کاربر و نرم افزارهای رايت مخفی می نمايد ولی نرم افزار درون خود CD (مانند Autorun و .. ) قادر به شناسايی اطلاعات می باشد . اصول کار با نرم افزار در 4 مرحله خلاصه می شود :
1.فايلها و پوشه هايی که می خواهيد کپی نماييد را در يک پوشه قرار دهيد
2. با استفاده از ابزارهای CD-Image-Maker اطلاعات درون پوشه را به فايل CD Image تبديل نماييد.
3. با استفاده از نرم افزار فايل CD Image را باز نماييد گزينه ی sensitive folders or files را انتخاب و Hide نماييد.
4. سپس Image CD فايل را ذخيره و توسط برنامه رايت نماييد !
اگر از AutoRun در CD استفاده نمی کنيد , سعی کنيد که آدرس دقيق فايلها را به ياد داشته باشد تا با دادن آدرس مستقيم بتوانيد به فايل هاي خود دسترسی پيدا کنيد.
CD Secure را ميتوانيد از اينجا

حجم 1.5 مگ

کرک برنامه

موفق باشی :happy:

farhang_760
04-08-2006, 09:40
دست همتون درد نكنه از همتون ممنونم دوست عزيز mahsoft مشهد امدي به ما هم سربزن