PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید تا سقف (1.400 - آندروید)

mehdi-ch
15-03-2013, 13:28
سلام خدمت تمام مویایل دوستان
من 2هفته ای میشه دنبال خرید یک موبایل آندرویدی هستم تا سقف قیمت 1.400

mehdi-ch
15-03-2013, 13:46
... قبلاً x-ray داشتم که دوربین فیلم و عکس برداری خیلی خوبی داشت

حداقل معیارهای من :

1- سی پی یو 2هسته ای و بالاتر
2 حداقل رم 1گیگ
3- حداقل 4.3 اینچ
4- دوربین فیلم برداری Full HD
5- کیفیت دوربین عکس برداری و فیلم برداری خیلی خوب
6- کلاً یک موبایل باشه که حداقل 2سالی رو باهاش سر کنم!

دوستان من گشتم تو این قیمت و فقط به 4تا برند رسیدم :
1- LG :
موبایل 4x و True و vu p895

2- HTC :
HTC One SV , ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])HTC Desire SV , ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3- samsung
Samsung I9082 Galaxy Grand Duos ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4- sony
Sony Xperia TX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) , Sony Xperia SL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ولی 4x به ترتیب مشکل دوربین عکس برداری و باتری و true مشکلی آندروید قدیمی و باتری ضعیف دارن و اون یکی الجی vu هم نافرمه 5اینچه
سامسونگ که خیلی 5اینچه نافرمه

من آرزومه htc داشته باشم یک موبایل htc همانند HTC One XL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با کمترین ضعف!
ولی تنها موبایلی هست که قیمتش خیلی کم پایین میاد!
کسی میتونه کمکم کنه

در مورد سونی ها نظر خاصی ندارم نمیتونم بهش اعتماد کنم نمیدونم چرا!! شما به من کمک کنید لطفا

maziarzar
15-03-2013, 13:58
مشکل باتری ال جی 4ایکس با اپدیت حل شده
دوربینشم قراره با اپدیت رسمی بهتر شه
اما
با این بودجه وبا این انتظارات بهترین گوشی همون Sony Xperia TX هست

supermax15
15-03-2013, 14:01
only xperia tx
1و 480 تومن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soranstar
15-03-2013, 20:32
Xperia TX میتونه گزینه بهتری باشه.

ol.mansoor
25-03-2013, 01:35
... قبلاً x-ray داشتم که دوربین فیلم و عکس برداری خیلی خوبی داشت

حداقل معیارهای من :

1- سی پی یو 2هسته ای و بالاتر
2 حداقل رم 1گیگ
3- حداقل 4.3 اینچ
4- دوربین فیلم برداری Full HD
5- کیفیت دوربین عکس برداری و فیلم برداری خیلی خوب
6- کلاً یک موبایل باشه که حداقل 2سالی رو باهاش سر کنم!

دوستان من گشتم تو این قیمت و فقط به 4تا برند رسیدم :
1- LG :
موبایل 4x و True و vu p895

2- HTC :
HTC One SV , ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])HTC Desire SV , ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3- samsung
Samsung I9082 Galaxy Grand Duos ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4- sony
Sony Xperia TX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) , Sony Xperia SL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ولی 4x به ترتیب مشکل دوربین عکس برداری و باتری و true مشکلی آندروید قدیمی و باتری ضعیف دارن و اون یکی الجی vu هم نافرمه 5اینچه
سامسونگ که خیلی 5اینچه نافرمه

من آرزومه htc داشته باشم یک موبایل htc همانند HTC One XL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با کمترین ضعف!
ولی تنها موبایلی هست که قیمتش خیلی کم پایین میاد!
کسی میتونه کمکم کنه

در مورد سونی ها نظر خاصی ندارم نمیتونم بهش اعتماد کنم نمیدونم چرا!! شما به من کمک کنید لطفا

به نظرم one s و i9082 از سامسونگ بهترین انتخاب ها

mehdi-ch
28-03-2013, 18:21
نمی دونم چطور می تونم به tx که همه جوره موبایل خوبیه اعتماد کنم وقتی باتریش مسخرس:n23:
یکی بگه واقعآً شرکت سونی چطور چنین باتری رو برای این موبایل انتخاب کرده! که هر روز باید حداقل یک بار شارژ بشه!

واقعاً باتری مسئله مهمیه که نه one s و نه tx و true و sl رعایت نکردن با توجه به صفحه نمایششون!

mehdi-ch
28-03-2013, 18:22
میشه بگید چرا 4x رو نمیشه بهترین موبایل زیر قیمت - 1400 - 1450 - حتی بهتر از tx دونست؟

supermax15
28-03-2013, 21:01
یکی از دلایلش بنچ مارکش پایین تر از tx هست
و tx با اینکه 2 هسته ای هست ولی سرعتش بیشتر از 4x چهار هسته ای هست
در ضمن 4x چون چهار هسته ای هست باتریش برایر tx هست چون مصرفش بییشتره