PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ کردن سیستم

amirpers
15-03-2013, 21:32
دوستان من مشکلی برام پیش اومده.
امروز یعد مدت ها کیس رو باز کردم و یه مقدار تمیزش کردم.
کارت گرافیکم رو درآوردم و تمیز کردم و سر جاش گذاشتم اما بقیه قطعات رو بیرون نیاوردم و همینجوری گردگیری کردم.

چند ساعت سیستمم خوب کار می کرد تا اینکه وسط یه بازی بودم که یه دفعه هنگ کرد و وقتی ریست کردم هنگام لود ویندوز 8 گیر کرد و بار دیگه که ریست کردم اصلا مانیتور روشن نشد.
کیس رو روباره باز کردم و کارت گرافیک . رم رو دوباره در آوردم و جا زدم و خوب چک کردم که شل نباشه.
الان سیستم بالا میاد اما بعد یه مدت هنگ می کنه و باید ریست کرد.
دمای سی پی یو و کارت گرافیک و مادربورد هم نورماله.

مشکل از چی میتونه باشه. لطفا کمک کنید.

EXTREME
15-03-2013, 22:00
اصتلات پاور رو چک کنید و اسلات های گرافیک و رم رو حتما تمیز کنید همچنین پایه های رم و گرافیگ چک کنید اتصال بدنه ای نباشه
بهتره سیستم بیرون از کیس اسمبل بشه
با برداشتن باتری مین بایوس مین رو دیفالت کنید

amirpers
15-03-2013, 22:36
همه رو چک کردم و مشکلی نداشته.

نمی دونم اصلا مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری.
نمیدونم چکار کردم که Repair ویندوز 8 فعال شد. الان منتظرم ببینم دوباره هنگ می کنه یا نه.

EXTREME
15-03-2013, 22:47
همه رو چک کردم و مشکلی نداشته.

نمی دونم اصلا مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری.
نمیدونم چکار کردم که Repair ویندوز 8 فعال شد. الان منتظرم ببینم دوباره هنگ می کنه یا نه.

من به ویندوز 8 آشنا نیستمولی به وقل شما میتونه مشکل نرم افزاری باشه که بهتره ویندوز رو ریپیر یا عوض کنید

amirpers
15-03-2013, 23:02
با ریپیر هم درست نشد.
نمی دونم دچار چه مشکلیه که شدم. اعصابم رو بهم ریخته. توی بازی Dead Space 3 بودم که این طوری شد. البته ترینر هم اجرا کرده بودم. چون کلی بازی کرده بودم و سیو نشده بود. با ترینر رفتم جلو که یه دفعه اینطوری شد./

EXTREME
15-03-2013, 23:38
با ریپیر هم درست نشد.
نمی دونم دچار چه مشکلیه که شدم. اعصابم رو بهم ریخته. توی بازی Dead Space 3 بودم که این طوری شد. البته ترینر هم اجرا کرده بودم. چون کلی بازی کرده بودم و سیو نشده بود. با ترینر رفتم جلو که یه دفعه اینطوری شد./

بهتره از راه های نرم افزاری مثل تعویض ویندوز و اسکن ویروس شروع کنید شاید مشکل از ترینر بوده یا کرک بازی ایراد داشته

بعد برین سراغ راه های سخت افزاری
درایورهای سیستم رو هم آپدیت کنید

amirpers
16-03-2013, 23:58
ویندوز رو هم عوض کردم و مشکل حل نشد. ویروس هم نداره.
دوباره تمام سخت افزار هام رو چک کردم و کابل ها رو چک کردم. دعا کنید مشکلم حل بشه که تو این وضعیت بازار اون هم دم عید واقعا مشکل دارم برای خرید.

maryammehr65
13-07-2013, 16:51
من می خوام فن سی پی رو دربیارم ببینم خمیر سیلیکونش خشک شده یا نه ولی نمی تونم. نه اهرم داره ونه پیچ داره...... مدلش هم اینتل هستش. لطفا راهنمایی کنید

raidcall
25-07-2013, 12:31
من می خوام فن سی پی رو دربیارم ببینم خمیر سیلیکونش خشک شده یا نه ولی نمی تونم. نه اهرم داره ونه پیچ داره...... مدلش هم اینتل هستش. لطفا راهنمایی کنید

اول اين كه سلام براي باز كردن فن سي پي يو اول چهار تا پيچ داره كه روش فلش زده اون پيچ ها رو به چرخون وقتي چهار تا رو چرخوندي (يه چيزي هم بگم زياد نترس ) بعد بايد با قدرت زياد فن سي پي يو رو بكشي به سمت خودت تا از خار در بياد نترس محكم بكش مي بيني كه فن سي پي يو باز شده به همين ساده گي
:n18: