PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرخواهی درمورد Asus Zenbook UX31E / i7

Переклад не
14-03-2013, 23:19
سلام
Asus Zenbook UX31E / i7 لبتاپی کوچک و سبک در عین حال قدرتمند هستش ک همه اطلاع دارید
آیا ارزش خرید داره؟
کسی الان اینو داره؟
نظرتون چیه؟
ممنون

mad86
15-03-2013, 01:18
خوب تا ارزش رو چي تعريف كنيد

از نظر قيمت ، والا وقتي پرايد با اعتماد بنفس 20 تومن باشه...خوب آره چرا كه نه...؟!!
اما بر مبناي جيب من دانشجوووو....نه اصلا...متاسفانه بطور كاذب قيمت ها رفته بالا و هيچ ارگان يا حتي صنف هم نيست كوچكترين نظارت يا حتي...
تو بازار تكنولوژي ايران همون مديريت داره ميشه كه تو بازار پارچه و رخت و لباس هست...!!! و حتي خيلي خيلي كمتر چون از نظر بعضي ها كالاي لوكس هستند اينها...!!!

نظر شخصي من :
انتخاب خيلي خوبيه...وزنش و همينطور پردازنده (وگرافيك آنبرد )فكر كنم اين مدل كه شما انتخاب كرديد core i7 هست و...
اشكالاتش : صفحه نمايشش به كيفيت سوني و اپل اير اصلا نيست...
باتري اون متوسطه در حالت full load حداكثر 120 دقيقه دوام مياره اما گويا تا 5-6 ساعت هم جواب ميده بشرطي كه نور صفحه نمايش كم كنيد(از لنوو بهتره)
صفحه كليد و همينطور touch pad اون مثل U260 لنوو خوش دست نيست
تعداد پورت هاشم كمه اما بهرحال usb3 با يك هاب درست حسابي ، مشكلش رو بنظرم حل ميكنه(تو اين نظر از اپل اير لااقل جلوتره)
قيمت هم كه فاجعه ست

بهرحال رتبه خيلي بالايي داره...انتخاب هاي ديگه هم داريد مثل تو اپل اير ، سامسونگ ultra 5و همينطور سري u لنوو و...

خودتون رفرنس ها مطالعه كنيد اطلاعات و انتخاب داشته باشيد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Переклад не
15-03-2013, 07:46
تو این خانواده از برند های دیگه چه گزینه ی مناسبی وجود داره؟

mad86
15-03-2013, 18:27
والا من بعد از اين افزايش قيمت ها خيلي دنبال مدلهاي جديد نيستم ,متاسفانه شركت ها، اتحاديه ها و دولت هم اين مدل ها رو با مدل هاي لوكس و...اشتباه گرفتند وبا توجه به قيمتهاشون ، كمتر مدل هاي جديد رو وارد ميكنند...درحالي كه دنيا به سمت سبك شدن و تاچ بودن و....وارد كنندگان ما همچنان دنبال مدل آبگوشتي هستند!!!

اگر پول داريد خوب شك نكنيد اپل اير فقط...(تنها مشكلش تعداد پورت هاي كم...و عمر باتري كمتر در ويندوز هست)
سري 260U لنوو (سري U مدل هاي مختلفي داره مثل u300s-u310 ) كار كردم واقعا راضي هستم core i5 كيبورد عالي و بخصوص LCD اون glossy نيست براي كار پرتابل ومحيط باز مناسبترند ولي بزرگترين مشكل باهاش باتري ضعيفش هست كه واقعا معضليه( 2 ساعت)

سامسونگ سري Ultra سري 9 و5 هم نگاه بندازيد...بهترين مزيتش باتري هاي معمولا 8 سلولي هست كه عمر كاركرد رو بالاتر ميبره و قيمتاشون تا حدودي مناسبتر

اسوز الترا و زنبوك هم كه خودتون اشاره كرديد ‌(بهترين ويژگي تو مدل هاي جديد گرافيك قوي تر )

اينجا هم يك نگاه بندازيد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولي بهرترين انتخاب بر مبناي نياز و نوع كاربرد بايد باشه. ..نه صرفا برند...